web analytics

Garmin izmanto Disney varoņu tēmas bērnu fitnesa aprocēs

Jaunākie raksti

“Google” draud Austrālijai ar meklētāja atslēgšanu, ja valsts spiedīs maksāt ziņu izdevējiem

Iespējams, kompānijai "Google" būs jāsāk maksāt Austrālijas ziņu izdevējiem, ja valdība pieņems jaunus tiesību aktus. "Google", protams, ar šādu...

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies...

Microsoft Edge pārlūks informēs lietotājus par noplūdušām parolēm

Microsoft interneta pārlūkprogramma Edge, kas ir ieguvusi savu otro elpu un popularitātes pieaugumu pēdējā laikā, tagad saviem lietotājiem sniegs...

ASUS iepazīstina ar ProArt Display PA278CV monitoru

ASUS izziņojis ProArt Display PA278CV monitoru, kas spēj attēlot 100% no sRGB un arī Rec 709 krāstelpas, šis 27...

“Boeing” līdz 2030. gadam sola piegādāt lidmašīnas, kas spēj lidot ar 100% biodegvielu

Viens no pasaules lielākajiem lidmašīnu ražotājiem "Boeing" paziņojis, ka uzņēmums līdz 2030. gadam plāno izstrādāt un piegādāt lidmašīnas, kas...Garmin ar Vivofit Jr. fitnesa aproču sēriju grasās vilināt bērnus uz aktīvāku dzīvesveidu. Garmin Vivofit Jr. fitnesa aproces ir krāsainas, uz tām attēloti dažādi Disney varoņi, lai fitnesa aproces bērniem šķistu interesantākas.

Garmin Vivofit Jr. fitnesa aproces pieejamas ar Minnie Mouse, BB-8 robotiņu no Star Wars The Force Awakens, pieejams arī Captain America no Avengers. Ar saderīgu Garmin lietotni bērni tiks sūtīti dažādās “misijās”, piemēram, Avengers fitnesa aproces versija ļauj glābt Ņujorku no negatīvā varoņa Ultron, ja vien bērns stundu dienā aktīvi kustās – iet, skrien, lēkā.

Garmin Vivofit Jr. fitnesa aproces pieejamas divos bērnu izmēros, pieaugušo rokām šīs fitnesa aproces nav piemērotas. Jaunākiem bērniem noderēs Garmin Vivofit Jr. ar staipīgu rokas siksnu, vecākiem bērniem paredzēta sprādzes aizdare.

Garmin Vivofit Jr. fitnesa aproces būs pieejamas ap Ziemassvētkiem, to pasūtīšanas cenas ir 100 eiro. Vismaz tā vēsta Garmin Vācijas tiešsaistes veikals.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
fake

Kāds var izskaidrot, kāpēc bērnam būtu vajadzīga fitnesa aproce?!

Artis Ābols

Lai mazāk sēž pie TV un vairāk kustina tuklo pēcpusi. Šajā gadījumā aproce iet kopā ar lietotni, kas padara izkustēšanos interesantāku. Līdzīgi kā Pokemon Go – pastaigā, lai mošķis izšķiļas.

x

vai attīsta domāšanu, atrodot veidus kā piemuļķot aproci – piem. kratot uz veļasmašīnas, nevis bezjēdzīgi deldējot apavus.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: