Intel un Movidius par 79 dolāriem uzsākuši pārdot nelielu USB ierīci, kas būtu dēvējama par privāto mākslīgo intelektu.

Pagājušajā gadā Movidius parādīja Fathom Neural Compute Stick, bet uzņēmums nespēja to laicīgi piedāvāt tirgū, jo Movidius un visas tā tehnoloģijas pārpirka Intel. Intel un Movidius radītais USB 3.0 tiek dēvēts par bezsaistes mašīnmācīšanās rīku.

Jauno Movidius Neural Compute Stick var izmantot kopā ar gandrīz jebkuru datoru, pat Raspberry Pi. Iespējams apvienot vairākus Movidius Neural Compute Stick, lai iegūtu ātrākus mašīnmācīšanās procesus.

Movidius Neural Compute Stick mašīnmācīšanās rīks ir tik spējīgs, ka Intel ir atcēlis savus Edison, Joule un Galileo projektus.

Mašīnmācīšanās ir mākslīgā intelekta apakšnozare, kurā nodarbojas ar tādu algoritmu izstrādi, kuri ļauj datoriem uzlabot lēmumu pieņemšanu, pamatojoties uz empīriskiem datiem, tādiem kā sensoru dati vai datubāzes. Mašīnmācīšanās ir saistīta ar algoritmiem, kuri ļauj mašīnai mācīties ar induktīvu pieņēmumu palīdzību, balstoties uz novērojumu datiem, kuri attēlo nepilnīgu informāciju par statistisku fenomenu. Cits algoritmu veids ir klasifikācijas algoritmi, kuros mašīnas apgūst spēju automātiski atpazīt sarežģītas kopējas iezīmes, lai pēc tām atšķirtu eksemplārus un pieņemtu inteliģentus lēmumus.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JānisEdgars Jākobsons Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Edgars Jākobsons
Viesis
Edgars Jākobsons

skynet

Jānis
Viesis
Jānis

Nopirkšu to puļķi, ielikšu kompī. Sadomāšu vakarā paskatīties kādu komēdiju bet šis man teiks: “nekā – šodien tu skatīsies populārzinātnisko filmu par mākslīgā intelekta pārākumu pār cilvēku!”