web analytics

Morgan Stanley: Pixel viedtālruņi atnesīs Alphabet gandrīz 4 miljardu dolāru peļņu

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Volstrīta uzskata, ka Pixel un Pixel XL viedtālruņi atnesīs Google mātesuzņēmumam Alphabet pamatīgu peļņu. Morgan Stanley analītiķu aplēses norāda, ka Pixel un Pixel XL viedtālruņu pārdošanas apjomi būtiski atpaliks no Apple un Samsung, tomēr tiek lēsts, ka šogad tiks pārdoti divi miljoni Pixel un Pixel XL viedtālruņu, bet nākamā gada laikā – vēl seši miljoni.

Google peļņas daļa no viena pārdotā Pixel viedtālruņa ir aptuveni 24%. Apple peļņa no viena iPhone ir aptuveni 41%, turklāt – jo lielākas atmiņas iPhone, jo Apple peļņa ir lielāka. Te gan jāatzīmē, ka Apple ir peļņas daļu būtiski samazinājis, jo 2009. gadā tā tika lēsta ap 57.7% no iPhone cenas.

Morgan Stanley norāda, ka Google papildus peļņu gūs no Google Assistant un Daydream integrācijas Android, kas atļaus nedaudz tuvoties Apple iPhone lietotāju tēriņu panākumiem. Šobrīd tiek uzskatīts, ka iPhone lietotājs ir trīs reizes dāsnāks lietotņu un cita satura iegādē par Android lietotāju.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
ezis

tie tālruņi protams tiks pārdoti, tikai pēc otrās vai trešās cenu samazināšanas. Neesmu Morgan analītiķis un nepīpēju viņu zāli, tāpēc šaubos par šo drosmīgo peļņas prognozi.

P.

Pilnīgi piekrītu. Nav īsti skaidra Pixel niša, jo Apple pērk statusa/dizaina/kvalitātes pēc, Samsung pērk price/performance dēļ. Pixel nebūs nedz viens, nedz otrs. Tā vairs nav Nexus ierīce, kurai bija izcils price/performance un vienmēr jaunākais Android.
Man liekas, būs tas pats stāsts kā ar Nexus 6, kurš bija neierasti dārgs, salīdzinoši ar Nexus 5. To neviens nepirka par 600-700 EUR cenu. Tagad to var nopirkt par 300 EUR.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: