Pagājušā gada oktobrī Microsoft izziņoja Windows 10 Creators Update, kam pie Windows 10 izmantotājiem pēc sākotnējās informācijas bija jānonāk “kaut kad 2017. gada sākumā” kā bezmaksas atjauninājumam. Šobrīd zināms, ka Windows 10 Creators Update gaidāms aprīlī, bet Microsoft jau ir paspējis izziņot vēl vienu lielo atjauninājumu.

Otrais lielais Windows 10 atjauninājums gaidāms vēl šogad, tas ieguvis kodētu nosaukumu Redstone 3. Protams, sākumā Windows Insider programmas izmantotāji varēs saņemt gaidāmā atjauninājuma izmēģināšanu. Sagaidāms, ka otrais atjauninājums Windows Insiders programmas dalībniekiem būs pieejams maijā, bet pie citiem lietotājiem tas nonāks novembrī.

Microsoft pagaidām precīzāku informāciju par gaidāmo atjauninājumu nesniedz. Tiek pieļauts, ka līdz novembrim varētu tikt pabeigta Project Neon saskarnes uzlabošana. Project Neon saskarnes gaidāmā izskata uzlabojumu ekrānkopijas pievienotas zemāk.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Project Neon tas ir uztaisīt saskarni tādu kā iTunes? :D

x

Не он!

Kāds

Nē, tas ir padarīt UI pastāvīgu (vienveidīgāku) visā sistēmā, ergonomiskāku un atgriezt modē caurspīdīgumu.
Gan pašreizējā Groove, gan šeit ekrānšāviņos redzamās Groove versijas man neatgādina iTunes, tāpēc īsti nesaprotu, par ko tu ‘runā’.

KKTK

Man gan atgādina.
Bet Win10 kontrol paneļa dažādu setingu logu daudzveidība man atgādina beta versijas līmeņa OS. Tā kā ja reiz viss kļūs vienveidīgāks tad tas ir tikai uz labu.

x

ekrānšāviņi?!? spēlējam doom vai rakstām no donbasa?