Web Analytics
More
  Reklāma

  Rīgā notiks pirmais Startup Slalom + Startup Wise Guys hakatons

  Jaunākie raksti

  No 18. līdz 20. augustam Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Startup Slalom + Startup Wise Guys hakatons, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Startup uzņēmumu asociāciju ‘Startin.lv’ un Eiropā lielāko “business-to-business” (B2B) akseleratora programmu ‘Startup Wise Guys’. Hakatona tēma – B2B programmatūra kā risinājums jeb (SaaS – Software as a Service).

  Hakatons jeb tehnoloģiju maratons ir pasākums, kas ilgst 48 stundas. Tā mērķis ir izveidot jaunas komandas un radīt jaunus tehnoloģiskus risinājumus. Sākotnēji katrs, kuram ir biznesa ideja, prezentē tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam dalībnieki izvēlas, pie kuras idejas attīstīšanas strādāt turpmākās divas dienas. Hakatona tēma šoreiz ir B2B programmatūra kā risinājums jeb SaaS – Software as a Service.

  ReklāmaAdvertisement

  Pasākuma mērķis ir mudināt informācijas tehnoloģiju (IT), mārketinga, dizaina speciālistus un citus interesentus izmēģināt spēkus, radot jaunas un inovatīvas idejas kopā ar citiem nozares entuziastiem. Sadarbībā ar ‘Startup Wise Guys’ organizētā hakatona moderators būs pieredzējušais un atraktīvais Džernejs Dekleva, kurš vērtīgas zināšanas un pieredzi guvis, Dānijā rīkojot ‘Startup Weekend’ un ‘Telia JUMP’ hakatonus un aktīvi iesaistoties startup kultūras dzīvē. Pasākumu tehniski atbalsta RTU Elektronikas un Telekomunikāciju fakultāte un RTU Design Factory.

  Iepriekš notikušajos ‘Startup Slalom’ hakatonos ir tapušas labas idejas un izveidotas veiksmīgas komandas. Pērn novembrī notika pirmais ‘Startup Slalom’ hakatons par finanšu un apdrošināšanas tehnoloģiju tēmu, kurā pirmo vietu ieguva ‘CardOn’ – rīks, kas ļauj vecākiem sekot līdzi bērnu maksājumiem ar bankas norēķinu karti. Šī gada martā veiksmīga sadarbība izveidojās ar ‘Garage48’ – organizāciju, kas dažādus hakatonus rīko Ziemeļeiropā, Austrumeiropā un arī Āfrikā. Kopīgi organizētajā ‘Startup Slalom’ hakatonā laurus plūca ideja par lietu dalīšanās platformu ‘BeerBnB’. Lai attīstītu uzņēmējdarbību Latvijas reģionos, jūnijā Ventspilī notika IT risinājumiem veltīts hakatons, kurā uzvarēja komanda ‘s’COOL’ – ideja izglītības procesa uzlabošanai.

  Ikviens interesents, kurš vēlas pārbaudīt savas zināšanas un attīstīt inovatīvu ideju starptautiska mēroga organizētā pasākumā, ir aicināts līdz 14. augustam pieteikties šeit: http://ej.uz/StartupSlalom_SWG. Dalība pasākumā ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots. Labākie konkursa dalībnieki saņems vērtīgas balvas un iegūs augstas klases mentoru palīdzību projektu izstrādes un pilnveidošanas procesā. Hakatona darba valoda būs angļu valoda

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma