Daudzas, pat neskaitāmas mūsdienu tehnoloģijas, kas pazīmētas ar nosaukumu “hologrāfisks”, nemaz tādas nav. Ne tuvu! Īstena hologrāfijas tehnoloģija balstās uz lāzeru veidotu 3D attēlu, ko pagaidām neviens nav spējis ievietot mobilā ierīcē.

Microsoft ir spēris nozīmīgu soli pareizajā virzienā, izveidojot īstenu hologrāfisku projektoru, kas ievietojams brillēs. Tiek izmantoti niecīga izmēra lāzera projektori, kas izvietoti briļļu rāmī, bet tiek norādīts, ka vismaz šobrīd procesori un akumulators vēl nav ievietojami brillēs.

Microsoft hologrāfiskās brilles izmanto tehnoloģiju, kas seko cilvēka acīm, lai uzlabotu projicētā 3D attēla saskatīšanu. Tiek uzskatīts, ka šādas tehnoloģijas ļaus jau tuvāko gadu laikā brillēs ievietot ļoti augstas izšķirtspējas hologrāfiskos lāzerus, lai kompensētu dažādas redzes problēmas, piemēram, astigmātismu.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Varbūt ir cerība, ka Microsoft atgriezīsies pie tā, ko viņi darīja patiešām labi – perifērijas iekārtu ražošanas. Microsoft pele un klaviatūra savulaik bija ļoti labas. Softu viņi lai liek mierā.