web analytics

Šāds varētu izskatīties 2017. gada Google Pixel XL ar AMOLED ekrānu

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Baumu avoti norāda, ka esam tikuši līdz jauno Google Pixel 2017. gada modeļu izskatam. Precizitātei – augstāk attēlā redzams Google Pixel XL modelis, kas saņēmis AMOLED ekrānu un ekrāna malu apmales tik plānas, ka tās nav redzamas.

Tiek ziņots, ka ticamība baumām ir 8 no 10 punktiem, tomēr pastāv iespēja, ka Google vēl pārstrādās Google Pixel XL dizainu, un noplūdušie attēli ir tikai niecīga daļa no visiem uzņēmuma iekšienē apspriestajiem Google Pixel XL izskatiem. Baumas norāda arī uz spiedienjūtīgu Pixel XL, kas atbilstu HTC U11 spējām.

Tiek pieļauts, ka Google plāno veidot pašu savus viedierīču procesorus, kas ļautu vēl vairāk pielāgot Android darbību ierīces tehniskajām iespējām. Tas pats attiektos arī uz citiem Google produktiem, piemēram, Nest viedās mājas ierīcēm, kas izmanto Texas Instruments procesorus. Pixel viedtālruņi šobrīd paļaujas uz Qualcomm procesoriem. Google plānos ir uzlabot virtuālās un papildinātās realitātes darbināšanas iespējas, kas prasa visai jaudīgus, nelielus un bieži arī specifiskus procesorus. Apple pēdējos gados ļoti veiksmīgi izmanto dažādus blakusprocesorus, lai skaitītu soļus ar M sērijas kustības blakusprocesoriem, kas spēj labāk un precīzāk paveikt darbu taupot enerģiju.

Vēl martā Google oficiāli apstiprināja Pixel sērijas turpinājumu. Pixel sērija turpinās būt dārga, tā saņemšot lieliskas kameras un premium uzbūves materiālus. Pixel sērijas fani varētu vēlēties arī ūdens noturību, lai Google viedtālruņi neatpaliktu no Apple un Samsung flagmaņiem.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raymond

Mans nākamais telefons ja nemaksās 800eiro. Šobrīd ir OnePlus 3. OP5 galīgi neuzrunā, bet galaxy 8 pārāk ilgi jāgaida apdeiti uz jaunākām android versijām.

Prusljix

Zinot ar kādu cenu parādījās iepriekšējais Pixel Latvijā, tad būs visi 1000eur šis brīnums.

x

tas nosaukums…izrunājiet mēlmežģi pixel xl….nu, sauktu par pixxl kā tagad ierasts un miers mājās)

Uldis M.

Piksel-iksel :)

x

))

Krotow

Vai tur būs iebūvētas apiešanās ar aparātu brīdinājuma skaņas, lai verķis, kad to paijā, apmierināti rukšķ. Un apsēžoties uz bikšu pakaļkabatā aizmirsta aparāta, tas sāk aizvainoti kviekt.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: