Web Analytics
More
  Reklāma

  9. novembrī “RIGA COMM 2017” izstādē iepazīsti digitālās vides jaunumus un mārketinga inovācijas!

  Jaunākie raksti

  Kādas ir jaunākās digitālā mārketinga tendences? Kā mašīnmācīšanās ietekmē Google reklāmas? Kā pareizi izmantot Instagram sava biznesa attīstībai? Kā izdevīgāk veidot Facebook reklāmu? Uz šiem un vēl citiem aktuāliem jautājumiem varēsiet rast atbildes 11 lietderīgās lekcijās kopā ar sertificētiem Google treneriem un nozares labākajiem ekspertiem jau 9. novembrī izstādē “RIGA COMM 2017” Ķīpsalā.

  “Digitālo mārketingu tieši iespaido vide, kurā mēs dzīvojam, un paradumi, kādi cilvēkiem veidojas tehnoloģiju iespaidā. Tāpēc Digitālā mārketinga skatuves programmas saturs izstādes pirmajā dienā galvenokārt ir veltīts videi, kas veido mūsu paradumus, tādējādi ietekmējot arī mārketinga attīstības virzienu. Lekcijās runāsim par jauniem komunikāciju kanāliem un veidiem, automatizāciju un citiem digitālās vides jaunumiem un inovācijām,” norāda vadošā digitālā mārketinga apmācību centra Latvijā un oficiālā Google mācību centra “Digital Journey” pārstāve Evita Brilte.

  Latvijas labākie Google treneri, analītiķi un nozares profesionāļi –Jānis Birģelis (“Infinitum 8”),  Krišjānis Zalcmanis (“iMarketings.lv”), Mārtiņš Kažemaks un Gundars Grāpis (“Top Media”), Laura Annija Hausmane un Evita Brilte, (“Digital Journey”), Anete Aramina (“Initiative Latvia”), Daniels Cipeņuks (“MaxTraffic”), Līga Strazdiņa (“Triple20”), Toms Panders  un Anete Briede “Setupad”, Edvards Rūdolfs Daniels un Gustavs Asaris (“Influent”) – 40 minūšu garās aizraujošās lekcijās iepazīstinās un izglītos par Programmatic Advertising, Google AdWords un Analytics, Google Display Network, Google Apps un e-pasta mārketingu.

  Piemēram, kādus datus var iegūt un kā lietot Google Analytics 360 – par to pastāstīs Google Analytics speciālists Jānis Birģelis, kā ar mājaslapas marķēšanas palīdzību sasniegt augstākus pārdošanas rezultātus – Google AdWords speciālists Krišjānis Zalcmanis. Savukārt Evita Brilte dalīsies savās zināšanās, kā efektīvi strādāt digitālajā vidē, kā izvairīties no neprofesionalitātes, lietojot biznesa e-pastu, un visiem zināmām un ne tik zināmām patiesībām par biznesa e-pasta etiķeti, bet Anete Aramina dalīsies pieredzē, kā izvēlēties īsto aģentūru, ko pirkt un ko nepirkt no aģentūras. Būs arī daudzi citi ikdienā derīgi padomi par digitālās pārdošanas un mārketinga rīkiem un to praktisku lietošanu ikdienā un reāli piemēri.

  Izstādes otrajā dienā, 10. novembrī, uz Digitālā mārketinga skatuves norisināsies pasākums, kas interesentiem piedāvā vēl nebijušu iespēju  – iziet visus digitālā mārketinga ceļa posmus vienā dienā! Pasākums “Klientu ceļš līdz pirkumam” ir veidots tā, lai dienas laikā secīgi izietu cauri visiem sešiem klienta ceļa posmiem un izprastu, kā pircējs tiek līdz pirkumam un kā viņu mērķtiecīgi vadīt, lai viņš pieņemtu šo soli.

  Pasākumi uz Digitālā mārketinga skatuves abās izstādes dienās notiks latviešu valodā, izņemot atsevišķas lekcijas angļu valodā. Nopērkot “RIGA COMM 2017” biļeti, Digitālās mārketinga skatuves pasākumus varēsiet apmeklēt bez papildu maksas.

  Līdztekus šim  9. un 10. novembrī izstādē “RIGA COMM” norisināsies arī “Executive Forum”, Lietu interneta konference, Mākslīgā intelekta konference, “Pure//Baltics.Launch”,  “Smart HR”, “Blockchain” konferences, “Horizon 2020” kontaktbirža, semināri par digitālo mārketingu un biznesa tehnoloģijām. Vairāk par “RIGA COMM 2017” pasākumu programmu http://rigacomm.com/lv/programma/

  Izstādē “RIGA COMM” pakalpojumu un ražošanas nozaru uzņēmēji, valsts iestāžu un organizāciju dažādu līmeņu vadītāji un dažādu nozaru profesionāļi varēs iepazīt aptuveni 80 aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo pakalpojumu sniedzēju un produktu izstrādātāju piedāvājumu, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai.

  Izstādi “RIGA COMM” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Digitālā mārketinga skatuves programma ir veidota kopā ar sadarbības partneriem – vadošo digitālā mārketinga apmācību centru Latvijā un oficiālo Google mācību centru “Digital Journey” un digitālo mārketinga aģentūru “Infinitum 8”.  Sadarbības partneri: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Blockchain asociācija, “Proact IT Latvia”, “ALSO Latvia”, “Sem.lv”, “ExportScene”, Riga AI ML and Bots Meetup, “Mailigen” un „BlueOrange”.

  Biļete derīga visām izstādes dienām. Biļetes cena šobrīd – 15 eiro. No 28. oktobra biļetes cena – 20 eiro. Pasākuma laikā biļetes kļūs dārgākas. Tās var iegādāties izstādes mājaslapā www.rigacomm.com vai arī biļešu platformā BezRindas.lv.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma