Kā jau tika iepriekš baumots, datoru spēļu aksesuāru ražotājs Razer ir izlaidis viedtālruni Razer Phone, lai piedāvātu spēļu entuziastiem izklaidi arī ārpus mājas. Razer Phone saņēmis pasaulē pirmo 120 Hz UltraMotion ekrānu, viedtālrunim ir Dolby Atmos skaņa un pamatīgs akumulators.

Razer Phone ir 5.72 collu Quad HD izšķirtspējas IGZO LCD ekrāns, Qualcomm Snapdragon 835 procesors, 8 GB RAM un 4000 mAh akumulators. Tāpat viedtālrunim ir Qualcomm Quick Charge 4+ ātrās uzlādes tehnoloģija. Razer Phone aizmugurē ir divas 12 megapikseļu kameras ar divkrāsu LED zibspuldzi. Platās ekrāna apmales padara Razer Phone vieglāk lietojamu spēlēm, tomēr vienlaikus arī visai lielu izmēros.

Razer apvienojis spēkus ar vairākiem spēļu izstrādātājiem, lai optimizētu spēles tieši Razer Phone jaudai un viedtālruņa ekrānam:

 • Arena of Valor (Tencent)
 • Final Fantasy XV Pocket Edition (Square Enix)
 • Gear.Club (Eden Games)
 • Lineage 2: Revolution (Netmarble Games Corporation)
 • Old School RuneScape (Jagex Limited)
 • Shadowgun Legends (Madfinger Games)
 • Tekken (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)
 • Titanfall: Assault (NEXON Co., Ltd. and Particle City, Inc.)
 • World of Tanks Blitz (Wargaming Group Limited)

Razer Phone cena Eiropā būs 749.99 eiro, viedtālrunis nonāks veikalos 17. novembrī.

32 komentāri

 1. Un kas šajā telefonā ir lempīgs? Liels acumulātors? Daudz RAM? Kas tieši? Neredzu parametru kas būtu sliktāks par iTelefonu vai pēdējo Samsungu.

   • http://www.tezaurs.lv/llvv/
    lempīgs -ais; s. -a, -ā lempīgi apst.
    Neveikls, tūļīgs.

    Metroaksesuari lai iet dillēs. Beidzot sāk ražot telefonus ar normālu baterijas apjomu, Nepatīk nepērc. Bet tāpēc tekt ka telefons ir neveikls? Nu sorry. Izlasot specifikāciju man beidzot ir paradijies iemesls paskatīties tieši uz šo modeli.

    • Pieņemu, ka konkrētais modelis savus gabarītus ir saņēmis ne dēļ baterijas. Tie, kam patīk telefonā konkrētas spēles palaist, nezinu vai šobrīd ko citu līdzvērtīgu atradīs, lai gan izskatās patiešām visai neparocīgos izmēros.
     Telefoni ar, kā Tu raksti – “normālu” bateriju ir visu laiku pieejami, ja vien meklētājā ir šāds kritērijs, un ne lielos gabarītos. Es šobrīd testa režīmā lietoju ASUS Zenfone 4 Max, kam 5000mAh baterija: https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/asus_zenfone_4_max_pro_zc554kl_32gb_dual_deepsea_black?search_text=Asus+ZenFone+4+Max+Pro+ZC554KL+32GB+Dual+Deepsea+Black
     Lādētājs līdzi vairs nav jānēsā. Pēdējo pāris mēnešu laikā ne reizi nav bijis tā, ka baterija nepietiktu 24h pat intensīvi darbinot. Ja nedēļas nogalē palieku mājās, tad pa brīvdienām lādēt vispār nav nepieciešams – no piektdienas rīta iztur līdz pat svētdienai. Spēles gan uz šī modeļa nevarēs spēlēt tā, kā ar rakstā apskatīto. Lai gan, priekš spēlēm arī 4000mAh nav nekas mega – lādētājs būs jātur pa rokai, ja dienas laikā patīk uzspēlēt.

    • Atvainojos salīdzinot jūsu telefonu ar Rzer Samsung vai pat iPhone ir ļoti sūdīgs telefons ir ļoti elegants un ir vieglak turet rokas neka jusu telefonu četkantaina aluminija šasija ir viegli turet rokas un neslid arā no tam ja telefons butu tik slikts tad samsung butu ded jo note 8 arī ir četrkantigs

    • Marats, nesapratu, ko Tu ar savu komentāru vēlējies pateikt. Vai vēlies to salīdzināt ar Razer, Samsung, Apple? Ar kādiem modeļiem? Nav skaidrs, ko vēlējies pateikt.
     Vēl jo vairāk, savā komentārā tiku dalījies ar informāciju par man esoša telefona Bateriju.
     Starp citu, ASUS Zenfone 4 Max ir metāla korpuss. Un no rokām ārā neslīd.

   • Kur ir tas telefons ar 4mm biezumu.. kkā palaidu garām..

    tieši tikpat biezs kā S8, 0.7 plānāks par Note8.. 0.3 mm biezāks par iphone x… kāpēc tad šiem tālruņiem nerakstīja klāt lempīgs?

 2. Kas tur lempīgs? Beidzot portatīvā mikrodatora (atvainojiet, telefona) jaudai atbilstošs akumulators. Reklāmā attēlotais tips gan raisa zināmas asociācijas ar kontingentu, kam aparāts domāts :P

 3. Pēc šī izlasīju beidzot Iphone X specifikāciju…. 3GB ram, 2700mAh un faktiski tikpat liels (ja ne lielāks, ja neskaitītu roba daļu) ekrāns.. pēc šī izskatās tiešām vismaz nedaudz traģiski…h8eriem būs ko ņemties :)

  • pēc specenēm pilnīgi identiski visi izmēri ar iphone 8pluss, kuru gan par lempīgu neviens nesauc… aifonam, turklāt, lielākas apmales ap ekrānu

 4. mistiskākais mobīlo segments … candy crush mammām vajag iphonus … slimie, kas klikšķina 10x / sekundē arī īsti nebūs mērķauditorija … hujošima 4000 truba nosedz pārējo masu … kam ir vajadzīgs tāds telefons?!

  • domājams, aprēķins vienkāršs – cilvēki kuri maksā ne mazas naudas par geimeriem paredzētām klaviatūrā, pelēm u.c. lietām (par ko pārējie mirstīgie izdod desmitiem reižu mazāk), varētu nopirkt arī šādu mantiņu.
   gluži kā cilvēks, kas nopircis vienu apple vai samsung izstrādājumu, potenciāli var izvēlēties tā paša ražotāja citu uzparikti. brand loyalty u.c. mirāžas.

  • 120 Hz refrešs ekrānam – lūk, viena no fiškām kas parastam cilvēkam ir pie kājas un ko tas pat nepamana, un ja pamana, tad nemaksā par to extra. cita lieta – geimeris, kurš nespēlēs uz biroja ips ekrāna ar 60Hz un 8+ms, un re – ja viņš maksā $$ par 120Hz desktopa ekrānā, tad to pašu viņam piedāvā nopirkt mazākā izmērā.

   yep, ccrush mammām tas ir dafeņi)

   • Cilvēka redzes “kadru frekvence” tāpat ir mazāka par 30 Hz. Kam tad vajag 120-240-xuz Hz? Arī hādcōre geimeriem tas vairāk ir kā papildus zvaniņš nāsīs.

    • Kadri, kas spēj redzēt ātrāk, patiesībā ir maz. Pretējā gadījumā visi juktu prātā arī no pierastās 50-60 Hz mākslīgā apgaismojuma ņirboņas vakaros.

    • > visi juktu prātā arī no pierastās 50-60 Hz mākslīgā apgaismojuma

     par paaugstinātu acu nogurumu daudzi sūdzas. es teiktu minimums 10%. tas, ka daudzi tam nepievērš uzmanību un/vai noraksta uz kopējo redzes piepūli, nenozīmē, ka problēma neeksistē. bez tam 50-60 Hz ir pagājušā gadsimta tehnoloģijas, tagad ir augstfrekvences starteri.

    • tu nekad neuzminēsi, kurā brīdī tava smadzene saņems kārtējo redzes nerva impulsa devu, tāpēc lai arī atsevišķus kadrus tu uzķert vairs nevari, toties dinamiskās ainās bilde paliek daudz plūdenāka.

    • Pajāt. Ar 30 Hz kadra atjaunošanu pasākums jau ir spēlējams bez redzamas raustīšanās.

 5. Aleluja, ka 4000mAh rakstā vairs netiek saukts par “milzīgu”. Jebkurā gadījumā normāls aķis manā skatījumā sākas tikai no 5000mAh. Tā kā dotais modelis neinteresē.

  • Paldies par argumentēto skatījumu un pamatoto viedokli.
   In January 2017, Razer bought manufacturer Nextbit, the startup behind the Robin smartphone.

 6. Šis ir ļoti labs telefons kas viņam ir lempigs! pirmais telefons no gaming kompanijas ir iznacis ļoti labs cilveki visur intreneta paskatoties ir parsteigti tai skaitā es, par telefonu it īpaši jo tas ir pirmais telefons no kompanijas kas taisa gaming gear jā varbut šim telefonam nau labākā kamera bet skairuņi baterija untt ir satriecoši šis telefons nau tads ko ieraudziji interneta un ritā nopirksi manuprat tas ir nedaudz specifiskakiem cilvekiem kam neitrese kamera bet laba batterijas izturiba un ļoti labi skairuņi un kas ir uzbūvēts kā tanks ar alumīnija šasiju.

Ir ko teikt?