Kaspersky tikko izziņojis jaunu bezmaksas antivīrusa programmatūru Windows lietotājiem. Vienlaikus Kaspersky uzsver, ka Kaspersky Free Antivirus programmatūra paļaujas uz mašīnmācīšanos – jo plašāks lietotāju loks, jo precīzāk antivīruss spēs strādāt.

Kaspersky Free Antivirus piedāvā datņu, e-pasta un tīmekļa aizsardzību, automātiskus atjauninājumus, programmatūras pašaizsardzību u.c. iespējas. Bet Kaspersky Free Antivirus versija būtiski atšķirsies no maksas Kaspersky programmatūras, jo tajā nav iekļautas Parental Control, Online Payment Protection un Secure Connection (VPN) iespējas.

Kaspersky Free Antivirus programmatūra tiks izlaista viļņveidīgi dažādos reģionos. Sākotnēji Kaspersky Free Antivirus varēs izmantot ASV un Kanādā, pēcāk Āzijā. Septembrī Kaspersky piedāvās bezmaksas antivīrusu Āfrikā, un tikai oktobrī tas nonāks Eiropā.

25
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
re-mixxdigitalknabadangaKristaps Skutelis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
nabadanga
Guest
nabadanga

Kaspersky Free nav jauns. Viņš ir izlaists vairāk kā gadu atpakaļ un tika izmēģināts vairākās valstīs. Tagad tas aiziet globālā mērogā. Kursors ir mazliet pārpratis (kā viemēr). Visi Kaspersky Lab pamata produkti intensīvi izmanto mašīnmācīšanos. Kaspersky Free atšķirībā no maksas Kaspersky Anti-Virus, Internet Security utt. neietver zināmu daļu tehnoloģiju, kas ir īpaši efektīvas pret jaunu ļaunprogrammatūru. Piemēram, tur nav ietverta komponente System Watcher, kuru Kaspersky Lab uzstājīgi rekomendē turēt ieslēgtu, lai aizsargātos pret jauniem šifrējošajiem izspiedējvīrusiem.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Prieks, ka mums ir lasītāji, kas zina pilnīgi visu par pilnīgi visu. Tā turēt!

nabadanga
Guest
nabadanga

Paldies! Centīšos :) Free versijas izlaišana globālā mērogā var būtiski palielināt Kaspersky Lab produktu lietotāju skaitu, kas savukārt ar papildus pienesumu mākonī Kaspersky Security Network var ietekmēt jau tā augstos apdraudējumu atklāšanas rādītājus visiem kompānijas produktiem.comment image

svimart
Guest
svimart

Var lietot Avast, lai nebūtu jālieto smagais defenders…

nabadanga
Guest
nabadanga

Var, un viņš arī būs labāks par Windows Defender.

Skābene
Guest
Skābene

Šitais balonu grafiks tak nav par Free versiju! :)
Free būtu mazs punktiņš pašā apakšā!

nabadanga
Guest
nabadanga

Šitais balonu grafiks atspoguļo nevis konkrētu produktu, bet ražotāju kopējos panākumus jebkura veida antivīrusu testos.

Uģis
Guest
Uģis

Cepuri nost, kaut katram kantorim visi darbinieki būtu tik aizrautīgi un uzticami!

digitalk
Guest
digitalk

‘smagais'(?) Defender vismaz negļuko kā KAV, un nav nolicis nevienu sistēmu četrrāpus līdz nelietojamībai, ka nākas AV atslēgt.

un kā labi zināms – ieslēgts viduvējs antivīruss ir 100% effektīvāks par izslēgtu lielisku antivīrusu.

Harijs
Guest
Harijs

Aizdomīgi bieži nabadanga reklamē kasperski :D

x
Guest
x

neapšaubu, ka izstrādājums ir labs, bet veselais saprāts saka, ka nevajag pieņemt gebešņika dāvanas.

nabadanga
Guest
nabadanga

Cilvēks pēc fizmatu internāta izvēlējās KGB augstkolu, kur var studēt matemātiku un datorlietas un netikt iesaukts padomijas armijā. Ja nezini, tad 80-tajos sāka iesaukt no augstskolām. Pats piedzīvoju, bet man paveicās vairāk, kā dažam labam manam klasesbiedram, kuru nosūtīja pakarot uz Afganistānu. Pēc pabeigšanas Kasperskis atbilstoši iegūtajai specialitātei (inženieris-matemātiķis) tika iedalīts darbā aizsardzības ministrijas zinātniski pētnieciskā institūtā, kur arī noķēra savu pirmo un liktenīgo datorvīrusu. Tu tikpat labi vari saukt par komunisma cēlājiem visus, kas Latvijas okupācijas periodā paspēja pabūt par oktobrēniem utt. skolas laikā.

x
Guest
x

daudzi tā arī turpina dzīvot ar komunisma idejām galvā, atceroties laikus kad valsts darbavieta bija piedēklis personiskajām interesēm, bet kolhozos un PMK vispār varēja šeptēties uz nebēdu, celt māju no sanestajiem būvmateriāliem un apsaimniekot savu zemes gabalu ar kolhoza tehniku/degvielu.
tagad pat par patērēto ūdeni jāmaksā un protams, ka tas ir iemesls slavināt iekārtu, ko paši izzaga līdz apakšai. tos tipāžus, kuri gaužas par zaudētajiem bonusiem un lamā iekārtu, kurā strādājot var iegūt daudz vairāk, es tiešām saucu par komunisma cēlājiem.

enity2017
Guest
enity2017

Kaut kaa baigi devīgie kasperski palikuši… ASV jamo izstrādājumus šķiet grasās aizliegt.

nabadanga
Guest
nabadanga

Nesmīdini. Bezmaksas antivīruss ir ražotāja reklāmas rīks, ko tu pats labprātīgi sev noliec deguna priekšā un viņš tevi ikdienā lauž nopirkt maksas produktu. Ģeniāls risinājums, kamēr citi sūrojas par nobloķētiem baneriem. Saucas freemium mārketinga modelis. Galvenais bezmaksas versiju neuztaisīt ne pārāk labu, ne pārāk sliktu jebšu atrast balansu, kas nodrošina maksimālu lietotāju konversiju pircējos. ASV negrasās aizliegt, pašlaik draud pavisam nedaudz ierobežot valdībai un militāristiem. Kopš Kasperskis uzkāpa ASV Nacionālajai drošības padomei uz varžacīm, 2015. gadā atklājot viņu kiberspiegošanas tīklu, viņi nevar nomierināties.

x
Guest
x

2015jā atklāja un 2017jā aizliedza. ar aizturi, lai nebūtu acīmredzami. nu pilnīgi kaimiņu naclīdera garā))

nabadanga
Guest
nabadanga

Tu pats vismaz saprati, ko pateici? :D

x
Guest
x

saki, ka naclīderis vairs nemaz nav līderis? D

enity2017
Guest
enity2017

briesmīgi tie amerikosu derdzīgie spiegi un agresīvie militāristi… Un pacans Kasperskis baigais malacis, vai ne ?

nabadanga
Guest
nabadanga

Ja pamanīji, tad es nekādus epitetus nelietoju. Lai tev būtu priekštats par Kaspersky Lab globālās analītiķu komandas pētījumiem un atklājumiem, te tev būs saraksts. Aiz katra nosaukuma ir labi organizēti mērķēti kiberuzbrukumi un spiegošanas kampaņas. ASV es jau minēju. Tas bija Equation Group, ko 2015. gadā noreportēja Kaspersky Lab. Piemēram, sarakstā tu ieraudzīsi Black Energy, kas vērsts pret Ukrainas energētikas sektoru un citiem mērķiem Ukrainā. Jā, Kasperskis ir malacis. Ne katrs ir spējīgs no nulles uztaisīt globāla mēroga kiberdrošības uzņēmumu ar labāko antivīrusu pasaulē :)comment image

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

OK, pietiks reklāmas materiālu.

nabadanga
Guest
nabadanga

Viss, dodos darīt svarīgākus darbus par Kursora auditorijas izglītošanu :)

Ivars Indāns
Guest
Ivars Indāns

Nu jā, Kaspersky tā ka tika pieminēts pēdējo špionu skandālu sakarā.
Ko īsti dara bezmaksas kaspersky tavā kompī: kurš zina?

Lai būti godīgi, nav jau īsti zināms, ko dara pērējie antivīrusu softi. Īpaši tie, kas sūta datus uz savu serveri

nabadanga
Guest
nabadanga

Bezmaksas Kaspersky tavā kompī savu apcirpto iespēju robežās detektē ļaunprogrammatūru. Domājams, ka viņš to dara nedaudz sliktāk kā Kaspersky Lab maksas produkti, jo tajā nav iekļautas visas tehnoloģijas. Ja lietotājs piekrīt (ieliek ķeksīti) piedalīties Kaspersky Security Network (KSN), tad no viņa datora ražotāja mākonī nonāk pārbaudīto failu kontrolsummas un cita līdzīga anonimizēta info, kas nesatur nekādus personīgos datus. Atšķirībā no Microsoft Windows telemetrijas trikiem, lietotājs jebkurā laikā var ieslēgt vai izslēgt dalību Kaspersky Security Network. Ko dod KSN? Kad kādā datorā uzvedības analīzes tehnoloģijas nodetektē jaunu nezināmu ļaunprogrammu, tad informācija par šo incidentu tiek nosūtīta mākonī, automātiski apstrādāta un sekundes… Read more »

re-mix
Guest
re-mix

Free visiem vai tikai Home users only?