Reklāma

YouTube atvadās no iespējas rediģēt video tiešsaistē

Jaunākie raksti

BISSELL CrossWave Cordless mazgājošā slotas tipa putekļu sūcēja apskats

Nu jau esmu kļuvis par oficiālo tīrības un spodrības ziņnesi, šajā pavasarī turpinām dažādu mājsoļa palīgu apskatus ar vienu...

Latvijā vadošais ielu mākslinieks KIWIE izlicis pārdošanā pasaules mērogā unikālus NFT

KIWIE ir viens no pazīstmākajiem ielu māksliniekiem Latvijā, kura vārds izskanējis tālu aiz mūsu valsts robežām. Viņa firmas zīme,...

Hakatonā pētīs, vai elektroauto var uzlādēt pie apgaismojuma staba, kā arī citas idejas

Lādēt elektroauto pie apgaismojuma staba un ieviest metrobusa līniju Teikas virzienā. Pie kā strādās hakatonā? No 15. līdz 17....

Eiropas Parlaments vēlas slēgt pirātiskās sporta pārraides 30 minūšu laikā

Eiropas Parlaments strādā pie lēmuma, kas varētu pieprasīt slēgt pirātiskās sporta pārraides vien pusstundas laikā. Lai to spētu īstenot...

Parādās ziņas, ka varētu kavēties jauno iPad un MacBook portatīvo datoru ražošana

Jau 2020. gads bija izaicinājumu pilns elektronikas ražošanā, jo radās problēmas ar dažādu detaļu izgatavošanu, piegādi un produktu salikšanu,...

Tiek ziņots, ka Google nolēmusi atteikties no YouTube iebūvēta video apstrādes rīka un fotogrāfiju slaidšovu veidojamā rīka. YouTube šie rīki vairs nebūs pieejami 20. septembrī, kas ir visai nepatīkamas ziņas tiem, kuri bija sadraudzējušies ar šo gana ērto rīku.

Google norāda, ka YouTube Editor rīks esot pārāk reti pieprasīts, visi izmantojot Apple Final Cut X, Adobe Premiere vai līdzīgas programmas datoros. Pagaidām tiks saglabāts YouTube Video Manager, kas atļauj apgriezt video un uzlikt tam pāris filtrus.

Fotogrāfiju slaidšovu veidošana gan YouTube tiek izskausta pilnībā, dodot vietu Instagram, Facebook un citiem tiešsaistes servisiem, kas specializējas fotogrāfiju izvietošanā un daļēji arī apstrādē.

Man tā ir visai negaidīta un nepatīkama ziņa, jo tajās retajās reizēs, kad mums ir nepieciešams salikt kopā pa kādam video, to paveicu tieši YouTube Editor. Ne jau visi ir tik bagāti, lai divu video salikšanai pirktu Apple Final Cut.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Viesturs Kavacs

Tehniski ir iespējams atrast pa kādam bezmaksas video editoram, kas nav nedz malware avots, nedz bezmaksas variantā atstāj watermarkus, nedz arī interfeiss nav samhuļīts nelietojams. Neatceros, kā sauca, tik zinu, ka pirms nepilna gada tas izdevās kādu 2 stundu laikā (izmēģinot daudzus), lai vienu video samontētu.

A citādi – FFmpeg jāmācās, epta! :D

Kaspars Vjaksa

Domāju,ka drīzāk Youtube vajadzēja ieguldīt un attīstīt daudz plāšakas Youtube video editor opcijas un iespējas, tad attiecīgi arī būtu pieprasījums. Tādā veidā, kā tas ir tagad ir ļoti primitīvi.
Ja viņiem tiešām tik daudz rūp video creators kā viņi apgalvo, tad būtu labi radīt attiecīgu video editing programmu, lai nebūtu jāpērk final cut vai Premier CC

Lapsinieks

jautājums – vai viņiem vajag. vēl vairāk draņķīgu mājas video? nav ko karam lutausim filmēt un vēl pasarg dies – montēt!

x

jā, vispār ļaut aploudot tikai ar kinoakadēmijas izsniegtām atļaujām.
nu, vēl var domāt par sandēnsas uzvarētājiem, bet tas vēl uz jautājuma.

Garaisezis

iMovie ja ir apple veic samērā vienkāršu apstrādi lai sastikētu kopā, apgriestu lieko utt. un vēl pietam bezmakas.

Skābene

Ārprāts, kas ar pasauli notiek, MS paziņoja ka killos nos MS Paint! :(

Aivars Liepa

Viņi jau nogrieza rediģēšanas iespējas janvārī, sākumā varēja līdz 6 st garus cirpt un montēt, tad ar š.g. janvāri ne vairāk kā 1st kopējā garumā … Tagad nogriezīs pavisam.

Usinss

Davinci 12.5 (super puper pro rīks ko izmanto holivuda) bezmaksas, jo neļauj 4K eksportu, kas man netraucē.

Krotow

Esošajā variantā tas redaktors tāpat nebija lietojams. Bez grābekļiem apgriezt ielādēto video tur nevarēja. Arī mainīt izšķirtspēju nē. Video apstrādei pirms ielādēšanas trubā dēļ tā izmantoju Avidemux un Handbrake. Tie izdara prasīto ne tikai zem logiem un pie kam par brīvu. Un štrunts par redaktoru, lielāks kretīnisms ir vienmēr notiekošā ielādētā video pārkodēšana 16:9 formāta izšķirtspējā un 4:3 formātu neatbalstīšana. Līdz ar ko ielādēt PAL izšķirtspējas video (no DVR un VHS) bez sačakarēšanas un redzamiem artefaktiem tur nevar.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: