Viedtālruņu ražotājs Motorola ir izziņojis jau vairākus gadus gaidītu Moto G sērijas atjauninājumus, kas saņēmuši metāla korpusus. Motorola G5S un G5S Plus modeļi būs pieejami Eiropā kaut kad rudenī.

Motorola G5S Plus saņems divu objektīvu 13 megapikseļu kameru, kas spēs noteikti telpas dziļumu precīzākam autofokusam. Gan G5S, gan arī G5S Plus saņems 1080p ekrāna izšķirtspēju, bet G5S Plus saņems 5.5 collu ekrānu, kamēr G5S tikai 5.2 collu ekrānu. Abi viedtālruņi saņems NFC savienojumu.

G5S Plus viedtālruni darbinās ne pārāk ātrs 3 GB RAM un Snapdragon 625 procesors, kas jau ir pieejams Moto G5 modelī. Diemžēl G5S saņems nu jau par ļoti lēnu dēvējamu Snapdragon 430 procesoru kopā ar 3 GB RAM.

Viedtālruņi tiks pie jaunām iespējām Night Display un Quick Reply, bet ražotājs par iespējām sīkāk neko nav paskaidrojis.

Plānotā Moto G5S cena būs 249 eiro, kamēr Moto G5S Plus maksās 299 eiro. Samērā dārgi…

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

>Samērā dārgi…

motorullis nolēma pārbraukt pāri metāla korpusu cienītāju maciņiem D

x

kameras šķīvis uz āru – varbūt ražotājs tā grib uzsvērt cik varena tā ir – bet no praktiskā viedokļa tas nav labs risinājums.

Skābene

Kad ābolam pumpa uz āru tad stilīgi, kā Motorollai , tā bezgaumības kalngals!?

x

pumpa ir pumpa lai kas arī to ražotu

Khe

Motorola G5S Plus saņems divu objektīvu 13 megapikseļu kameru, kas spēs noteikti telpas dziļumu precīzākam autofokusam.

Kāds ir sakars telpas dziļumam ar autofokusu???
Fokusa dziļums varbūt. Fokusēties var vienlīdz ātri pie dažādiem diafragmas atvērumiem. Diafragmas atvērums arī nosaka cik “dziļš ir fokuss”.

x

95% cilvēku nesaprot, kā darbojas AF, tāpēc viņiem fāzu AF darbība tiek pasniegta kā telpas dziļuma mērīšana – laikam lai izpatiktu viņu izpratnei par tuvāk/tālāk)) vai arī raksta autors tic caurspīdīgai būtnei ar pārdabiskām spējām…..

dzīvē g5s+ (atšķirībā no g5s) matricā ir papildus pikseļi, ko izmanto tieši ātrākai fāzu AF darbināšanai (salīdzinot ar optisko PDAF realizāciju). daži ražotāji izmanto mazāk papildus pikseļu (piem. apple sākot ar iph6), samsungs tādus ir iedēstījis tikpat daudz, cik to ir attēla veidošanai (galaxy s7).