Modes zīmols Emporio Armani ir meties savienoto ierīču tirgū ar jaunu, daļēji viedu pulksteni Connected. Emporio Armani Connected varētu dēvēt par hibrīdviedpulksteni, kas faktiski ir analogs pulkstenis, bet to var savienot ar viedtālruni, lai iegūtu pāris paziņojumus un viedas funkcijas.

Emporio Armani Connected izmanto Bluetooth savienojumu, tajā pašā laikā pulkstenis nezaudē savu izskatu, jo neviens nevarēs tam uzstādīt citu digitālu ciparnīcu. Emporio Armani Connected darbina ierastas baterijas, tiek solīts, ka tās nāksies mainīt ne biežāk kā reizi pusgadā.

Emporio Armani Connected pulkstenis ziņos par saņemtu zvanu, ziņu, paziņojumiem no lietotnēm. Pulkstenis uzskaitīs soļus, gulēšanas ieradumus, varēsi kontrolēt mūzikas atskaņošanu viedtālrunī un attālināti uzņemt fotogrāfijas ar viedtālruni. Emporio Armani Connected pavadošā lietotne ļaus pulksteni ērti izmantot ar vēl vienu laika zonu ceļojumos.

Emporio Armani Connected cena ir no 245 līdz 395 dolāriem atkarībā no izvēlētajiem materiāliem un siksniņām.

4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Artis AbolsKKTKjaunozolins Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
jaunozolins
Guest
jaunozolins

Vai ir kaut kas līdzīgs, kas nav jārok miljons ķīniešu kaudzē?
Gribētos kaut ko nefitnesīgu, kas tikai padod notifikācijas.

Artis Abols
Guest
KKTK
Guest
KKTK

Vai tad robotu transformeru stils jau sen nav beidzies?

Artis Abols
Guest
Artis Abols

G Shock sērija ir pamatīgi na ļubiķeļa, bet daudziem patīk, pērk un lieto. Man ir G Shock ar saules enerģiju, foršs, precīzs, izturīgs.