Microsoft vadītājs Satya Nadella Indijā notiekošā konferencē tikko izziņojis jaunu Skype produktu Skype Lite, kas tieši paredzēts jaunattīstības tirgiem, tomēr Skype Lite lietotne būšot pieejama arī ASV un Eiropai.

Skype Lite ietvers gan balss, gan arī video zvanus, tomēr lietotne jūtami samazinās izmantoto datu apjomu. Skype Lite lietotne viedtālrunī aizņems tikai 13 MB vietu, kā arī lietotnei būs iebūvētas vairākas Indijas reģionos izmantotās valodas, lai atvieglotu lietotāju ikdienu.

Skype Lite lietotnē būs iebūvēta SMS funkcionalitāte, kā arī būs rīks, kas uzskatāmi parādīs iztērēto datu apjomu, lai to nenāktos meklēt viedtālruņa iestatījumos. Pagaidām lietotne vēl nav pieejama mūsu reģionā, bet tā jau ir izvietota Google Play veikalā. Līdzīgas idejas lietotnes izlaiduši arī citi tirgus spēlētāji, piemēram, Facebook ar Facebook Lite.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Tagad kopā ar Facebook Lite būs arī Skype Lite. Komunikāciju aplikāciju izstrādātāju cīnīšanās ar bloatu, ko pašu marketoīdi likuši tur ievietot, uzjautrina :D Nu labi jau, galvenais, uztaisiet tā, lai interfeiss ir vismaz angliski un nav piespiedu kārtā jālasa indiešu karākuļi.

x

kad tevi aicinās čatinā Gita un Zita, tad varēsi sievai skaidroties ka neko nezini )

Krotow

Un ja nu uzaicina sievu :P

Jānis

Microsoft vispār nekad nav meklējuši vieglus ceļus, Viņiem viss vienmēr papriekš kārtīgi jāsacūko un tad jāmēģina ielekt aizejoša vilciena pēdējā vagonā.. Es reizēm vispār brīnos kā viņiem savulaik tomēr izdevās uztaisīt Windows XP