Microsoft Wunderlist aizstās ar To-Do, pieejama lietotne izmēģināšanai

2

Jau iepriekš bija zināms, ka Microsoft strādāt pie jaunas lietotnes Microsoft To-Do, kas veselu gadu tika testēta slēgtā lietotāju grupā. Šobrīd Microsoft To-Do ir pieejama publiskai izmēģināšanai.

Sagaidāms, ka Microsoft To-Do aizstās Wunderlist, ko Microsoft iegādājās 2015. gada vidū.

Microsoft To-Do šobrīd var izmēģināt iPhone un Android viedtālruņu īpašnieki, Windows 10, Windows 10 Mobile lietotāji, kā arī Microsoft To-Do ir pieejams tīmekļa saskarnē. Mac macOS, iPad un Android planšetdatoru versijas vēl nav pieejamas, bet tās tiek solītas drīzumā. Microsoft grasās To-Do iekļaut Office 365, bet vismaz šobrīd Microsoft To-Do pieejams visiem, kuri izveidojuši Microsoft Account.

Gan darbā, gan brīvajā laikā To-Do lietošana ir vienkāršākais veids, kā paveikt ikdienas darbus. Programmā To-Do tiek izmantoti inteliģenti ieteikumi, kas sniedz iespēju atbrīvoties no liekā satura un pievērst visu uzmanību svarīgajiem uzdevumiem īstajā laikā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

  • Oskars Pūris

    Patīk aplikācija. Patiesībā arvien vairāk iepatīkas MS veidotās programmas. Jau sen ios izmantoju MS Outlook mail.app vietā, eksperimentēju ar MS OneNote… MS To-Do izskatās daudzsološi. Bet ir kāda funkcija bez kuras, diemžēl, ikdienā iztikt nevarēšu – uz ģeolokāciju balstīti atgādinājumi :( tāpēc, esmu spiests vēl pagaidām izmantot kroplo apple reminders.
    Prieks, ka MS ir atkopies un straujā tempā attīstās pareizajā virzienā!

  • Krotow

    Tātad tiežām apjēguši, ka bez reāla piedāvājuma mobilajā segmentā drīz būs laukā no tirgus. Taču jau atkal darbojas ar pierasto EEE metodi.