Negaidīti paziņots, ka vairākos ASV štatos jurispudences studentiem tiek liegts kārtot eksāmenus, ja tajos grasās izmantot jauno MacBook Pro ar Touch Bar. Uzņēmums, kas izstrādā valsts eksāmenus, paziņojis, ka Touch Bar ir iespēja izmantot teksta ievades priekšāteikšanu, kas būtu negodīgi pret citiem eksāmenu kārtotājiem.

Ziemeļkarolīnā jau pateikts, ka eksāmenos būs pieejami tehniskie darbinieki, kuri pārbaudīs, vai MacBook Pro Touch Bar ir atslēgta teksta priekšāteikšana. Vairākos citos štatos (Kalifornija, Oklahoma, Masačūsetsa, Rietumvirdžīnija, Pensilvānija) MacBook Pro izmantošana eksāmenu laikā ir pilnībā aizliegta.

Visticamāk, MacBook Pro ar Touch Bar līdzīgu likteni piedzīvos ne tikai ASV, bet arī citviet pasaulē, lai nebūtu iespējams uzlabot sniegumu dažādās oficiālās pārbaudēs un eksāmenos.

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
digitalkKrotowVilnis G.asToms Śtals Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Toms Śtals
Guest
Toms Śtals

Kopš kura laika eksāmenos tiek izmantots portatīvais dators?
Un kā tieši touchbar palīdz? Ko tur saka priekšā?

as
Guest
as

Un citos laptopos nevar uzlikt, ka saka priekšā?

Vilnis G.
Guest
Vilnis G.

Arī Latvijā eksāmenos jāievieš profesionāli pārbaidītāji- “Ziemeļkarolīnā jau pateikts,ka eksāmenos būs pieejami tehniskie darbinieki, kuri pārbaidīs,”

Krotow
Guest
Krotow

Ē, pag, kopš kura laika eksāmenos ļauj izmantot personīgos datorus?

digitalk
Guest
digitalk

[parausta plecus]
Amerika, ser.

digitalk
Guest
digitalk

vispār izlasot oriģinālo rakstu un apmeklējot eksaminācijas softa izstrādātāja lapu paliek skaidrs, kur tiek saredzēta iespēja nedaudz pačītot. tāpat paliek skaidrs ko tas softs dara un kā atvieglo dzīvi gan pasniedzējiem, gan studentiem.

eksāmenā kompis tiek padarīts par gudru rakstāmmašīnu bez interneta ar katras tavas darbības logošanu.