Lenovo īpašumā esošais viedtālruņu ražotājs Motorola ir visai spēcīgi pieteicis Moto Z viedtālruni, kas papildināms ar dažādiem Moto Mods aksesuāriem. Teorētiski Motorola ir atvērusi Moto Mods aksesuāru veidošanu citiem ražotājiem, bet nekas ievērības cienīgs tā arī nav ieraudzījis dienas gaismu. Iepriekš rīkoti pāris konkursi Moto Mods platformas reklamēšanai, kuros solīti Polaroid tipa fotoaparāti un Nintendo Switch tipa spēļu kontrolieri.

Šobrīd Indiegogo vietnē var atbalstīt izbīdāmas QWERTY tastatūras izveidi Moto Z viedtālruņiem. Keyboard Moto Mod izveidotājs Livermorium ir parādījis strādājošu QWERTY tastatūras prototipu, bet tiek uzsvērts, ka gala produkts saņems plašākas iespējas.

Keyboard Moto Mod izbīdāmā tastatūra būs nolokāma par 45 grādiem, bet to varēs izmantot arī nenolocītu. Ja Livermorium saņems plānoto publiskā finansējuma atbalstu, Keyboard Moto Mod gala produktam būs arī LED izgaismojums, akumulatora indikators un indikators, kas norādīs uz savienojuma izveidi ar viedtālruni.

Keyboard Moto Mod ne pārāk labi veicas ar līdzekļu vākšanu. Savākta tikai puse no vēlamajiem 100 000 dolāru, bet palikušas vēl divas nedēļas. Atbalstītājiem Keyboard Moto Mod izmaksās 60 līdz 80 dolārus. Interesanti, ka tiek solīts pirmos Keyboard Moto Mod izsūtīt jau jūlijā, kaut šobrīd parādīts visai agrīns prototips.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Pēc noklusējuma šis ir tas lauciņš kurā būtu bijis jāstrādā HTC. Domāju ka viņu noriets tieši ar to brīdi sākās, kad viņi nolaida podā visu ko bija paveikuši PDA uzplaukuma gados un paziņoja, ka ierīces ar fizisku klaviatūru neražos. Personīgi es viņiem piedotu i švakus ekrānus, i vājākas kameras, i kuslākus procesorus, i biezāku izmēros telefonu – ja viņi atgrieztos pie saknēm un uzražotu kaut ko ar fizisku klaviatūru. Bet Motorola + pievienojami modi, kas maksās pārāk dārgi, – neticu ka tas aizies! Kaut vai pieejamības dēļ vien.

Kristaps Skutelis

Ja tas maksātu ļoti dārgi, bet būtu ražots by HTC, vai pirktu? :)

Jānis

Man kādreiz piederēja HTC Desire Z telefons. Tiem laikiem ļoti pieklājīga specene, fiziskā klaviatūra un zem ekrāna bija tāds laukumiņš kas pirkstu nospiedumu gluži nelasija bet ar viņu varēja svaipot ekrānus, tekstu, kursoru un pie tam gan uz sāniem gan vertikāli. Joprojām neko ērtāku neesmu redzējis. Sāls ir tā ka fizisku taustiņu tomēr ir vieglāk atrast un spaidīt, bet galvenais – viss ekrāna laukums ir brīvs, neatkarīgi no ekrāna lieluma. Kāpēc es izvēlos ierīces ar ekrānu virs 5,5 collām – lai pirksti nepinās uz virtuālās klaviatūras. Dodiet man fizisko un man pietiks ar 5 collu ekrānu. dodiet man baču uz… Read more »

Kristaps Skutelis
Jānis

Ņirgājies?

Kristaps Skutelis

Nē, vienkārši piedāvāju, manuprāt, jēdzīgāko podziņviedtālruni no tiem pāris, kas šobrīd vispār ir nopērkami.

Jānis

Man tie podziņi ir par mazu. Lai uz tādiem drukātu telefonu jātur aiz pašas apakšas. Ļoti neērti. Un viņi zog izmēru. Tas ir telefons brenda fanbojiem. Lai gan tieši 625 snapdragons joprojām ir labs kompromiss starp pietiekamu jaudu un energoefektivitāti. Ekrāns pa visu priekšpusi ir pareizais trends. Taustiņiem ir jāizbīdās, jāatlokās. Varbūt, viņi varētu arī būt kā modulis – bet tad jau komplektā. Nevis kā vājprātā overpraisots papildpiederums, kuru lokāli nopirkt nebūs iespējas. Es pat sliecos domāt ka G5 neveiksmes pamatā bija moduļu cenas un tas ka viņi vismaz vienu no moduļiem nelika komplektā un viņus nevarēja mainīt hot swapping… Read more »