Arvien lielāks skaits lietotāju izmanto viedierīces, lai iepazītos ar tīmekļa saturu. Protams, tas noved pie negodprātīgiem reklāmdevējiem, kuri vēlas, lai cilvēki lejupielādētu dažādas lietotnes. Google ir uzsākusi cīņu pret reklāmām, kas aizvilina cilvēkus pie lietotņu lejupielādes.

Tiek uzsvērts, ka Google izveidojusi dažādus filtrus, kas cenšas nepieļaut šādu reklāmu nonākšanu līdz satura patērētājam. Google ikgadējā uzņēmuma darbības atskaitē norāda, ka AdSense platformā arvien biežāk nonāk tā dēvētās “self-clicking” reklāmas. “Self-clicking” reklāmas atveras pašas, nosūtot pieprasījumu uz Play Store lietotnes ielādei, kad lietotājs pārskata tīmekļa lapu.

Šādas reklāmas pirmo reizi nonāca Google redzeslokā 2015. gadā, kad no AdSense platformas tika izņemti daži tūkstoši “self-clicking” reklāmu. Pagājušajā gadā Google nācās izņemt 23 000 “self-clicking” reklāmu. Kopumā pagājušajā gadā Google no AdSense izņēma 1.7 miljardus reklāmu, kas pārkāpa platformas noteikumus. To skaitā ir arī 112 miljoni reklāmu, kas uzdodas par Android operētājsistēmas kļūdu paziņojumiem, novedot pie ļaundabīgas programmatūras lejupielādes.

Katrs pats var ziņot Google par reklāmas pārkāpumiem AdSense platformā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KrotowKristaps SkutelisnabadangaLapsiniekswils Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Nettwerk
Guest
Nettwerk

Mees sheit nonaakam pie taa, ko pashi Google, Apple gan Microsoft ljauj dariit. Izvietot reklaamas programmaas. Shaas programmas ar in-App Ads buutu jaablokjee pa visam un jaadzeesh no Play Store, App Store utml.

wils
Guest
wils

Reklāmas, vai pareizāk ieņēmumi no reklāmām, palīdz līdz patērētājiem nonākt produktiem, kas citkārt būtu pieejams tikai par samaksu.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

turklāt – lielāku, kā tagad maksas versija bez adiem, ja ir arī bezmaksas – ar!

nabadanga
Guest
nabadanga

Te nu mēs redzam, kas saindē internetu – 112 miljoni detektētu reklāmu, kas noved pie ļaundabīgas programmatūras lejupielādes. Cik ātri viņas tika atklātas? Cik palika neatklātas? Pastāstiet man vēl par to, kā Google rūpējas drošību…

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Tu to pateici tā it kā tas būtu triviāls uzdevums.

Krotow
Guest
Krotow

Ja nabā dukurētājam ir zināms labāks algoritms miskastreklāmu izķeršanai, lai dodas uz Google.