Jaunas automašīnas nereti aprīkotas ar dažādām modernām tehnoloģijām, kas ļauj mašīnā izveidot ne tikai Wi-Fi tīklu, bet arī bez viedtālruņa iesaistīšanas atskaņot mūziku no Spotify, parādīt kartes un navigāciju u.tml.

Ford pavisam drīz uzsāks piedāvāt savās automašīnās uzstādīt SmartLink OBD II aksesuāru, kas 2010. līdz 2016. gada mašīnu modeļus padarīs daļēji viedus. Ford SmartLink sevī ietver 4G modemu ar Wi-Fi karstvietu līdz pat 8 ierīcēm. Ford SmartLink piedāvās attālināti iedarbināt, atslēgt un aizslēgt automašīnas. Ar Ford SmartLink mašīna spēs nosūtīt īpašniekam paziņojumus un atgādinājumus par servisa apmeklējumiem vai drošības sistēmas informāciju.

Ford SmartLink ļaus ierobežot automašīnas maksimālo ātrumu, kad to nodod tikko vadītāja apliecību ieguvušā dēla rokās.

Ford norāda, ka SmartLink tehnoloģija esot uzņēmuma iekšienē izstrādāta un izmēģināta, lai tā atbilstu visām drošības normām. Ford SmartLink ir iespēja automašīnai piešķirt jaunas īpašība par salīdzinoši nelielu cenu, tomēr SmartLink nav salīdzināms ar Ford SYNC 3 izklaides un informācijas sistēmas iespējām.

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Viesturs KavacsKrotowSkābeneOoox Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Maris Laudams
Guest
Maris Laudams

United States of Trump viens startup (?) piedāvā iegādāties (protams uz priekšpasūtišanu) līdzīgu ierīci, ko varēs lietot ļoti plašam autoražotāju pulkam. Var priekšpasūtīt ASV robežās, cerams, ka trumpēni nosponsorēs pietiekami, lai produkts reāli tiktu izlaists un būtu pieejams arī šaipus dīķim dzīvojošiem.

Varētu mēģināt atrast linku, bet man Crusader Kings 2 visu laiku uzbrūk mani radinieki, tāpēc nav baigi daudz laika… :P

Krotow
Guest
Krotow

Trampa vārdā nosauktie štati, hehe – še “+”. man tas diez vai derēs, jo panelī nav vietas lielākam ekrānam. Un reālu jēgu šādam verķim redzu tikai ja ir iespēja saslēgt to ar Waze. Spotify auto – dafuq.

Maris Laudams
Guest
Maris Laudams

Ok, atradu linku, bet lapa izskatās tik pat bēdīga kādu es atceros tālajā 2016.

https://voyomotive.com/

Viesturs Kavacs
Guest
Viesturs Kavacs

Samsungs, starp citu, arī taisa savu ierīci.

x
Guest
x

pareizs viedauto saprot, ka ir pieslēgts TA stendam un samazina izmešu daudzumu ))

Skābene
Guest
Skābene

nevis “pareizs viedauto”, bet “DasAauto”. :)

Ooo
Guest
Ooo

Karstvietu. Ģeniāli.