GoPro tikko izziņojis GoPro Hero 6 Black sporta kameras, kas vismaz izskata ziņā ļoti atgādina GoPro Hero 5 sēriju, tomēr GoPro Hero 6 atnes vairākus interesantus jaunumus – attēlu apstrādes procesors ir jauns, kāpusi attēla kvalitāte un arī attēla stabilizācija piedzīvojusi būtiskus uzlabojumus.

GoPro Hero 6 izmanto GP1 procesoru, kas ļauj uzņemt 4K video ar 60 kadriem sekundē un 2.7K video ar 120 kadriem sekundē. Veco, labo 1080p izšķirtspēju var filmēt ar 240 kadriem sekundē, lai nodrošinātu būtisku palēninājumu.

Tāpat uzlabota digitālā attēla stabilizācija, kad GoPro Hero 6 salīdzina ar Hero 5, tomēr neesam sagaidījuši optisko attēla stabilizāciju. GoPro Hero 6 kameras ir ūdensizturīgas, tām ir skārienekrāns un Wi-Fi savienojums, kas nodrošina GoPro Hero 6 pārvaldīšanu ar viedtālruni.

GoPro Hero 6 kameras jau nonākušas veikalos. GoPro Hero 6 Black cena ir 569.99 eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raimonds Talcis

Normāls virziens kurā atīstīt savu galveno sēriju.
Man gribētos zināt cik daudziem cilvēkime tieši interesēs iegādāties GoPro Fusion kameru.
Vai vispār šāda veida kameras ir tik pieprasītas? (un tiešām šai firmai kam finansiāli ir gājis samērā grūti pēdējā laikā būtu jāražo kas tāds) Ka tik nav kā ar 3D beigās.
Lai paspēlētos es gribētu pamēģināt, tomēr pirkt man kaut kā negribas.

Skābene

Tagad jau ir pietiekami daudz kvalitatīvu ķīniešu action kameru, kas sniedz to pašu, vai gandrīz to pašu par x3 lētāku cenu!

Toms Skrinda

GoPro ir jāpārskata sava cenu politika. Tagad ir iespējams par 1/2 mazāku cenu dabūt ķīniešu Yi 4k+ action kameru, arī ar tiem pašiem 4k 60fps un EIS. Protams, nevar zināt, kā ķīnietis darbosies pēc gada, bet tomēr uz pusi mazāka cena ļoti labi pārmāna GoPro klientus.

Bob's

Veca informācija, jau pirms 5dienām zināms bija.

Kristaps Skutelis

+1

fake

Gopro ir jau sen ir izsmēlis. Ja šobrīd nomirtu esošā kamera 3+, pirktu lētāko pieejamo 4 vai 5. 4k 120fps ir pārāk liela abstrakcija un fantāzija. Ekrāns šai kamerai arī ir lieks. Ķīnieti neņemtu, jo ir vesala kaudze ar gopro gadžetiem.

fake

Galvenais gopro mīnus ir tajā, ka ar gopro cilvēks pārāk ātri apjauš ka viņa dzīve nav tik interesanta un piedzīvojumiem bagāta, kā to sola reklāmas rullīši. Un to, kā kaķis spēlējas ar kastani, var arī iefilmēt ar savu outkitel telefonu :)))