Re, kas notiek, kad darbā pieņem indieša un mākslīgā intelekta apvienojumu! OnePlus pavisam nesen izlaida OnePlus 5 modeli, kas par spīti dažādām vājām vietām tiek vērtēts kā visai pieņemams viedtālrunis.

Twitter lietotājs @imsarathrk vēlējās uzteikt OnePlus atbalsta dienestu, bet tā vietā OnePlus jau sāka risināt neesošu problēmu. OnePlus lietotājs vēlējās pateikties par labu OnePlus 5 akumulatora darbību, bet OnePlus atbalsta dienests to nesaprata.

Lētākais OnePlus 5 modelis maksā 499 eiro. Par šo naudu iegūsi 64 GB iebūvēto atmiņu un 6 GB RAM kopā ar Qualcomm Snapdragon 835 procesoru un 3300 mAh akumulatoru. OnePlus 5 saņēmis arī uzlabotu divu objektīvu kameru. Tātad OnePlus 5 no OnePlus 3T atšķiras ar procesoru, kameru, cenu un mazāku akumulatoru.

Dārgākais OnePlus 5 par 559 eiro saņēmis 8 GB RAM kopā ar 128 GB iebūvēto atmiņu. Šim modelim ir Midnight Black krāsa, kamēr lētākais OnePlus 5 pieejams Slate Gray krāsā. OnePlus 5 nav saņēmis microSD atbalstu.

Reklāma

12
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kristaps SkutelisRudolfs CauneLapsinieksdigitalkarvix Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
arvix
Viesis
arvix

Man kāreiz vakar no Azure supporta zvanīja.. bļin arī grūti bija saprast ko šis murmina. Priežot pēc visa arī indietis bija

arvix
Viesis
arvix

Tikko atvēru viņu epastu.. Jama Mustafa – nav pat indietis :)

Artūrs
Viesis
Artūrs

Interesanti – vakar zvana nepazīstams numurs no Londonas. Protams tādus numurus neceļu. Pēc tam pameklēju kas tas ir – arī izrādās no MS Azure. Savulaik bija paņemts triālis pie viņiem, kas tika atcelts tajā pašā dienā.

arvix
Viesis
arvix

Ta jau tev arī Mustafa zvanīja :)

Rudolfs Caune
Viesis
Rudolfs Caune

Šī raksta autors vispār palasīja arī iepriekšējos twītus? “This is the quality of support” ir sarkasms, par to, ka OnePlus nav tāda opcija kā atgriezt atpakaļ telefonu ar defektu. OnePlus atbalsta dienests tikai atbild ar standarta frāzēm un nekas nenotiek. Tajā pašā laikā OnePlus svin veiksmīgu OnePlus 5 palaišanu.
Ja palasa arī iepriekšējos Dwaipayan Barman, tad ir redzams pilns stāsts.

digitalk
Viesis
digitalk
Rudolfs Caune
Viesis
Rudolfs Caune

Tad sanāk, ka raksta autors pārpublicē tekstu no cita avota, nemaz nepārbaudot informācjas pareizību? :)

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā. Īso ziņu gadījumā tā tas parasti notiek.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

vasaras pofigs. kas vēl būtu, ja būtu karsts laiks…

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nosacīti pofigs. Tā tas vienkārši darbojas. Īsās ziņas tiek lokalizētas no ārzemju medijiem un uzticamies, ka tie ir savu faktu pārbaudes darbu izdarījuši. Ja kaut kas balstoties uz pašu pieredzi šķiet greizi, tad uzmanīgāk paskatamies. Ja feileri norauj avots, automātiski dažkārt paķeramies līdzi arī mēs. Tāda ir skaudrā dzīves (Kursora) patiesība.

Rudolfs Caune
Viesis
Rudolfs Caune

Diemžēl tādā veidā arī ātri izplatās viltus ziņas. Piem. par Rowan Atkinson/Mr. Bean nāvi.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā, jau kādas trīs vai četras reizes Atkinsons ir miris :) Bet šajā konkrētajā OnePlus gadījumā īsti liela kļūda nav. Es pat brīnos kāpēc par tik maznozīmīgu notikumu bija jāraksta.