Krievija liedz izmantot kriptovalūtu maiņas pakalpojumus

5

Krievija ir bloķējusi visas tiešsaistes adreses, kas saistāmas ar kriptovalūtu maiņas pakalpojumiem. Krievijas Centrālā banka paziņojusi, ka naudu var izdot tikai valsts, bet visas kriptovalūtas uzskatāmas par rīku naudas atmazgāšanai un nelegālu darbību finansēšanai.

Krievijas Centrālās bankas pārstāvji uzsver, ka kriptovalūtu darījumi un maiņas pakalpojumi ir ar ļoti augstu risku, tāpēc centrālā banka nevar mierīgi stāvēt malā, nogaidot, līdz kriptovalūtu darījumi noved pie milzīgiem zaudējumiem.

Bitcoin ir populārākā no kriptovalūtām. Bitcoin pirmo reizi nonāca tirgū 2010. gadā, kad Bitcoin maksāja zem viena dolāra. Šobrīd Bitcoin cena kriptovalūtu maiņas pakalpojumos ir ap 4800 dolāriem. Krievijas Centrālā banka norāda, ka investīcijas Bitcoin ir bīstamas, tās netiek regulētas un iedzīvotāji nekā netiek aizsargāti.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • x

  bij tak ziņa par krievijā dzīvojošiem indiešu izcelsmes rumāņiem, kuri uz ielas tirgojusi fiziskos bitkoinus – jāpērk pie tiem, lai tak bloķē adreses)

  • Krotow

   Fiziskie bitkoini – no koka taisītie, vai?

   Valūtu darījumu slēgšana nepārsteidz. nebūšu pārsteigts, ja Krievijas iedzīvotāji drīz rubļus pret valūtu vairs nevarēs samainīt nemaz. Komplektā ar ārzemju pasēm tikai īpaši izredzētajiem.

   • x

    metāla nezkāpēc, kaut varēja no plastmasas ar iepresētām mikrenēm.
    ir taču cilvēki, kuri ir dzirdējuši par bc, kāds ir kurss pret rubļiem, bet te tāda veiksme – var izdevīgi nopirkt turat pie ieejas metro…..jāņem, kamēr ir iespēja!

   • digitalk

    smejies-nesmejies – opendime ir fizisks, drošs “čeks”

 • Viesturs Selmanovs Pless

  E? Taksh taisījās tikai gada beigaas. I to veel shis bija tikai baumas