WhatsApp nenoliedzami ir populārākā saziņas lietotne, tomēr to ne vienmēr var izmantot darba vajadzībām, jo WhatsApp neļāva sūtīt visa veida pielikumus. Iepriekš ar šo saziņas servisu varēji nosūtīt .csv, .doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .rtf, .txt, .xls, .xlsx, kā arī fotogrāfijas un video.

Tikko paziņots, ka WhatsApp ļaus nosūtīt jebkādas datnes ar maksimālo datnes izmēru 128 MB iOS operētājsistēmā un 100 MB Android un Windows Mobile. No galddatora varēsi nosūtīt tikai 64 MB pielikumus. Te jāatzīmē, ka, piemēram, Skype piedāvā pielikumus līdz 300 MB, pārsniedzot 300 MB tiksi novirzīts uz OneDrive.

Lietotāji nekādā veidā neredzēs šo WhatsApp jaunumu kā atjauninājumu, iespējas tiks aktivizētas fonā, nekāds paziņojums no WhatsApp lietotnē par jaunajām iespējām nav gaidāms. Tiek uzskatīts, ka pie jaunās datņu sūtīšanas sistēmas tiksi varbūt tuvākā mēneša laikā, jo tā skaitoties daļēji eksperimentāla.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Suns

Izklausās labi.
Tikai kādēļ WhatsApp (lietojot iOS) samazina bildes izmēru līdz nebaudāmai kvalitātei…
Vai ir iespēja ar WhatsApp nosūtīt bildes standarta izmērā, bez izšķirtspējas samazināšanas???

Ints Pīrāgs

Varbūt varēs pārsūtīt kā datnes, tādējādi nezaudējot kvalitāti?

x

baudāma kvalitāte – tas ir subjektīvs jēdziens…..telefona kamera uz tādu kvalitāti ir spējīga tikai mazā ekrāna jēdzienos. un tas tak ir labi, ka nepārsūta pilnizmēra failu – no sīkbildes kļūst skaidrs, vai jāskatās pilnizmēra bildi mākoņvietās.

protms, eleganti būtu pavaicāt (vai ļaut konfigurēt) – sūtīt pilnizmēra bildi vai samazināt līdz sīkbildei, bet ābolniekiem jau pašiem liela galva atticībā uz to, kā lietotājiem labāk…sak, mēs ZINĀM!

Artanis

Varbūt esi pavadījis tankā pēdējos gadus piecus, bet mūsdienās flagmaņu kameras ar ƒ/1.7 apertūru un backlit sensoriem ir vairāk kā pietiekamas pat ĻOTI baudāmu bilžu iegūšanai, it sevišķi labā apgaismojumā.

Un kāds vispār sakars ar Ābolniekiem? Pārējie servisi, kā iOS natīvais iMessage, Telegram, Viber, un citi servisi sūta bildes nekompresētas, tā ka ar platformu tam nav nekāda sakara vispār – viss jautājums pie WA izstrādātājiem un līkām rokām.

x

tieši tā – fiziku neapjāsi.

sīkie sensori un mazie objektīvi (kas sastāv no lēcām), ko liek telefonos, ir milzu izrāviens, salīdzinot ar pirmajām kamerām, ko lika mobilajos.

bet nevajag nekādu FF sensorus un objektīvus par tūkstošiem, lai nonāktu pie vienkāršiem secinājumiem par mob. iekārtu kamerām un to pielietojumu – gana labas soctīkliem.

max diafragma (aperture) pati par sevi vēl neko negarantē, tas ir tikai atvērums attiecībā pret sensoru, kas ļauj ielaist vairāk gaismas caur peles acs izmēra stikliņu. ielaist gaismu – tas ir viens, tās kvalitāte un ko ar to iesākt – jau kas cits.
there’s no free ride, boys.

psss

lai labak nomaina dizainu, izskatas pec 2004.

Krotow

Esi pārliecināts, ka to tiešām vēlies? Nomainīs dizainu uz moderni glamūrīgo un aplikācija uzpamps vēl 2x lielāka.

Lapsinieks

visu vajag pārvērst par pussy magnētu.

geksis

Kas tevi neapmierina dizainā? vis smuki pielāgots. es pat bieži vien aizmirstu vai esmu iegājis whatsapp vai sms. abi gandrīz identiski. (WP10)