Reklāma

Dzēs gandrīz visu savu tīmekļa vēsturi ar pāris peles klikšķiem

Jaunākie raksti

BISSELL CrossWave Cordless mazgājošā slotas tipa putekļu sūcēja apskats

Nu jau esmu kļuvis par oficiālo tīrības un spodrības ziņnesi, šajā pavasarī turpinām dažādu mājsoļa palīgu apskatus ar vienu...

Latvijā vadošais ielu mākslinieks KIWIE izlicis pārdošanā pasaules mērogā unikālus NFT

KIWIE ir viens no pazīstmākajiem ielu māksliniekiem Latvijā, kura vārds izskanējis tālu aiz mūsu valsts robežām. Viņa firmas zīme,...

Hakatonā pētīs, vai elektroauto var uzlādēt pie apgaismojuma staba, kā arī citas idejas

Lādēt elektroauto pie apgaismojuma staba un ieviest metrobusa līniju Teikas virzienā. Pie kā strādās hakatonā? No 15. līdz 17....

Eiropas Parlaments vēlas slēgt pirātiskās sporta pārraides 30 minūšu laikā

Eiropas Parlaments strādā pie lēmuma, kas varētu pieprasīt slēgt pirātiskās sporta pārraides vien pusstundas laikā. Lai to spētu īstenot...

Parādās ziņas, ka varētu kavēties jauno iPad un MacBook portatīvo datoru ražošana

Jau 2020. gads bija izaicinājumu pilns elektronikas ražošanā, jo radās problēmas ar dažādu detaļu izgatavošanu, piegādi un produktu salikšanu,...

Internets ir fantastiska vieta, tomēr tā laika gaitā par tevi uzkrāj milzīgu datu apjomu, kas ne visiem ir pieņemami. Vietne deseat.me piedāvā ar dažiem peles klikšķiem izdzēst no virtuālās vides gandrīz visu informāciju par sevi.

Lai to paveiktu, nepieciešams deseat.me vietnē vispirms pierakstīties, izmantojot savu Google kontu. Kad tas izdarīts, deseat.me internetā meklē visas lietotnes un pakalpojumus, kuros konkrētais lietotais kādreiz reģistrējies, un izveido sarakstu ar izdzēšamajām saitēm.

Pakalpojums deseat.me izveido saiti uz vietnes atrakstīšanās un satura dzēšanas iespējām, tādējādi papildus atvieglojot datu dzēšanu. Tālākais gan lietotājam jāpaveic pašam. Protams, ir jāizvērtē iespējamie ieguvumi no informācijas dzēšanas. Droši vien neskaitāmās tīmekļa spēlēs nebūtu prātīgi turpināt glabāt savu informāciju. Nevajag arī piemirst, ka bieži Google konta vietā tiek izmantots Facebook, kam universāls informācijas dzēšanas rīks vēl nav izveidots.

Reklāma

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
nabadanga

Nesmīdiniet, tā nu jums kāds ļaus patiešām “izdzēst no virtuālās vides gandrīz visu informāciju par sevi”. Visiem datiem kaut kur ir noglabātas kopijas. Turklāt vēl ir uzņēmumi, kas automātiski vāc dosjē par katru interneta lietotāju.

Wecan

Informācija būs izdzēsta no Interneta publiskās puses, lai nebūtu pieejams lietotājiem. Gan jau Google ir kopijas par lietotājiem. Tas ir vairāk kā skaidrs.

nabadanga

Nu tad tā arī vajag rakstīt, ka informācija būs izdzēsta no publiskās puses.

Wecan

Tas nav man jautājums lūdzu ! bet manuprāt raksta autoram ir šaura domāšana? !

Kristaps Skutelis

Vai tiešām pašsaprotamas lietas vajag atkārtot?

Wecan

Vot nezinu, varbūt tomēr vajag, tas sagādā kaut kādas grūtības ? Manuprāt kursors auditorija paliek ar katru reizi plašāka, kas ir ļoti labi un apsveicami, jo esat ieguldījuši šeit lielu darbu. Manuprāt būtu tikai jauki tādas lietas izstāstīt līdz galam, lai citi lietotāji nedzīvo ilūzijās.

Kristaps Skutelis

OK, padomāsim par to. Mēs jau tāpat cenšamies sarežģīto skaidrot vienkāršiem vārdiem.

nabadanga

Tas ir apsveicami, ka jūs cenšaties skaidrot! Manuprāt, vienam no pamatprincipiem šajā nevienkāršajā darbībā būtu jabūt tādam, ka par vienkāršotajiem skaidrojumiem profesionāļiem nenākas ieņirgt. Tāds vienkāršs kritērijs :)

Artis Abols

To neviens nezina, kā un vai tie dati tiek saglabāti, izmantoti. Protams, ka visu dzēst nevarēs, bet šo var uzskatīt par interesantu rīku, lai vismaz redzētu paša radīto skādi. Pēc tam padomāsi, vai vēl kādreiz dosi pieejas un informāciju.

Lapsinieks

vēl viena vietne, kam nodot savus gūgles datus? Kam tā pieder un ko tā ar tiem var izdarīt?

KasparsB

Vakar izmēģināju un vairāk izskatījās, ka info ķer no Google epasta nevis skanē visu internetu.. Pa lielam nekas īpašs.. Paspēlēties var. No kādam 50 vietnēm tikai 2ās piedāvāja dzēšanas linku.

x

“….gandrīz visu”

un kāds ar dažiem klikšķiem atjauno nodzēsto ))

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: