Jau vismaz gadu tiek baumots par 10.5 collu Apple iPad Pro iznākšanu, un nu izskatās, ka jaunais iPad Pro gaidāms nākamajā mēnesī gaidāmajā Apple WWDC konferencē. Tāpat tiek uzskatīts, ka Apple grasās atjaunot 12.9 collu iPad Pro modeli.

Arī šoreiz Apple būs izvēlējies uzstādīt gana platas iPad Pro ekrāna apmales. Tās tiks samazinātas, salīdzinot ar esošajām, bet apmales vēl arvien būs platas, kad tās salīdzina ar konkurentiem. Sānu apmales būs vismaz 7 mm platas.

Vienīgā iespēja Apple samazināt iPad un iPad Pro izmērus iz atteikties no fiziskas Home pogas un arī pirkstu nospiedumu nolasītāja. Baumas norāda, ka pirkstu nospiedumu nolasītājs atradīsies zem ekrāna aizsargstikla.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ArtanisLapsinieks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

… noplūst… kādam nesaturēšana… nu kā var tāds skaistums nenoplūst?

Artanis
Viesis
Artanis

“bet apmales vēl arvien būs platas”
Aļļooo – planšetniekiem VAJAG būt ar platām ekrāna malām, lai tos turot vienā rokā netiktu ar īkšķi un plaukstas pamatni aizklāts ekrānā redzamais saturs un lai nebūtu neparedzēti touch eventi. 7mm ir daudz par maz – te nav tā vieta, kur krānu staipīt ar thin bezel piegājienu, atstājiet to jaunajam āboltelefonam lai tas ar samsungu cīnās.