Web Analytics
More
  Reklāma

  WhatsApp tagad ļauj izdzēst ziņojumus. Uzzini, kā!

  Jaunākie raksti

  WhatsApp ir uzsācis palēnām izlaist lietotnes funkciju uzlabojumu, kas ļaus dzēs jau nosūtītas ziņas ne tikai sūtītāja, bet arī saņēmēja viedtālrunī. Uzreiz tiek ziņots, ka WhatsApp ziņu varēsi nodzēst tikai pirmo septiņu minūšu laikā, nevis dzēst kaut ko no mēnesi senas sarakstes.

  Iespēja būs noderīga, lai labotu dažādas kļūdas vai nepareizajam saņēmējam nosūtītu ziņu. Nosūtīto ziņu dzēšana būs pieejama visiem – iOS, Android un arī Windows Phone lietotājiem. iOS lietotāji varēs dzēst pa vienai WhatsApp ziņai, bet Android un Windows Phone operētājsistēmās varēs iezīmēt vairākas nosūtītās ziņas un dzēst tās visas uzreiz.

  ReklāmaAdvertisement

  Cik noprotams, WhatsApp jauno dzēšanas iespēju vienkārši aktivizēs fonā, tā neatnāks kā atjauninājums. Lai pārliecinātos, vai esi to ieguvis, nosūti ziņu, mēģini to dzēst no sarakstes. Ja parādās iespēja “Dzēst visiem” (Delete for everyone), tad WhatsApp ir tev aktivizējis ziņu dzēšanu arī saņēmēja viedtālrunī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  30.10.2017 14:04

  Tagad islāmistu teroristi savu kompromātu varēs dzēst uz nebēdu!

  x
  30.10.2017 14:41
  Reply to  Jānis

  no watsapa serveriem? “cik jūs naiva, mammīt”

  Kristaps Lācis
  30.10.2017 14:33

  Es kautko nesaprotu – tikko pārbaudīju, ziņu varu izdzēst kad gribu. Vecu vai jaunu..

  Es Velta
  30.08.2020 07:57

  Dārgais, vienīgi savā “pusē” taču. Padalies…

  as
  31.10.2017 13:12

  Darbojas kādam?

  Krotow
  31.10.2017 14:25

  Parasti lielāka problēma ir dumjas gramatikas kļūdas, kuras rodas ātri rakstot un dēļ pārāk “gudras” priekšāteikšanas. Pietiktu ar iespēju izlabot nosūtīto. Dzēšot ziņas būs jāpārraksta, kas ir ilgāk.

  Reklāma