“SumUp”, mobilo pos (point-of-sale) risinājumu uzņēmums Eiropā, uzsāk savu karšu pieņemšanas termināla tirgošanu Latvijā. SumUp piedāvā maksājumu karšu lasītāja pakalpojumus maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem bez atkārtotiem maksājumiem, bez līguma saistībām un ar īpaši izstrādātu mPOS iekārtu. Salīdzinājumā ar tradicionālajiem POS pakalpojumu sniedzējiem, SumUp ievērojami samazina izmaksas, kas saistītas ar karšu pieņemšanu. Papildus pazeminātajai akcijas cenai 39 EUR SumUp Air, uzņēmumi maksā tikai vienu fiksētu komisijas maksu par katru apstrādāto debeta vai kredītkaršu darījumu.

Izmantojot SumUp, uzņēmumu īpašnieki var izmantot karšu lasītāju kopā ar bezmaksas aplikāciju, spējot ātri un droši apstrādāt maksājumus, izmantojot mikroshēmu un PIN kodu, magnētisko joslu un bezkontaktu maksājumu kartes. SumUp izvairās no augstām ikmēneša izmaksām un sarežģītiem dokumentiem, kas saistīti ar banku statisko termināļu iznomāšanu, piedāvājot ierīci tikai ar 2,75% komisijas maksu par darījumu apstrādi. Kā karšu pieņemšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nav saistīts ar vietējo banku, SumUp apstrādā maksājumus dažu darba dienu laikā, neskatoties uz klienta izmantoto banku.

SumUp piedāvātā produktu, bez regulāriem ikmēneša maksājumiem un pilnīgi digitāla piereģistrēšanās procesa, kas veicams dažu minūšu laikā, lieliski atbilst mazu uzņēmumu vajadzībām, piemēram, skaistumkopšanas saloniem, kafejnīcām, restorāniem, mazumtirdzniecības veikaliem un mobilajiem darbiniekiem.

SumUp izpilddirektors Daniel Klein komentē: “Mēs izveidojām SumUp, lai mazajiem uzņēmumiem dotu iespēju pieņemtu karšu maksājumus un nodrošināt tirgošanu jebkurā laikā un vietā. Mēs ceram strādāt kopā ar simtiem uzņēmēju un plaukstošu biznesu visā Latvijā. “Viņš piebilst:” Mēs redzam ievērojamu bezskaidras naudas maksājumu pieaugumu tirdzniecības vietās, taču pašreizējā situācija neļauj mazajiem uzņēmumiem veicināt peļņu. Mūsu mērķis ir mainīt to ar izmaksu ziņā pārredzamām un viedām tehnoloģijām. ”

Savos esošajos tirgos SumUp jau ir noslēdzis partnerības līgumus ar lieliem uzņēmumiem, tostarp DHL un Unicredit. Par stratēģiskajām partnerattiecībām Latvijā tiks paziņots jau drīzumā, papildinot SumUp spēcīgo partnerības portālu visā Eiropā.

SumUp ir viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem visā Eiropā ar mērķi kļūt par pirmo globālo karšu pieņemšanas zīmolu. SumUp apvieno vairāk nekā 2000 uzņēmumus, pārsniedzot 100 miljonus ASV dolāru ikgadējos ieņēmumos.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
29 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
eess

Jebkura banka Latvijā, kura nodarbojas ar maksājumu karšu pieņemšanu un apkalpošanu iedos daudz labāku piedāvājumu.

LOOK

Cik man ir bijusi saskare ar karšu norēķiniem, neviena banka nepiedāvā % no darījuma, bet mēneša maksu + % no apgrozījuma caur termināli. Varbūt kaut kas pēdējā laikā ir mainījies???

Lapsinieks

tātad:
POS termināla abonēšana pirmos 6 mēnešus bez maksas (pēc tam 6 eur mēnesī)
Komisija par katru darījumu 0.99% + 0.01 EUR klientiem, kam apgrozījums vienā POS terminālī līdz 10000 EUR.
Komisija par katru darījumu 0.85% + 0.01 EUR klientiem, kam apgrozījums vienā POS terminālī virs 10000 EUR.

Kristaps Skutelis

Tas ir kam?

Lapsinieks

augstāk ieliku citadeles linku. pārējos slinkums čekot.

LOOK

Tikai pirmajā brīdī izskatās ka bankas piedāvājums ir ievērojami izdevīgāks. Nedaudz parēķinot lai 6 eur mēnesī dzēstu ar 2,75% ir jāveic 36 POS darījumi, bet paliek vēl 0.99% bankas komisija katram darījumam. Mazam uzņēmumam ar ļoti neregulāriem darījumiem šis piedāvājums ir izdevīgs.

Lapsinieks

atkārtošu vēlreiz – sūdīgs bizness, ja nevar atļauties maksāt 6 eur fiksētu maksu. Kur tad tu ņemsi 40 eiras sākotnējā termināla iegādei? Zagsi?

LOOK

Nav svarīgi kāds bizness, jautājums kas piedāvā izdevīgāku POS.

Lapsinieks

es nesaprotu, kur tu redzi 2,75% laupījumā izdevīgumu. Kad makroekonomisti runā, ka pieliekot 1% pie PVN (kas kopā sastāda tikai 0,x sadārdzinājumu) tiks kaut kas sagrauts, tad ai ai, a te mierīgi 2,75 no tava biznesa un nekādas ietekmes

LOOK

SWED piedāvājums ilgtermiņā izkatās vēl labāks:
Maksa par vienu darījumu – 1,49% no pirkuma summas
Mēneša maksas nav
mPOS būs tavā īpašumā par 104 EUR + PVN

Lapsinieks

tas jau tehniskas darabs jautājums – pirkt vai īrēt

LOOK

Nopirktu var pārdot, īre ir bezgalīgs cipars.

B

Swedbank mpos nav jāīrē, nopērc un aizmirsti par komisijas un nomas maksām http://www.hansab.lv/lv/swedbank-mini-terminalis-mpos-0

Lapsinieks

katram savs. pieļauju, ka kāds, kas tirdziņā grib uzsākt kādu tirgošanos ar latvju rakstiem rotātiem apses mietiem, varētu gribēt arī nomāt, nevis uzreiz pirkt. Lai pēc tam, bārdu ķemmējot, nav jāprāto, kur iepirkto termināli nogrūst.

MrHoward

Jā, piekrītu, tikai parēķinot, sanāk, ka Swedbank piedāvājums pret Citadeles piedāvājumu atmaksājas pēc 84 mēnešiem ;)

Aprēķini veikti, ja iedomājamies, ka tirgotāja apgrozījums mēnesī ir 1000 EUR.

Good luck kādam ieskaidrot, ka Swedbank risinājums ir izdevīgāks :)

Ar cieņu,
MrHoward

Lapsinieks

39 eur un 2,75%. seriously???

digitalk

> kad man kāsds saka, ka nav termināla, jo bankas laupot

vispār jau štuka-divas gadā – tās ir jaunas mēbeles vai cepeškrāsns krogam. kāpēc barot baņķierus, ja var naudu ieguldīt ar atdevi?

Lapsinieks

kāda štuka? aļo? 6 eur mēnesī termināla īre un 1% no transakcijas – kādam jābūt biznesam, lai veidotos štuka vai divas? ja nav termināla, tev defoltā mazāks apgrozījums, jo ļoti daudziem vnk nav keša kabatā

MrHoward

Sakiet, kur veidojas tūkstotis, vai divi gadā? Cik daudz POS termināliem ir jābūt, lai no nomas 6 EUR gadā izveidotos izdevumi pie tūkstoša? :) Ja rēķinām, ka Tev apgrozījums mēnesī ir 1000 EUR un bankas komisija ir 1%, tad 10 EUR samaksā komisijās + 7,26 EUR par POS nomu (PVN iekļauts), kopā bankai samaksāsi 17,26 EUR. Gadā tas ir 207,12 EUR, kas aiziet bankai, Tev pašam paliek 11792,88 EUR. SumUp aprēķins pirmajā mēnesī: 46 EUR POS, ja to paspēsi paņemt līdz 31/10/2017 datumam + 2,75% komisija no apgrozījuma. Tātad 27,50 EUR komisijās + POS terminālis = 71,50 EUR pirmajā mēnesī.… Read more »

MrHoward

Atvainojos, par 2 EUR nokļūdījos pie galvā rēķināšanas, tātad 2 EUR vēl par sliktu SumUp pirmajā gadā ;)

Ar cieņu,
MrHoward

Leonīds Osipovs

Bankas nepiedāvā karšu termināļus privātpersonām (saimn. darb. veic., kas nav IK). Privatbankai bija štruntiņš, kas spraužams telefona audio ligzdā, ķēmošanās – nedarbojās. Citadele noteikti nepiedāvā, tāpat arī Swedbank, par citām bankām neredzēju jēgu tālāk interesēties.
Uzņēmumiem tas pārsvarā nebūtu izdevīgi, ja nu vienīgi karšu maksājumi ir reti un neregulāri gadījumi.

Lapsinieks

Muļķības. Citadele noteikti piedāvā pašnodarbinātām privātpersonām kas nav IK.

Leonīds Osipovs

Man nepiedāvā, prasa uzņēmuma nosaukumu.

Lapsinieks

tak pašnodarbinātā nosaukums ir vārds uzvārds, reģistrācijas nummurs – personas kodas. nezinu ko Tev prasa – man citadelē stāsta pavisam ko citu.

MrHoward

Palasījos jūsu komentārus un viedokļus. Beigās izlēmu piereģistrēties un pamēģināt pasūtīt POS termināli. Pirmkārt, POS cena 39 EUR nav patiesa. POS terminālis izmaksās 39 EUR + 19% PVN. Jautāsiet, kāpēc 19%? Tādēļ, ka POS termināli neatrodas LV, bet tiek sūtīti no Vācijas, kura uzņēmuma galvenā mītne ir UK, tas jau cits stāsts. Tātad kopā POS terminālis izmaksās 46,41 EUR. Piegāde līdz 7 DARBA dienām, kas ir vismaz 9 kalendārās dienas. Jāpiemin, ka cena “39” EUR būs tikai līdz 31/10/2017, tā kā “pasteidzieties” jaunie uzņēmēji! Vakar mēģināju arī sazināties ar viņu zvanu centru, zvanīju divas reizes, katrā reizē pēc 10 minūšu… Read more »

MrHoward

Pēc 31/10/2017 POS cena būs 79 EUR + 19% PVN

Leonīds Osipovs

Kā var dabūt to akcijas cenu? Man rāda tikai pilnu cenu 79.00€ + 15.01€ PVN.comment image

Lapsinieks

būtu feini, ja kursors prasītu atbildību no šitiem preses relīžu iesniedzējiem – darbi nesaskan ar vārdiem.

MrHoward

Re kur šajā linkā: https://sumup.lv/mobilo-pos-cenas/