Marka Zakerberga Facebook tikko sasniedzis gandrīz neticamu rādītāju – Facebook aktīvi ik mēnesi izmanto nu jau vairāk nekā 25% pasaules iedzīvotāju jeb 2 miljardi cilvēku. Zakerbergs uzskata, ka Facebook var sasniegt arī 3 miljardu atzīmi tuvāko gadu laikā, bet pie tā būs pamatīgi jāstrādā.

Lielākā turpmākas Facebook izplatības problēma būs interneta nepieejamība jaunattīstības valstīs. Tiesa, iepriekš Facebook, Google un citi lielie tirgus spēlētāji jau vairākus gadus strādā pie jaunattīstības valstu iedzīvotāju vilināšanas savos valgos ar lētiem viedtālruņiem un lietotnēm, kas minimāli tērē pārsūtāmo datu apjomu. Lielākās problēmas ir Āfrikā, kur daudzviet vispār nav pieejas nekādam internetam, pat ne ļoti lēnam.

Tāpat milzīgajā Ķīnas tirgū Facebook ir vienkārši bloķēts. Ķīnā ir vairāk nekā 700 miljoni interneta lietotāju, kurus būtu ļoti vienkārši pievērst Facebook izmantošanai. Ar Ķīnas iedzīvotāju iesaisti Facebook trīs miljardu lietotāju plāns būtu viegli sasniedzams.


4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
LapsinieksxKristaps Skutelisnabadanga Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
nabadanga
Guest
nabadanga

Facebook ir vislielākais izspiedējvīruss pasaulē! Kad tev lapai ir sekotāji, labs vidējais rādītājs būs 10%, kas ieraudzīs tavu publicēto saturu. Gribi vairāk – MAKSĀ!

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Vai arī iemācies veidot saturu, kas varētu interesēt lapas sekotājiem. Sliktu saturu Feisbuks arī par naudu ne pārāk gribēs rādīt cilvēkiem.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

zelta vārdi.

x
Guest
x

drīzāk jau – sagrābējvīruss.
re, cilvēks lieto feisbuku, pats to negribēdams….