Sākotnēji Huawei jājamzirdziņš bija lēti un visai neglīti viedtālruņi, tomēr pēdējo pāris gadu laikā uzņēmums atradis sevi jaunā nišā – dārgi un ļoti dārgi viedtālruņi, kas gan visai strauji zaudē savu tirgus cenu pēc dažiem mēnešiem. Šobrīd Huawei piekāpjas tikai Apple un Samsung priekšā, kas arī licis pārskatīt plānus.

Huawei ir nolēmis atteikties no budžeta klases viedtālruņiem, jo šajā tirgū ir pārlieku liela konkurence. Protams, lētie viedtālruņi nodrošina Huawei ierindošanos pasaules trešā lielākā ražotāja godā, bet peļņa no budžeta klases ir niecīga.

Huawei prioritāte turpmāk būs Eiropa, Ķīna un Japāna, kur ļaudis novērtē kvalitāti un spēj par to samaksāt. ASV tirgū Huawei darbojas ļoti piesardzīgi – sākotnēji viedtālruņi nonāk Ķīnā un Eiropā, bet tikai pēc kāda laika Huawei flagmaņu modeļi aizceļo arī uz ASV.

12
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Stingra MēbelLapsiniekaBralisNeizpratnexAndrejs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Huawei zīmolu vairs neražos lētos ķeļefonus, bet ar Honor zīmolu ga jau turpinās štancēt!

Andrejs
Guest
Andrejs

Nu nezinu, staigāju ar Honor8 nu jau kādus dažus mēnešus – nevaru sūdzēties ne par ko. Pirms tam bija P9 Lite, par kuru gan nevaru teikt neko labu… 2GB Ram ir par īsu mūsdienām :D

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

ko tu te iedomājies iebilst Skābajam. Skābais ir trubu un auto eksperts!

Andrejs
Guest
Andrejs

:D Es zinu vecos honorus… Tie bija briesmīgi. Sākot no 8 faktiski sanāk tas pats huawei premium flagmanis. Jā bez leica un dažām citām softiskām fīčām, bet nekas nekarās un neslēdzas ārā… Android tirgū ir grūtāk kā iosā, jo telefonu konfigurācijas var būt nereāli atšķirīgas…

geksis
Guest
geksis

nepabeidzi teikumu: “2GB Ram ir par īsu mūsdienām priekš androida” :)

Andrejs
Guest
Andrejs

Ne gluži… Iphons arī ar saviem 2 kārtos un bremzētu pie tā ko es sagaidu no telefona. Pie kam uz iosa aplikācijas aizņem krietni vairāk vietas ;) tā kā koks ar diviem galiem. Domāju ar 2GB var sadzīvot, ja ir mazas prasības pret mūsdienu organizatoru-telefonu

x
Guest
x

indiešu koderi un visu tautību lietotāji uzveiks jebkādu resursu daudzumu!

LapsiniekaBralis
Guest
LapsiniekaBralis

Ko tad tu to telefonu dari? Ka 2gb uz ios itev nepietiek?

Un vispar tad precizak butu “par īsu” Tev nevis musdienam😂

Stingra Mēbel
Guest
Stingra Mēbel

Kā jau minēji, tad nākotnes formā, nevis esi pamēģinājis. Divas reizes vairāk vietu aizņem? MicroSd ir stabilāks par iPhone ar lielāku atmiņu? Kaut arī tagad 32GB ir minimums.
Bremzē jebkurš softs, bet nemēģinot tu nezini. Ātrdarbība publiskos testos tev neko nepalīdzēs, tās ir divas platformas, kuram dzelziskās prasības ir dažādas. Nav sanācis redzēt Android tālruni bez kādas freezošanas. Vienmēr kaut, kas neiet kā vajag, neatkarīgi no dzelžiem.

Janis
Guest
Janis

Es gan neticu, ka Huawei varēs ilgi turēt bez budžeta klases. Ražošanas un marketinga izmaksas ta paliek. Tad, vai nu augs cena tiem pašiem flagmaņiem, vai arī nebūs vairs reklāma uz katra stūra, kas, atkal, var novest pie lielākas tirgus daļas zaudēšanas.

x
Guest
x

tur kāda aritmētika – vai nu cilvēks katrus 8-18mēn. maina budžetfonu, vai vienreiz samaksā kaudzinaudas un lieto gadus 3-4, tad tas nonāk pie otrā īpašnieka (reizēm turpat ģimenes lokā).
tad tur katrs pats sarēķina, ko viņš uzskata par budžetnieku un ko par dārgo un izdara secinājumus, kas viņam izdevīgi (un pērkot dārgo trubu, diez vai kāds vadās pēc apsvēruma “tam jābūt par 10% izdevīgākam, kā pērkot 4x lēto”) un labāk atbilst vajadzībām (uzticamība, drošība, nākamās OS versijas utt.)

Neizpratne
Guest
Neizpratne

Kā tieši no “We are giving up the very low-end devices” var iztulkot, ka gaidāmi tikai flagmaņi?