2016. gada oktobrī kompānija ASUS un interneta veikals Dateks.lv ir panākuši unikālu savstarpēju vienošanos par īpašas Gaming stacionāro datoru līnijas “Powered by ASUS” izveidi.

Uzņēmumam ASUS kā vienam no lielākajiem mātesplašu, grafisko karšu un monitoru ražotājam ļoti rūp augsta produktu kvalitāte, funkcionalitāte, vizuālais noformējums, kā arī labs klientu atbalsta serviss. Tieši šo apsvērumu dēļ preču zīmes “Powered by ASUS” datorkomplektu ražošana un izplatīšana Latvijā ir uzticēta nevienam citam kā Dateks.lv. ASUS novērtē uzņēmuma lielo pieredzi, zināšanas, entuziasmu un rūpību, ar kādu tiek salikts ikviens no Dateks.lv klientu pasūtītajiem datorkomplektiem.

Arī Dateks.lv kolektīvs ir pagodināts par šāda sadarbības modeļa izveidi. Gluži kā ASUS produktiem, tā arī Dateks.lv sniegtajiem pakalpojumiem un jo īpaši saliktajiem datoriem kvalitāte vienmēr ir bijusi un arī turpmāk būs prioritāte. “Powered by ASUS” datoros tiek piedāvāts uzstādīt tikai ASUS mātes plates un grafiskās kartes, tāpēc Dateks.lv pārliecinoši apgalvo, ka, pateicoties izslavētajai un uz savas ādas pārbaudītajai ASUS produktu kvalitātes kontrolei, vajadzība pēc garantijas servisa apmeklēšanas ir samazināta līdz minimumam.

ASUS produkti uz konkurentu fona izceļas ar vairākām unikālām tehnoloģijām kā Aura RGB, LANGuard, SupremeFX, TUF (The Ultimate Force), DirectCU III, GPU Tweak II u.c.

“Powered by ASUS” datorkomplektus iespējams aplūkot, pielāgot šeit: https://datori.dateks.lv/powered-by-asus

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
cena?

cenas gan nav adekvatas

Kristaps Skutelis

Definē kas ir adekvāts un pamato savu piedāvāto cenu.

Kaspars

Tur ne tik cik cenas neadekvātas, pats piedāvājums ir tāds nekāds. Asus ir sava ROG līnija, kuras ietvaros blakus ražotāji ir uzcepuši ne vienu vien kasti un citus produktus, kā rezultātā, varam sakomplektēt tiešām Asus fanboju datoru ar integrētām Aura gaismiņām, iegravētiem logotipiem visās malās utt, tādējādi piešķierot savam custom datoram nedaudz tādu kā brenda piegaršu, kamēr šeit, viss kas no Asus ir, tas ir plate un video karte, bez jebkāda akcenta uz to, ka tas ir Asus, tādu var jebkurš pats salasīt un saskrūvēt stundas laikā.

nesaprotu

kāds var paskaidrot, kāpēc jāpērk gaming dators, ja par 300 eirām var iecelt konsoli, kas pavilks visus jaunākos geimus?

Kristaps Skutelis

Oi, šādi vēl aizsāksi mūžseno diskusiju par to, ka konsoles jau nav nekam derīgas un PC ir master race :)

x

kāpēc jāpērk v8 auto ikdienai, ja var nedēļas nogalē pabraukties ar kartingu trasē?

Lapsinieks

kāpēc jāņem kredīts kāzām, ja var paņemt salveti un ieslēgt datoru?

x

vienreiz paņem kredītu un nekad vairs netērējies salvetēm un internetam!

Janis

Nu kā, konsole ir domāta cilvēkiem, kuri spēlītes vēlas uzspēlēt dažreiz, cilvēkiem kuriem ir arī citas dzīves prioritātes :D
“Gaming” datori domāti atkarīgajiem :D

Ggnb

Ne obligāti atkarīgajiem, tos var izmantot tie kuri montē video

Janis

Tas jau protams, vispār tos var izmantot jebkurš, un tie būs darbspējīgāki “pavilks” visu ilgāk nekā “lētuči”
Runa jau gāja tieši par konsole vs “gaming dators”
Un kā rāda pieredze, tad “gaming” datoru iekšas bieži vien pacenšas iebāzt kaut, kādās jancīgās “kastēs” blingbling tipa, vai ar kautkādām robotu galvām, tizlām gaismiņām utml. :D

x

man šķiet, pareizie geimeri savāc kasti paši un korpuss tad arī ir tieši tāds, kāds patīk, ar vai bez gaismiņām.

noteikti ka var spēlēt arī uz gatavajiem kitiem, bet tas kā braukt uz rūpnīcas riteņa )