Intel un Movidius par 79 dolāriem uzsākuši pārdot nelielu USB ierīci, kas būtu dēvējama par privāto mākslīgo intelektu.

Pagājušajā gadā Movidius parādīja Fathom Neural Compute Stick, bet uzņēmums nespēja to laicīgi piedāvāt tirgū, jo Movidius un visas tā tehnoloģijas pārpirka Intel. Intel un Movidius radītais USB 3.0 tiek dēvēts par bezsaistes mašīnmācīšanās rīku.

Jauno Movidius Neural Compute Stick var izmantot kopā ar gandrīz jebkuru datoru, pat Raspberry Pi. Iespējams apvienot vairākus Movidius Neural Compute Stick, lai iegūtu ātrākus mašīnmācīšanās procesus.

Movidius Neural Compute Stick mašīnmācīšanās rīks ir tik spējīgs, ka Intel ir atcēlis savus Edison, Joule un Galileo projektus.

Mašīnmācīšanās ir mākslīgā intelekta apakšnozare, kurā nodarbojas ar tādu algoritmu izstrādi, kuri ļauj datoriem uzlabot lēmumu pieņemšanu, pamatojoties uz empīriskiem datiem, tādiem kā sensoru dati vai datubāzes. Mašīnmācīšanās ir saistīta ar algoritmiem, kuri ļauj mašīnai mācīties ar induktīvu pieņēmumu palīdzību, balstoties uz novērojumu datiem, kuri attēlo nepilnīgu informāciju par statistisku fenomenu. Cits algoritmu veids ir klasifikācijas algoritmi, kuros mašīnas apgūst spēju automātiski atpazīt sarežģītas kopējas iezīmes, lai pēc tām atšķirtu eksemplārus un pieņemtu inteliģentus lēmumus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Edgars Jākobsons

skynet

Jānis

Nopirkšu to puļķi, ielikšu kompī. Sadomāšu vakarā paskatīties kādu komēdiju bet šis man teiks: “nekā – šodien tu skatīsies populārzinātnisko filmu par mākslīgā intelekta pārākumu pār cilvēku!”