WhatsApp ir uzsācis palēnām izlaist lietotnes funkciju uzlabojumu, kas ļaus dzēs jau nosūtītas ziņas ne tikai sūtītāja, bet arī saņēmēja viedtālrunī. Uzreiz tiek ziņots, ka WhatsApp ziņu varēsi nodzēst tikai pirmo septiņu minūšu laikā, nevis dzēst kaut ko no mēnesi senas sarakstes.

Iespēja būs noderīga, lai labotu dažādas kļūdas vai nepareizajam saņēmējam nosūtītu ziņu. Nosūtīto ziņu dzēšana būs pieejama visiem – iOS, Android un arī Windows Phone lietotājiem. iOS lietotāji varēs dzēst pa vienai WhatsApp ziņai, bet Android un Windows Phone operētājsistēmās varēs iezīmēt vairākas nosūtītās ziņas un dzēst tās visas uzreiz.

Cik noprotams, WhatsApp jauno dzēšanas iespēju vienkārši aktivizēs fonā, tā neatnāks kā atjauninājums. Lai pārliecinātos, vai esi to ieguvis, nosūti ziņu, mēģini to dzēst no sarakstes. Ja parādās iespēja “Dzēst visiem” (Delete for everyone), tad WhatsApp ir tev aktivizējis ziņu dzēšanu arī saņēmēja viedtālrunī.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KrotowasxKristaps LācisJānis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jānis
Viesis
Jānis

Tagad islāmistu teroristi savu kompromātu varēs dzēst uz nebēdu!

x
Viesis
x

no watsapa serveriem? “cik jūs naiva, mammīt”

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Es kautko nesaprotu – tikko pārbaudīju, ziņu varu izdzēst kad gribu. Vecu vai jaunu..

as
Viesis
as

Darbojas kādam?

Krotow
Viesis
Krotow

Parasti lielāka problēma ir dumjas gramatikas kļūdas, kuras rodas ātri rakstot un dēļ pārāk “gudras” priekšāteikšanas. Pietiktu ar iespēju izlabot nosūtīto. Dzēšot ziņas būs jāpārraksta, kas ir ilgāk.