Adobe tikko izziņojusi Lightroom lietotnes atjaunināšanu gan iOS, gan arī Android izmantotājiem. Android lietotāji var priecāties, jo Adobe ir pilnībā pārveidojusi Lightroom saskarni, lai tā atbilstu skārienekrānu vadības īpatnībām. Tāpat izmantoti dažādi elementi no Material Design koncepta.

Uzlabota kopējā lietotnes ātrdarbība, tāpat pamatīgus uzlabojumus redzēsim Organize View sadaļā, pārveidotas Edit un Selective Edit iespējas. Diemžēl ar to arī Android lietotāju prieki beidzas – nekādas jaunas iespējas klāt nav nākušas. Lightroom iOS lietotāji saņemšot arī pāris nebijušas iespējas, kas pie Android nonāks tikai pēc vairākiem mēnešiem.

Reklāma

Lietotne atbalsta pie viedierīcēm pievienotas klaviatūras un peles, kas varētu lieti noderēt nopietnākos darbos, ja vien bakstīšanās planšetē būtu dēvējama par nopietnu darbu. Adobe Lightroom lietotne ir bez maksas, tomēr tās pilnvērtīgai izmantošanai (datu sinhronizēšanai starp ierīcēm) nāksies izmantot Adobe Creative Cloud Photography maksas pakalpojumus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
A.Z

Es saprotu,ka raksti pārsvarā ir copy-paste no svešzemju mēlē rakstošiem medijiem,bet virsrakstu jau nu tomēr var pārtulkot pilnībā latviski.Liekas,ka rakstu satura kvalitāte iet uz leju.

Olegs Falevics

Viņiem Bentliji un Rolsrojsi jātestē, ļoti labi saprotu autorus ))

Bet aplikācija laba. Bija un ir. Ļauj iegremdēties atmiņās!

Kristaps Skutelis

Tev tik ļoti pietrūkst vārda Photoshop? :)