Internets ir fantastiska vieta, tomēr tā laika gaitā par tevi uzkrāj milzīgu datu apjomu, kas ne visiem ir pieņemami. Vietne deseat.me piedāvā ar dažiem peles klikšķiem izdzēst no virtuālās vides gandrīz visu informāciju par sevi.

Lai to paveiktu, nepieciešams deseat.me vietnē vispirms pierakstīties, izmantojot savu Google kontu. Kad tas izdarīts, deseat.me internetā meklē visas lietotnes un pakalpojumus, kuros konkrētais lietotais kādreiz reģistrējies, un izveido sarakstu ar izdzēšamajām saitēm.

Pakalpojums deseat.me izveido saiti uz vietnes atrakstīšanās un satura dzēšanas iespējām, tādējādi papildus atvieglojot datu dzēšanu. Tālākais gan lietotājam jāpaveic pašam. Protams, ir jāizvērtē iespējamie ieguvumi no informācijas dzēšanas. Droši vien neskaitāmās tīmekļa spēlēs nebūtu prātīgi turpināt glabāt savu informāciju. Nevajag arī piemirst, ka bieži Google konta vietā tiek izmantots Facebook, kam universāls informācijas dzēšanas rīks vēl nav izveidots.

12
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
xnabadangaKasparsBLapsinieksArtis Abols Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
nabadanga
Guest
nabadanga

Nesmīdiniet, tā nu jums kāds ļaus patiešām “izdzēst no virtuālās vides gandrīz visu informāciju par sevi”. Visiem datiem kaut kur ir noglabātas kopijas. Turklāt vēl ir uzņēmumi, kas automātiski vāc dosjē par katru interneta lietotāju.

Wecan
Guest
Wecan

Informācija būs izdzēsta no Interneta publiskās puses, lai nebūtu pieejams lietotājiem. Gan jau Google ir kopijas par lietotājiem. Tas ir vairāk kā skaidrs.

nabadanga
Guest
nabadanga

Nu tad tā arī vajag rakstīt, ka informācija būs izdzēsta no publiskās puses.

Wecan
Guest
Wecan

Tas nav man jautājums lūdzu ! bet manuprāt raksta autoram ir šaura domāšana? !

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Vai tiešām pašsaprotamas lietas vajag atkārtot?

Wecan
Guest
Wecan

Vot nezinu, varbūt tomēr vajag, tas sagādā kaut kādas grūtības ? Manuprāt kursors auditorija paliek ar katru reizi plašāka, kas ir ļoti labi un apsveicami, jo esat ieguldījuši šeit lielu darbu. Manuprāt būtu tikai jauki tādas lietas izstāstīt līdz galam, lai citi lietotāji nedzīvo ilūzijās.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

OK, padomāsim par to. Mēs jau tāpat cenšamies sarežģīto skaidrot vienkāršiem vārdiem.

nabadanga
Guest
nabadanga

Tas ir apsveicami, ka jūs cenšaties skaidrot! Manuprāt, vienam no pamatprincipiem šajā nevienkāršajā darbībā būtu jabūt tādam, ka par vienkāršotajiem skaidrojumiem profesionāļiem nenākas ieņirgt. Tāds vienkāršs kritērijs :)

Artis Abols
Guest
Artis Abols

To neviens nezina, kā un vai tie dati tiek saglabāti, izmantoti. Protams, ka visu dzēst nevarēs, bet šo var uzskatīt par interesantu rīku, lai vismaz redzētu paša radīto skādi. Pēc tam padomāsi, vai vēl kādreiz dosi pieejas un informāciju.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

vēl viena vietne, kam nodot savus gūgles datus? Kam tā pieder un ko tā ar tiem var izdarīt?

KasparsB
Guest
KasparsB

Vakar izmēģināju un vairāk izskatījās, ka info ķer no Google epasta nevis skanē visu internetu.. Pa lielam nekas īpašs.. Paspēlēties var. No kādam 50 vietnēm tikai 2ās piedāvāja dzēšanas linku.

x
Guest
x

“….gandrīz visu”

un kāds ar dažiem klikšķiem atjauno nodzēsto ))