Kad vēl 2015. gadā Microsoft parādīja jauno Continuum, šķita, ka tā spēs beidzot pacelt Windows 10 Mobile viedtālruņus atkal saulītē. Continuum iespējas ir aizraujošas, tās piedāvā ar nelielas papildierīces palīdzību pieslēgt telefonu ekrānam, iegūstot gandrīz pilnvērtīgas datora iespējas. Continuum popularitāti bremzēja iespēja vienlaikus izmantot vairākus atvērtos logus.

20 mēnešus pēc iznākšanas Microsoft ir apņēmības pilns šo Windows 10 Mobile iespēju turpināt attīstīt. Continuum vairs nebūs dēvējams par “Windows 10 ar ierobežotu iespēju klāstu”, bet gan Continuum iespējas un darbība tiks pielīdzināta klēpjdatoru iespējām. Start menu izvēlne, Cortana un Task View pilnībā pārņemti no Windows 10, būs pieejamas Live Tiles katrai lietotnei ar visām vizuālajām un informatīvajām iespējām. Continuum būs prefekta vide Office dokumentiem un tīmekļa pārlūkošanai.

Reklāma

Diemžēl Windows Phone un Windows 10 Mobile operētājsistēmas izplatība ir nokritusi ļoti tuvu 0% atzīmei. Nespēju atminēties, ka pēdējā pusotra gada laikā būtu izlaists kāds vērā ņemams Windows 10 Mobile viedtālrunis. Turklāt Continuum darbināšana iespējama tikai kopā ar burtiski pāris Windows 10 Mobile viedtālruņiem (Microsoft Lumia 950, Microsoft Lumia 950 XL), kuru cenas nebija neko iepriecinošas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

ja uztaisīs, man tā būtu laba ziņa.
katrā ziņā mswin man ir pievilcīgāka desktopa OS nekā andruid.

kas attiecas uz trubām, tad nevienam nevajag miljons nesaprotamus modeļus, pietiek ar 2-3 un tos jau nu var jebkurā laikā uztaisīt, ja neslimo ar tehnorastiju, kas liek taisīt bezjēdzīgi plānas, i-can-have-it fīčām pakārtotas iekārtas.

Vilnis Salenieks

Lumia 950 un 950XL cena pat gadu atpakaļ bija un joprojām ir pat ļoti pieejama – svārstoties no 240 eer līdz 300. Pēdējā pusgada gada laikā ir izlaisti HP Elite X3 (decembris 2016) un Alcatel Idol 4S (novembris 2016)

Artis Ābols

OK, bet vai Tu pirktu mirušas OS telefonu par 300 EUR? Diez vai…

Tos otrus pie mums kaut kā ne pārāk aktīvi tirgo. Tiesa, tikai par teorētisku HP Elite X3 esību biju piefiksējis.

Vilnis Salenieks

esmu apmierināts Lumia950 īpašnieks un, ja šodien kādu iemeslu dēļ būtu jāpērk jauns telefons – tas būtu vai nu tas pats 950 vai 950XL, jo ne HP, ne Idolam nav ne tuvu tik laba kamera

Aldis Esmits

950-to vairs tikai Aliexpres refurbished var dabūt :(

Vilnis Salenieks

tā gan škrobe, kaut gan @salidzini.lv vēl diezgan daudzi redzami tirgojamies (dunno)

Aldis Esmits

Tur arī pārsvarā 950XL

Aldis Esmits

Tiekoties ar HP cilvekiem – viņi teica, ka šovasar HP ir jāiznāk X3 Lite versija (nosaukums varētu būt X2) . Ja pats X3 ir ap 700 EUR, tad šis būšot ap 400 ar ~ tādām pašām iespējām.

Win runner

Neloloju cerības, par projekta īstenošanu, jo Microsoft ir slavens ar neīstiem plāniem un izmestām idejām, piemēram, tas pats Windows Phone atbalsta samazināšana un plānotā pamešana.

Continuum

Ja kādam interesē nelietota Continuum kastīte, varu piedāvāt. Ir kādam vēlme tādu iegūt?

Eduards Blumbergs

pa cik? kur?