web analytics

Radītas bikses ar speciālu kabatu viedtālrunim

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Japāņu mazumtirdzniecības uzņēmums Muji veido un tirgo lētus, bet labus mājsaimniecībā noderīgus produktus un necenšas ieguldīt ārprātīgas naudas summas sava zīmola atpazīstamības veicināšanā.

Muji ir radījis speciālu džinsa bikšu modeli ar atsevišķu kabatu viedtālrunim. Tā ir novietota bikšu aizmugurē un novirzīta uz labo pusi. Muji norāda, ka tas bijis nepieciešams, lai samazinātu nelāgo iespēju salocīt vai saplēst savu telefonu. Bikses pieejamas piecos dažādos stilos, četrās krāsās un tās var valkāt kā meitenes, tā zēni. Cena sākas no 29.95 britu mārciņām.

Interesanti, kas notiek gadījumos, kad krekls ir ietucīts biksēs. Sanāk, ka šādā gadījumā telefons rēgojas laukā un kļūst par kārdinošu objektu visas pasaules burlakiem. Vai tu gribētu valkāt šādas bikses un telefonu likt to speciālajā kabatā?

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
GGrs

Nē, es bikses nepirktu tikai tāpēc, ka tur ir kabata telefonam. Ja telefons nelien manu bikšu kabatā, tad es tādu nepērku, āmen

x

neticās, ka japāņi nespēja aizdomāties par uzšūto viedkabatu tajā pat vietā vai pie ciskas, vai jebkurā citā vietā kur ķermenis nelokās.
un vai nu piedāvāt kabatas izmēra un novietojuma pielāgošanu pasūtījuma brīdī, vai ražot divu modeļus ar kabatu aizmugurē vai uz ciskas – pēc izvēlas.

satraukties par barlakiem ir dīvaini, ņemot vērā ka paši izliekam inetā savus datus un lietojam nedrošas iekārtas (spriežot pēc kursora rakstiem, tā tas ir).

Lapsinieks

krekls biksēs, bikses zeķēs, zeķes zandalēs. stilīgi.

Uldis M.

Plus vēl kreklam pa virsu džemperis kurš arī sabāzts biksēs :)

Lapsinieks

zinu, bet par džemperi nebija īsti v ķemu.

digitalk

> zeķes zandalēs

pie mūsdienu pilsētas zarazņikiem labāk zeķes zandalēs nekā sēnīte uz kājām…

Krotow

Vasarā telefonu biksēs labāk turēt uz ciskas uzšūtā pogājamā kabatā. Gana viegli pieejams un gandrīz neiespējami to negaidīti salocīt. Aukstajā laikā – jakas krūšu kabatā. Ja telefons ir par lielu kabatai, tas vairs nav telefons.

Kabata telefonam” raisa asociācijas ar kabatu “stabulei” 17-18. gs kungu biksēm :P

x

telefons par lielu vai kabata par mazu?

rasputina telefonam ne kura katra kabata derētu….

wils

Zinu cilvēku, kurš ikdienā lieto 7″ telefonu (Huawei P8 Max). Nesūdzas, ka kabatas būtu par mazu.

Uldis M.

Parasti par savu izvēli nesūdzas… līdz nepāriet uz ko citu…

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: