Quantcast
More
  Reklāma

  Latviešu startup uzņēmumi var kļūt pieprasīti Vācijas tirgū

  Jaunākie raksti

  Š.g. 21. septembrī Tallinā startup uzņēmumi no IKT nozares piedalīsies pirmajā Digital Nordics Conference konferencē un iegūs informāciju par starptautisko tirgu iespējām, kā arī dibinās jaunus kontaktus. Pasākuma uzmanības centrā ir Vācijas tirgus, kurā Baltijas valstu startup uzņēmumi ir ļoti pieprasīti. Līdzās Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas jaunuzņēmumu dibinātājiem, pasākumā piedalīsies arī astoņi Vācijas startup uzņēmumi, kuri publiku iepazīstinās ar sevi pitch prezentācijās. To mērķis – atrast jaunus sadarbības partnerus. Konferenci organizē Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) sadarbībā ar Vācijas Startup asociāciju. Norises vieta – Ülemiste City.

  „Šobrīd startup uzņēmumiem nav labākas pilsētas par Berlīni”, saka Florians Šrēders (Florian Schröder), AHK izpilddirektors: „Taču Vācijā ir arī daudzas citas pievilcīgas vietas, kuras var piedāvāt lieliskas iespējas jauniem, radošiem uzņēmumiem no Baltijas valstīm”. Tas ir iespējams spēcīgo ražošanas uzņēmumu dēļ, kuri atrodas visā Vācijā. Daudzi no tiem ilgus gadus visu ir attīstījuši pašu spēkiem, taču digitalizācijas laikmetā ir spiesti meklēt jaunus speciālistus un sadarbības partnerus. „Tas ir īpaši izdevīgi uzņēmumiem no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, jo Baltijas valstīm Vācijā ir laba un inovatīva slava, kā arī, salīdzinot ar vācu konkurentiem, ir iespējams piedāvāt izdevīgākas cenas”, saka Šrēders.

  Labs veids, kā uzņēmumiem no Baltijas valstīm ieiet Vācijas tirgū, ir sadarboties ar vācu startup uzņēmumiem. „Mēs esam atveduši astoņus vācu uzņēmumus, kuri darbojas dažādās IT jomās un kuri meklē jaunus sadarbības partnerus Latvijā, Igaunijā un Lietuvā”, saka Mirko Dragovskis (Mirco Dragowski), Vācijas Startup asociācijas izpilddirektors. Konferences laikā viņš iepazīstinās Baltijas valstu jaunuzņēmumus ar Vācijas startup tirgu un ekosistēmu, kā arī informēs, kā starptautiskiem startup uzņēmumiem spert drošu soli Vācijā. „Visas iesaistītās puses var iegūt no pieredzes apmaiņas un attīstīt jaunas idejas. Vācija tikai tagad atklāj Baltijas valstis startup jomā, tāpēc šis pasākums šajā brīdī ir īpaši nozīmīgs.”

  Informāciju par Vācijas tirgus apgūšanu no cita skatu punkta sniegs Juta Jakobi (Jutta Jakobi), globālā IKT un digitālā biznesa direktore uzņēmumā Deutsche Messe AG, kas Hannoverē rīko pasaulē lielākās izstādes digitālā biznesa jomā CEBIT un ražošanas tehnoloģiju un inovāciju jomā HANNOVER MESSE. Pārējie referenti un paneļa diskusijas dalībnieki būs no trīs Baltiju valstu IT un startup asociācijām. Pasākums piedāvās neierobežotu tīklošanos un kontaktu dibināšanu. Pasākuma darba valoda – angļu.

  Dalība pasākumā ir bez maksas. Reģistrēties pasākumam no šodienas var AHK mājaslapā: www.ahk-balt.org/lv/pasakumi/event-details-lv/digital-nordics-conference/

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma