Ja var ticēt baumām, tad Google grasās šogad izlaist veselus trīs Pixel sērijas viedtālruņus, kas būtu visai negaidīts solis, jo pēdējo pāris gadu laikā Google pieturējās pie divu viedtālruņu izveides – Nexus 5X un 6P, Pixel un Pixel XL.

Bet atkal no otras puses – Google pēdējos gados nav dēvējama par uzticamu partneri, kad ir runa par dažādu ierīču sēriju izveidi un uzturēšanu. Google ir nogalinājusi Nexus viedtālruņus (sākumā ar cenu celšanu, pēcāk arī faktiski), tas pats notika ar Chromebook Pixel, Project Ara, daļēji fiasko Google paspārnē piedzīvoja arī Nest viedās mājas produkti.

Vēl martā Google oficiāli apstiprināja Pixel sērijas turpinājumu. Pixel sērija turpinās būt dārga, tā saņemšot lieliskas kameras un premium uzbūves materiālus. Pixel sērijas fani varētu vēlēties arī ūdens noturību, lai Google viedtālruņi neatpaliktu no Apple un Samsung flagmaņiem. Jaunie Pixel sērijas viedtālruņi atnāks ar Qualcomm Snapdragon 835 procesoriem, lai tie spētu konkurēt ar Apple un Samsung.

Tiek ziņots, ka HTC jau spējis piegādāt 2.1 miljonus Pixel un Pixel XL viedtālruņu kopš to iznākšanas septembrī. Pieprasījums pēc Pixel viedtālruņiem vēl arvien esot salīdzinoši augsts.

Jauno Pixel 2 viedtālruņu izziņošana gaidāma Google I/O 2017 izstrādātāju konferences norises laikā, kas notiks no 17. līdz 19. maijam.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Guntars K

Kas ir ar visiem ražotājiem? Neviens nepadomā, ka mobīlajā var mierīgi 6000mAh baču ielikt?

Kristaps Skutelis

Var, bet masveida produktā tas nav nepieciešams. Sanāks baisi smaga un bīstama ierīce. Riski lielāki par ieguvumu.