Apple ir paziņojis, ka tiek pārtraukta iPod nano un iPod shuffle sērijas MP3 atskaņotāju ražošanu. Pagaidām Apple veikalos iPod nano un iPod shuffle būs iegādājami, bet vairāk šos mūzikas atskaņotājus neražos.

iPod touch ir pēdējais aktuālais modelis no iPod MP3 atskaņotājiem, tas ir pieejams 32 GB un 128 GB versijās par attiecīgi 229 un 339 eiro. Vecāki iPod touch modeļi vēl ir pieejami ar 16 GB un 64 GB atmiņām.

Apple pēdējos gados neattīsta iPod sēriju. Apple no iPod classic ražošanas atteicās 2014. gadā, kā arī kopš tā laika iPod nano un iPod shuffle sērija netika atjaunināta. Milzīgie iPhone panākumi un mūzikas straumēšanas servisu popularitāte ir atstājusi MP3 atskaņotājus vēstures mēslainei.

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
grrrrUldis M.xUģis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Uģis
Guest
Uģis

Savā laikā lietoju pirmās paaudzes iPod nano un jāatzīst, ka aparāts, salīdzinot ar citiem tā laika gadžetiem, bija ļoti veiksmīgs, kvalitatīvs un lietotājam apbrīnojami ērts. Nostaļģija pārņem.

x
Guest
x

nav jēgas nostaļģēt par nogrieztiem nagiem – tie regulāri ataug no jauna))

Uldis M.
Guest
Uldis M.

Tikai tagad pārtrauc? Es biju domājis ka tie jau sen ir pārtraukti ražot un vienkārši stāv plauktos jo neviens vairs tos nepērk…

grrrr
Guest
grrrr

tad jau arī atsaukuma programma ar būs galā priekš pirmās paaudzes nano