Apple iWork, GarageBand un iMovie turpmāk ir bez maksas visiem!

3

Ja biji iegādājis iOS vai macOS ierīci pēdējo pāris gadu laikā, Apple piedāvāja bez maksas iegūt produktivitātes lietotnes, bet vecāku viedierīču īpašniekiem par tām bija jāmaksā. Tikko paziņots, ka Apple arī visiem citiem iOS un macOS ekosistēmas izmantotājiem piedāvā Keynote, Numbers, Pages, iMovie un GarageBand ielādi no App Store bez maksas.

Tādējādi pie bezmaksas lietotnēm tiks mācību iestādes, mājas lietotāji un pat biznesa lietotāji.

iWork izmantošanai būs nepieciešama macOS Sierra operētājsistēma, bet GarageBand būs pieejama arī Yosemite izmantotājiem. iMovie uzstādīšana pieejama El Capitan vai jaunākas operētājsistēmas izmantotājiem. Mobilajās ierīcēs iWork lietotnes pieejamas vismaz iOS 10.0 versijas izmantotājiem, iMovie – vismaz iOS 9.3, bet GarageBand iOS 10.2 operētājsistēmas versija.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Avotsengadget.com
Pastāsti citiem:
 • KKTK

  Es tik jautāju, vai tiešām kāds reāli izmanto GarageBand?
  iWork – varētu atkal pamēģināt, pirms pāris gadiem pamēģināju un saparatu, ka labāk dzīvot ar LibreOffice (pareizāk atver M$ brīnumus).

  • Uldis M.

   Uz mac datora neesmu testējis, bet uz iOS GarageBand lietoju regulāri, un varu teikt ka jaunā versija ir super!

 • Uldis M.

  Arī līdz šim varēja tikt pie šiem labumiem puslegālā ceļā. Atlika novilkt veco izmēģinājuma versiju un tad apdeitot.
  Bet vispār apsveicami! Prieks par šo soli. Jo arī uz jaunajiem dzelžiem līdz šim bija tā ka šī iespēja darbojās tikai uz pirmo ierīces lietotāju. Ja nodevi ierīci (atiestatot) jaunam lietotājam vairs šī iespēja nebija pieejama.