Baltijā maijā notiks konference “Age of Security Forum 2017”

6

„Age of Security Forum 2017” ir starptautisku konferenču sērija, kas notiks Viļņā (11.05.), Rīgā (16.05.) un Tallinā (18.05.). Foruma mērķis ir prezentēt vadošos informācijas drošības risinājumus un metodikas saskaņā ar uzņēmuma „Gartner” rekomendācijām un „Gartner” Magic Quadrants metodiku, kā arī labākās pieredzes un prakses apmaiņa par to, kā efektīvi aizsargāties pret jaunākajiem kiberdraudiem un saglabāt atbilstību vispārīgo datu aizsardzības regulai (GDPR).

Foruma īpašais viesis – Vladislavs Šapiro (Vladislav Shapiro) (ASV), neatkarīgs IT eksperts, daudzu prominentu nozares pasākumu regulārs apmeklētājs, prezentētājs un vieslektors, tostarp Gartner Catalyst, Gartner IDM Summit, IT eksperti un citos. Forumā Šapiro kungs runās par kiberdraudu evolūciju, tendencēm un ES drošības stāvokli, tostarp likumiem par privātu informāciju un GDPR. Balstoties uz savu pieredzi, tendencēm un jaunākajiem datiem (2016-2017) no uzticamiem avotiem, viņš pastāstīs savu redzējumu par to, kuri kiberdraudi pievērsīs sev lielāko uzmanību un kļūs bīstamāki jau tuvākajā nākotnē.

Lai reģistrētos konferencei „Age of Security Forum 2017” un apskatītu foruma dienas kārtību, lūdzu, apmeklējiet: age-of-security.com/riga.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • nabadanga

  Viss ir ļoti vienkārši. Latvijā lielākā daļa uzņēmumu labi ja izmanto biznesa Endpoint Protection risinājumu pamata funkcijas. Kas ir kas Gartner salīdzinājumā, var brīvi atrast internetā https://uploads.disquscdn.com/images/b2b34360e4ebb47a89a8095c1ebe74946e5db39813d286dc05b58dc44779e58b.jpg Tie, kas nepaslinkos, internetā atradīs arī pilnu Endpoint Protection Gartner atskaiti par 2017. gadu, tikai es šaubos, ka tai varētu būt daudz lasītāju :) Pārējais tajā konferencē ir drošības risinājumu stumšana no izplatītāja Bakotech. Pateicos par uzmanību :)

  • digitalk

   Gartner tabula ir loģiska Amerikas tirgum, varbūt daļai Eiropas. Āzijas un Krievijas kiberapdraudējumu ietekme uz mums ir daudz lielāka un, piemēram, tāds ‘līderis’ kā Symantec te vispār vairs nerullē, imho, kaut arī neko nesaprotu par korporatīvo segmentu. piekrītu, ka tā vairāk ir ‘ūdens liešanas konference’.

   • nabadanga

    Gartner tabula atspoguļo dalībnieku vīzijas pilnīgumu (ražotāja spēja izprast lietotāju vajadzības utt.) un spēju to realizēt (produktu un pakalpojumu īpašību kopums, spējas, kvalitāte utt.). Gartner atskaites teksta daļā katrs ir gana smalki apskatīts https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-3N82LG5&ct=161205&st=sb.

  • Kristaps Skutelis

   Es domāju, ka esi ļoti precīzi aprakstījis šī pasākuma būtību. Man no pasākuma lapas radās tāds pats priekšstats. Kursorā publicēju šo ziņu, jo domāju, ka cilvēkiem ir vērts sanākt kopā un patērzēt par biznesu un IT tendencēm arī IRL :)

   • digitalk

    varēja cirst augstāk ;)
    simpozijs ir tikai attaisnojums, lai konferenci noslēgtu ar banketu (c)

   • nabadanga

    No Kursora puses, manuprāt, viss jau ir maksimāli korekti un pareizi: pasākumu sadaļa – preses ziņa.