Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft izziņo Windows Holographic minimālās prasības datoram

  Jaunākie raksti

  Windows Holographic ir gaidītākais galddatoru Windows 10 jaunums, kas pie lietotājiem nonāks nākamajā gadā kā daļa no Creators Update. Windows Holographic ļaus lietot Windows 10 operētājsistēmu ar virtuālās realitātes brillēm Oculus Rift, HTC Vive un nesen izziņotajām Lenovo, HP un Dell virtuālās realitātes brillēm, kas maksās sākt no 300 dolāriem.

  Windows Holographic darbinās Windows 10 saskarni, tāpat būs pieeja Universal Windows Apps. Lai šo visu redzētu virtuālās realitātes brillēs, būs nepieciešams dators ar vismaz 4 GB RAM, USB 3.0, DirectX 12 un četru kodolu procesoru. Tāpat būtu ieteicama vismaz 1.5 m x 2 m brīva vieta telpā. Windows Holographic sadarbosies ar dažādiem sensoriem, piemēram, būs iespējams noteikt lietotāja atrašanos telpā.

  Reklāma

  Sākotnēji tika ziņots, ka Microsoft plānos ir piedāvāt Windows Holographic iespējas tikai salīdzinoši ļoti dārgajām HoloLens virtuālās realitātes brillēm. HoloLens virtuālās realitātes brilles ir pieejamas izstrādātājiem, tomēr Microsoft solis, atļaujot Windows Holographic darbināšanai izmantot citu ražotāju brilles, liek domāt, ka pie pircējiem (mājas lietotājiem) HoloLens varētu arī nekad nenonākt.

  https://www.youtube.com/watch?v=Gu09UWqS8-Q

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  22.11.2016 13:08

  Hehe, lai ar šiem vēdlodziņiem aprīko kādu zīmuļu biroju. Un pēc tam video no novērošanas kamerām, kur redzams, kā viņi tur beztēmā vicinās, ieliek YouTube.

  Reklāma