Šobrīd ar sporta pulksteni vai fitnesa aproci kādu pārsteigt ir visai grūti, bet Polar ir izdevies izveidot visai reti sastopamu fitnesa aproces paveidu, ko liek ap rokas augšdelmu. Turklāt jaunais Polar produkts būs visai lēts, tātad arī gana pievilcīgs masām.

Polar OH1 fitnesa aproce pamatā ir optiskais sirdsdarbības sensors, kas pilda arī citas ierastās funkcijas – miega režīmu pieskatīšanu, kaloriju uzskaiti un soļu skaitīšanu. Polar OH1 saņēmusi 200 stundu sporta režīma atmiņu, turklāt sporta režīmā akumulators spēs darboties veselas 12 stundas. Polar OH1 fitnesa aproce ir ūdensizturīga, to var izmantot peldoties baseinā un saldūdenī.

Fitnesa aproce izmantos Polar ierasto Bluetooth savienojumu, nevis dārgo sporta aksesuāru vidū ļoti populāro ANT+. Bluetooth nodrošina plašāku klāstu ar savienojamajām ierīcēm (viedtālruņiem, datoriem, citiem sporta aksesuāriem), tomēr Bluetooth ir viens mīnuss – vienlaikus vienu sensoru (šajā gadījumā Polar OH1) var savienot tikai ar vienu nolasošu ierīci (viedtālruni). ANT+ nodrošina viena sensora savienojumu ar viedtālruni un datoru vienlaikus.

Polar OH1 fitnesa aproce nonāks tirdzniecībā septembra vidū, tās cena tiek plānota ap 75 līdz 80 dolāriem. Jau šodien Polar Flow Android lietotne saņēma ar Polar OH1 fitnesa aproci saderību nodrošinošu atjauninājumu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

ANT+ esot gārgs? :|
Bluetooth esot savienojams? :O
Bluetooth nodrošinot savienojumu, kas mērām stundās? :D

Artis Ābols

Kā lūdzu?

digitalk

dārgi ir sporta aksesuāri, kas mīl izmantot ANT+
tur nav komatu -> ‘nevis dārgo, sporta aksesuāru vidū ļoti populāro, ANT+’

Lapsinieks

ko nodara viens komac, ne?

piecipieci

Ir kāda vienkāršāka ierīce, kas mēra pulsu ar jostu un no kuras var nolasīt datus uz PC? Zem 100 eur?