Daudzas, pat neskaitāmas mūsdienu tehnoloģijas, kas pazīmētas ar nosaukumu “hologrāfisks”, nemaz tādas nav. Ne tuvu! Īstena hologrāfijas tehnoloģija balstās uz lāzeru veidotu 3D attēlu, ko pagaidām neviens nav spējis ievietot mobilā ierīcē.

Microsoft ir spēris nozīmīgu soli pareizajā virzienā, izveidojot īstenu hologrāfisku projektoru, kas ievietojams brillēs. Tiek izmantoti niecīga izmēra lāzera projektori, kas izvietoti briļļu rāmī, bet tiek norādīts, ka vismaz šobrīd procesori un akumulators vēl nav ievietojami brillēs.

Microsoft hologrāfiskās brilles izmanto tehnoloģiju, kas seko cilvēka acīm, lai uzlabotu projicētā 3D attēla saskatīšanu. Tiek uzskatīts, ka šādas tehnoloģijas ļaus jau tuvāko gadu laikā brillēs ievietot ļoti augstas izšķirtspējas hologrāfiskos lāzerus, lai kompensētu dažādas redzes problēmas, piemēram, astigmātismu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Varbūt ir cerība, ka Microsoft atgriezīsies pie tā, ko viņi darīja patiešām labi – perifērijas iekārtu ražošanas. Microsoft pele un klaviatūra savulaik bija ļoti labas. Softu viņi lai liek mierā.