Tagad baudīt labāko mūziku no Latvijas un pasaules, kā arī saņemt biļetes uz koncertiem un festivāliem pavisam par brīvu kļuvis vēl ērtāk! Radiostacija Star FM laiž klajā jaunu radio aplikāciju mobilo ierīču lietotājiem gan iOS, gan Android vidē. Ikviens interneta lietotājs var bez maksas lejupielādēt aplikāciju ar nosaukumu Star FM Latvija vietnēs Apple App Store un Google Play.

Darbā vai skolā, mašīnā vai tramvajā, sporta klubā, pārgājienā vai gurķu dobē – tagad it visur vari būt kopā ar radio Star FM un baudīt priekšrocības, kas pieejams tikai aplikācijas lietotājiem. Izspēlēsim arī ielūgumus uz šīs vasaras lieliskajiem mūzikas festivāliem.

Kad aplikācija veiksmīgi atrasta, lejupielādēta, un tā ir parādījusies uz izvēlnes – tā ir gatava lietošanai – klausies mūziku, seko līdzi aktuālajiem konkursiem, lai laimētu vērtīgas balvas, sazinies ar radio Star FM studiju, iesūti bildes, balso par mūziķiem, dalies ar savām mīļākajām dziesmām vai veido savu pleilisti.

Tagad Star FM rīta raidījuma Zoopasta tehnoloģiju rubriku varēsi klausīties mobilajā aplikācijā. Raidījumu ieraksti, kā ierasts, tepat Kursorā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
23 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
oldschool zerolemon fan

radio VAI klusums. Izvēlos klusumu. Nemitīgais fona troksnis, ko uzspiež pārējie cilvēki ļoti nogurdina. Meldiņi, kas nemitīgi atkārtojas nelāgi iedarbojas uz psihi, tā ir kā tāda spīdzināšana, ko pārējie ir pieņēmuši labprātīgi. Nedomāju, ka tas notiek tāpat vien. Nozombētos vieglāk kontrolēt.

Krotow

Ja nestrādā vietā, kur paredzēts kaut kam pastāvīgi grabēt fonā (veikali, u.tml.), iespēja izvairīties no uzspiesta grabuļa fonā ir diezgan liela. Sliktāk, ja savās mājās neesi galvenais un alfa iemītniekam patīk kaut ko ļurināt fonā.

geksis

un atkal izstrādātājiem naudas žēl – ignorē pārējās OS. Laigan vācu Star FM ir pieejams citās OS.

Kristaps Skutelis

Kuras pārējās? Android un iOS taču ir nosegtas.

geksis

windows. Nav vēl šī suga izmirusi, bet pateicoties programmatūru ražotājiem tas notiek arvien straujāk. Ja netiktu ignorēta šī tirgu niša tad varbūt arī nevarētu runāt par windows phone izmiršanu.

Kristaps Skutelis

Labs joks! :)

Radio Sahara

“ļoti svarīga ziņa” Radio Star FM = radio stulbeņiem, kas gan cits tos mēslus var vēlēties dzirdēt :D

fakti

Radio Star FM normāli cilvēki neklausās jo no labas mūzikas tur nav nekā!

Kristaps Skutelis

Ha, šajā brīdī būtu vietā definēt kas tad ir “laba mūzika”.

geksis

Tu vēlies izraisīt karu starp dažādu mūzikas žanru faniem?

Kristaps Skutelis

Nebūt nē. Es vēlos, lai “fakti” saprot, ka viņa komentārs bija stulbs.

KKTK

Jocīgs raksts, jocīga aplikācija – uzliku un neko neatradu! Nākas turpināt klausīties caur web lapu: https://berlin.starfm.de/player/from-hell/

:P

Kristaps Skutelis

Kas par platformu? Ja iOS, neesi iestellējis kaut kādu svešu reģionu?

digitalk

ja cilvēkam appstorē ir, tad par kādiem reģiona ierobežojumiem runa?

Kristaps Skutelis

Vai tad nav tā, ka ja izmanto, piemēram, USA kontu, tad tur nerādās tās aplikācijas, kas pieejamas attiecīgajam reģionam? Vismaz savulaik bija šāds iedalījums.

digitalk

bet KKTK appu jau uzlika, tikai neredz jamo…

Kristaps Skutelis

Tieši ko neatrada? Es sapratu, ka viņš uzstādīja kaut kādu svešas valsts Star FM app.

KKTK

Cik jūs sarežģīti :) Es gribēju pateikt to, ka tas Star FM radio ko es klausos, nu noteikti nav Latvijas Star FM! Manējais ir no elles – jūs laikam to linku tā arī neatvērāt :D

Artis

Lai klausītos radio telefonā, es izmantoju TuneIn, tur ir visas populārākās radio stacijas, StarFM ieskaitot. Kāpēc man vajag vienu atsevišķu app tikai priekš StarFM?

PS- StarFM ir normāls radio tikai ceturtdienās no 9:00 līdz 10:00 :)

Kristaps Skutelis

Pa lielam ērta kontaktinformācijas sadaļa, dziesmu saraksti ar iespēju sev tīkamākās dziesmas atzīmēt un konkursi konkursiņi. Ir daļa klausītāju, kam tas var lieti noderēt.

Skābene

Āboliem ābolu problēmas, jo tur FM radio ir noglušīts, jo FM neienes piķi un rada nevajadzīgu konkurenci Apple music! :)

Kristaps Skutelis

Nav jau arī tā, ka FM radio funkcija darbojas pilnīgi visiem Android telefoniem. Pat ne visiem flagmaņiem.

Skābene

Nu vismaz pastāv iespēja izvēlēties tādu kam ir FM! Ābolistiem brīvā griba ir laupīta! :)