Nokia ir šī gada laikā pārdzimusi zem HMD Global karoga – parādīti jau trīs jauni viedtālruņi Nokia 6, 5, 3, kā arī atjaunots Nokia 3310 modelis. Bet “jaunā” Nokia vēl tikai parādīs īstos muskuļus ar rudenī gaidāmo Nokia 9 viedtālruni.

Jau iepriekš baumas norādījušas uz ne tikai brutālu jaudu, bet arī uz acs zīlītes nolasītāju, 2560 x 1440 izšķirtspējas OLED ekrānu un OZO 3D Audio. Nokia 9 saņems Qualcomm Snapdragon 835 procesoru. Nokia 9 varētu izmantot Sony ražotu 22 megapikseļu kameru. Nokia 9 cena būs visai augsta – ap 749 eiro, piedāvājot 64 GB vai 128 GB atmiņu kopā ar vismaz 6 GB RAM, bet baumas norāda drīzāk uz 8 GB RAM viedtālruni. Un šoreiz baumas varētu atbilst īstenībai!

Geekbench sintētiskās veiktspējas testos parādījies jauns Nokia viedtālrunis ar 5.3 collu QHD ekrānu un divām 13 megapikseļu kamerām.

Šī gada sākumā Nokia Mobile World Congress 2017 norises laikā izziņoja jaunus Nokia 5, Nokia 3 un Nokia 3310 telefonus. Nokia 5, Nokia 3 un Nokia 3310 sākotnēji nonāks Lielbritānijā, Vācijā, Taivānā un Krievijā. Nokia 5 un Nokia 3 jau šobrīd iepriekšpasūtāmi daudzviet Eiropā. Vācijā Nokia 6 cena ir 299 eiro, Nokia 3 cena būs 139 eiro, Nokia 5 maksās 189 eiro un Nokia 3310 (2017) Eiropā maksā aptuveni 59 līdz 69 eiro.

Reklāma

9
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
xgeksisKristaps Lācisdigitalkoldschool zerolemon fan Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jānis A
Viesis
Jānis A

Njā, šo gan nepirkšu. Pagaidīšu kamēr parādīsies telefoni ar 16 gb, citādi ar 8 ir tā pašvaki, viss bremzē.

x
Viesis
x

Mjā, tas jums nav windows, kas strādā uz 1GB, zaļajam čeldobrekam vajag daudz gigabaitu.

Forši
Viesis
Forši

mazāk sistēmai, vairāk aplikācijām kuras izstrādā “inženieri” uz 10 abstrakcijām. ja windowsam būtu aplikācijas, minu ka tām arī vajadzētu vairāk atmiņas ;)

x
Viesis
x

varētu domāt, ka nav.

cita lieta, ka nav miljons sūduku, kas androsubkultūrā tiek uzsvērts kā nepārprotama izcilības pazīme. iespēja izmēģināt (pat ne lietot) miljons sūdīgas aplikācijas, jūsu dzīve tam ir par īsu.

bet jā, protams, ka atradīsies kāda samērā noderīga aplikācija, kuras tiešām nav uz windows trubas – tas ir fakts. androids ir veiksmīgāks izdzīvotājs.

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Dauņs, Tev ir sapratne kā strādā RAM uz Win un kā Linux (jā, android ir linux)? Win ar 1Gb Ram, strādājot, hahaha! (arī par telefonu runājot)

geksis
Viesis
geksis

neesmu datorspeciālists, bet man ir telefons ar 1 GB uz windows 10 (735 lumia), darbojas ideāli – nebremzē. Līdz ar to nesaprotu tavu “uzbraucienu” win ar 1 GB?

x
Viesis
x

tad tu mums esi specs ne tikai pa OSiem, bet arī mediķis, kas attālināti uzstāda diagnozes hehe

oldschool zerolemon fan
Viesis
oldschool zerolemon fan

Ja ir viena lieta, ko nesaprotu, tad tā ir ražotāju vēlme “paspīdēt” ar nevajadzīgiem (vai teiksim tā: ne pārāk vajadzīgiem) 8GB RAM, tai pat laikā atstājot tipveida aptuveni +- 3000mAh bateriju. Bet nu labi vismaz, ka nākuši pie prāta un kā bāzes modeli jau sāk piedāvāt 64GB iekšējo atmiņu.

digitalk
Viesis
digitalk

> nesaprotu […] tipveida aptuveni +- 3000mAh bateriju.

tāpēc, ka loģiku neesi ieslēdzis. baterijas izmērus šobrīd nevienam nav izdevies samazināt, bet lielu kluci būs gatavi pirkt tikai labi ja procents no potenciālajiem pircējiem. pārējos apmierina plāns telefons kabatā un powerbanka somā.