Negaidīti paziņots, ka vairākos ASV štatos jurispudences studentiem tiek liegts kārtot eksāmenus, ja tajos grasās izmantot jauno MacBook Pro ar Touch Bar. Uzņēmums, kas izstrādā valsts eksāmenus, paziņojis, ka Touch Bar ir iespēja izmantot teksta ievades priekšāteikšanu, kas būtu negodīgi pret citiem eksāmenu kārtotājiem.

Ziemeļkarolīnā jau pateikts, ka eksāmenos būs pieejami tehniskie darbinieki, kuri pārbaudīs, vai MacBook Pro Touch Bar ir atslēgta teksta priekšāteikšana. Vairākos citos štatos (Kalifornija, Oklahoma, Masačūsetsa, Rietumvirdžīnija, Pensilvānija) MacBook Pro izmantošana eksāmenu laikā ir pilnībā aizliegta.

Visticamāk, MacBook Pro ar Touch Bar līdzīgu likteni piedzīvos ne tikai ASV, bet arī citviet pasaulē, lai nebūtu iespējams uzlabot sniegumu dažādās oficiālās pārbaudēs un eksāmenos.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Toms Śtals

Kopš kura laika eksāmenos tiek izmantots portatīvais dators?
Un kā tieši touchbar palīdz? Ko tur saka priekšā?

as

Un citos laptopos nevar uzlikt, ka saka priekšā?

Vilnis G.

Arī Latvijā eksāmenos jāievieš profesionāli pārbaidītāji- “Ziemeļkarolīnā jau pateikts,ka eksāmenos būs pieejami tehniskie darbinieki, kuri pārbaidīs,”

Krotow

Ē, pag, kopš kura laika eksāmenos ļauj izmantot personīgos datorus?

digitalk

[parausta plecus]
Amerika, ser.

digitalk

vispār izlasot oriģinālo rakstu un apmeklējot eksaminācijas softa izstrādātāja lapu paliek skaidrs, kur tiek saredzēta iespēja nedaudz pačītot. tāpat paliek skaidrs ko tas softs dara un kā atvieglo dzīvi gan pasniedzējiem, gan studentiem.

eksāmenā kompis tiek padarīts par gudru rakstāmmašīnu bez interneta ar katras tavas darbības logošanu.