QHD ekrāna AOC Q2790PQU izlaišana septembrī paplašinās AOC jaunāko biroju datoru līniju — 90. sēriju. Pareizā monitora izvēle var būtiski ietekmēt ilgstošu veiksmi biznesā, jo monitors ir viens no vissvarīgākajiem rīkiem gandrīz ikvienam biroja darbiniekam, kā arī tiem, kas strādā no mājām. AOC izceļ vairākus aspektus, kas jāņem vērā pirms jauna darba monitora iegādes.

Ergonomiskas izvēles un samazināta mirgoņa

Muguras un kakla sāpes ir divas no visbiežākajām veselības problēmām, kas var nopietni ietekmēt darbinieku labklājību. Monitori ar ergonomiskām regulēšanas iespējām darbiniekiem darba laikā var palīdzēt ieņemt ērtu un veselīgu pozu. Piemēram, AOC 90. sērijas modeļi — I2490PXQU, I2790PQU un Q2790PQU — nodrošina augstuma pielāgojumu 130 mm augstumā, slīpuma maiņu -5°/+25° leņķī, pagriešanu ap savu asi 165°/+165° leņķī un rotāciju 90° leņķī. Tādējādi tos var pielāgot ikviena lietotāja individuālajai pozai. Acu nogurums ir vēl viena problēma, ar ko saskaras biroja darbinieki. Lai acis pasargātu, visos AOC 90. sērijas monitoros iestrādātā bezmirgoņas tehnoloģija izmaina ekrāna gaišumu bez impulsu platuma modulācijas (IPM) palīdzības, samazinot mirgoņu.

Šauri ietvari vairāku monitoru savienojumiem

Divi vai vairāki līdzās novietoti monitori būtiski uzlabo produktivitāti, tādēļ vairāku monitoru savienojumi daudzos birojos ir kļuvuši par ikdienišķu lietu. Papildu ekrāna laukums lietotājiem ļauj vienlaikus pārlūkot dažādas lietojumprogrammas un datnes bez biežas logu aizvēršanas, pārvietošanas vai minimizēšanas. Šādi divu vai vairāku dokumentu paralēla salīdzināšana vai darbs ar vairākām lietojumprogrammām kļūst daudz vieglāks. Šie monitori nodrošina nevainojamus vairāku monitoru savienojumus bez kaitinošiem traucēkļiem starp ekrāniem, ko sekmē gandrīz nemanāmie ietvari visu 90. sērijas monitoru malās.

Augsta izšķirtspēja

Vēl viens svarīgs faktors lielam monitoram ir izšķirtspēja — jo vairāk pikseļu monitors nodrošina, jo vairāk programmu un vizuālo detaļu tas var vienlaicīgi attēlot. Tādējādi Full HD izšķirtspēja ar 1920 x 1080 pikseļiem ir katram lietotājam ieteicamais minimums. Lielākā daļa AOC 90. sērijas modeļu ir Full HD monitori. Izņēmums ir gaidāmais AOC Q2790PQU, kas lepojas ar vēl augstāku — QHD — izšķirtspēju ar 2560 x 1440 pikseļiem. Lielisks prasīgiem profesionāļiem, kas gūs labumu no vēl lielākas platības video rediģēšanai, detalizētām izklājlapām un citiem lietošanas veidiem.

Ikvienam lietotājam piemērots izmērs

Monitora fiziskais izmērs ir vēl viens svarīgs faktors, tādēļ IT ierīču pircējiem jāizvēlas pareizais izmērs katram lietošanas mērķim un lietotājam. Ikviens uzņēmējs var atrast vispiemērotāko monitoru komplektu atbilstoši individuālām prasībām, jo AOC nodrošina plašu klāstu ar dažādu izmēru monitoriem, ieskaitot 90. sēriju ar 60,5 cm (23,8 collu) un 68,6 cm (27 collu) monitoriem.

Energoefektivitāte

Patērējamās enerģijas taupīšana ne tikai samazina izmaksas, bet arī labvēlīgi ietekmē vidi. 90. sērijas monitori ir izstrādāti, piedomājot par ilgtspējīgumu un efektivitāti, tādēļ tie ir apliecināti ar svarīgiem sertifikātiem, kā Energy Star, EPEAT un TCO. Turklāt E-saver programmatūra ļauj ekrānus pārslēgt zemas jaudas profilā, kad lietotājs nav pie ekrāna, bet Eco režīms ekrāna iestatījumus pielāgo dažādiem satura veidiem (teksts, internets, spēle, filma, sports), lai samazinātu enerģijas patēriņu.

Modelis I2490VXQ I2790VQ I2490PXQU I2790PQU Q2790PQU
Izmērs un panelis 23.8” IPS 27” IPS 23.8” IPS 27” IPS 27” IPS
Izšķirtspēja 1920 x 1080 1920 x 1080 1920 x 1080 1920 x 1080 2560 x 1440
Ievade/izvade VGA, HDMI, Displeja Ports VGA, HDMI, Displeja Ports VGA, HDMI, Displeja Ports. USB 3.0 VGA, HDMI, Displeja Ports. USB 3.0 VGA, 2 x HDMI,Displeja Ports, USB 3.0
Palaišana Eiropas tirgū Jūlijs, 2017 Jūlijs, 2017 Jūlijs, 2017 Jūlijs, 2017 Septembris, 2017
MSRP (Ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena) 169 € 249 € 199 € 279 € 399 €

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
oldschool zerolemon fan

Jep ! Kāpēc gan ne. Vienīgi brīnos, ka gana daudz citu ražotāju vēl joprojām ražo monitorus, kuriem nav augstuma regulācija. Manuprāt, tādi būtu jāaizliedz ES līmenī. Labāk lai maksā pārdesmit euro vairāk, bet ir iespēja regulēt. Atrodas dīvaiņi (pircēji), kas ekonomē uz visu (tajā skaitā arī uz monitoriem). Monitors, zem kura paliktas grāmatas lai to paceltu augstāk ir super leimi un nepareizi.

digitalk

> augstuma regulācija
> Monitors, zem kura paliktas grāmatas

atradis par ko cepties :) vot PWM neesamība acis gan glābj.

oldschool zerolemon fan

Nu… PWM ir pats par sevi saprotams, ka nedrīkst būt. Starp citu aktuāli arī viedierīcēm ar Amoled ekrāniem.

digitalk

tur jau tā lieta, ka ražotājam vienalga, ka nedrīkst būt. man klientam nācās piemeklēt normālus monitorus balstoties nevis uz ražotāja specenēm, bet uz ineta viszinību. tāpēc šāda pašreklāma zināmā mērā priecē, kaut gan AOC monitoru izpildījums ir šaubīgs tīri izpildījuma ziņā.

x

yup. ir dīvaiņi, kuri ražo ne tik lētus verķus un uzskata, ka neregulējams augstums ir ok. par laimi, viens tāds dīvainis ir sapratis, ka paši nespēj uztaisīt labu moni un tagad izmanto lg ražojumus, kas ir galvas tiesu ergonomiskāki.

digitalk

AOC pamatā izmanto LG matricas.
ir LG-Philips rūpnīca, Samsung – vai tu par ko citu?

x

matricas ir matricas un tur var piesieties tik barošanai un PWM, es par šo ikonisko dizainu, kas manā sapratnē ir feils ergonomiski.comment image

tagadējais apple pārdotais galda monis ir daudz labāks, jo tā ražotājs lg saprot, ka monim ir jābūt regulējamam arī augstumā, ne tikai pašķiebjamam leņķī pret acīm.

Skābene

A kas tu uz taburetes sēdi? Tev krēsls neregulējas augstāk, zemāk!? :)

x

tas laikam joks? es ceru.

kaut gan – ir taču cilvēki kuri saka – ja jau tā manta nebūtu laba, vai tad to veikalā pārdotu. uz to tas viss arī balstās – jūzeri lopsē visu, ko tiem noliek priekšā.

Lapsinieks

Skābene un joks? Tu joko?

enity2017

Man pašam ir AOC energotaupīgais 23.6-nieks. Itin apmierināts.

Putin

“лос” nevis “AOC” , tāpat kā “Rita”, nevis “Puma”! ;)

enity2017

tovarišč Putin, esiet konsekvents liidz galam. Tātad nevis “los”, bet “alnis”;)

Putin

Tovarišč, lai sanāktu alnis, pilnai laimei vajag mīkstinājuma zīmi aiz “C”. Pagaidām tur sanāk tik apšņikāts “losis”.

x

loss