web analytics

Riga TechGirls un TWINO aicina sievietes uz start-up apmācībām

Jaunākie raksti

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...Riga TechGirls sadarbībā ar TWINO izveidojuši īpaši sievietēm radītu bezmaksas apmācību ciklu par start-up biznesa uzsākšanu. Četru nodarbību laikā projekta dalībniecēm būs iespēja tikties ar nozares profesionāļiem, iegūt zināšanas biznesa veidošanā, kā arī likt pamatus sava biznesa uzsākšanai.

Programmā vadošie jomas eksperti, uzņēmēji un investori stāstīs par produktu lietojamību, testēšanu, gala lietotāju paradumiem, investoru piesaistīšanu, produkta, pakalpojuma prezentēšanu, komandas veidošana un citām tēmām. Savukārt noslēgumā programmas dalībniecēm būs iespēja izcīnīt apmaksātu braucienu uz lielāko Eiropas start-up konferenci “Pirate Summit”, kas no 6. līdz 7. septembrim notiks Vācijā.

“Stat-up tehnoloģiju joma Latvijā ir salīdzinoši jauna, taču jau tagad tajā darbojas veiksmīgi uzņēmēji – arī sievietes, kuras pierādījušas sevi starptautiski. Mūsu mērķis ir ar šiem piemēriem iedvesmot arī citas meitenes, palielinot sieviešu īpatsvaru šajā šķietami vīrišķīgajā nozarē,” skaidro Riga TechGirls kustības iniciatore Anna Andersone.

“Ikdienā, strādājot tehnoloģiju uzņēmumā, redzam, cik nozīmīga loma tajā ir gan dažādu kultūru un pieredžu, gan dzimumu balansam. Ja vēlamies, lai produktu lieto arī sievietes, ir būtiski, ka viņas piedalās produkta radīšanā, pārdošanā un attīstīšanā. Tehnoloģiju uzņēmumos šobrīd ir izteikta vīriešu dominance, taču tieši šajā nozarē nākotnē paredzams vislielākais darbinieku trūkums, tāpēc ceram, ka arī šī iniciatīva iedrošinās vismaz daļu meiteņu paskatīties uz šo nozari kā potenciālu darbavietu nākotnē,” papildina TWINO Grupas dibinātājs Armands Broks.

Riga TechGirls un TWINO līdz 18. aprīlim aicina meitenes sūtīt motivācijas vēstuli latviešu vai angļu valodā, kāpēc vēlas piedalīties programmā, uz e-pasta adresi rtg@twino.eu. Atsūtītos pieteikumus izvērtēs Riga TechGirls sadarbībā ar TWINO. Apmācības notiks angļu valodā 20. aprīlī no plkst. 19.00 līdz 21.00, 26. aprīlī, 8. maijā un 18. maijā no plkst. 18.30 līdz 21.30.

Pirmajā lekcija būs atvērta visiem interesentiem, un tās laikā Anna Andersone stāstīs, kas ir Start-up un kāda ir to loma biznesa vidē, Armand Broks dalīsies pieredzē, vadot vienu no straujāk augošajām savstarpējo aizdevumu platformām TWINO, savukārt investors Toby Moore atklās, kā izvēlas uzņēmumus, kuros ieguldīt.

Pieteikšanās pirmajai lekcijai šeit: https://www.facebook.com/events/300603477036803/

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

kautkādas seksistu štelles….uzsvērts dzimums….vai rase arī svarīga?

Kristaps Skutelis

Ir seksistiski šādi domāt ;)

digitalk

tavuprāt skolēnu olimpiādes ir ar pedofīlisku un vecuma diskriminācijas piesitienu?

x

skolēni – sociāla niša

digitalk

sportisti arī?

Jānis A

Taisnība gan, USā jau nolinčotu par tādu pasākumu organizēšanu, t.i., ja tas būtu “Riga TechBoys un TWINO aicina vīriešus uz start-up apmācībām” :)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: