Planētas populārākā saziņas lietotne WhatsApp ir uzsākusi saņemt video zvana iespējas Android lietotājiem, bet ne visi tās ir jau ieguvuši. Tiek ziņots, ka WhatsApp video zvanu iespējas nonāk pie lietotājiem bez acīmredzamas sakarības pa valstīm vai kā tamlīdzīgi.

WhatsApp lietotnes beta versijas izmantotājiem jau šobrīd ir pieejami video zvani. Ja “otrā galā” lietotājs vēl nebūs ieguvis video zvana iespējas, viņš saņems parastu balss zvanu. Tiek ziņots, ka labāk šobrīd neveikt video zvanus, jo WhatsApp beta versija zvanot uz stabilas versijas WhatsApp var “uzkārt” zvana saņēmēja lietotni.

Sagaidāms, ka WhatsApp stabilās versijas izmantotāji pie video zvaniem tiks tuvāko pāris nedēļu laikā. Man gan šķiet, ka WhatsApp ir un paliek sarakstes lietotne, zvaniem tiem izmantotas citas alternatīvas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Nu re, tūlīt Lapsinieks būs klāt un kaut ko par Skype iekomentēs, ka tagad jau nu toč vairs nav jēga to lietot!

Lapsinieks

izskatās, ka smu piešķīris Tavai dzīvei kaut kādu jēgu.

Labdien!

Mana pieredze – sausi fakti. Esmu Indijā šobrīd. Lietoju vietējo mobilo SIM karti ar 4G internetu. Zvanot uz Latviju caur Whatsapp vairākas reizes, tā arī balsi otrā galā nesadzirdēju. Uzreiz zvanot caur Skype uz Latviju, varējām pat straumēt video zvanu ar 2 sekunžu nobīdi. Pārslēdzoties uz Skype audio bez video, sakari bija perfekti praktiski bez laika nobīdes. Vēl būdams Latvijā domāju, ka varbūt jāatinstalē Skype, jo esot Latvijā to nelietoju. Tagad saprotu, ka Skype ir visilgāk šo telekomunikāciju tehnoloģiju tirgū un attiecīgi ir ar visattīstītākajām tehnoloģijām pa šo ilgo laiku – laikam kādi 13-14 gadi jau ir. Pēc šīs pieredzes… Read more »

Artis Abols

Jā, ar WhatsApp zvaniem ir bijis visādi – gan visai laba kvalitāte, gan norāvieni un nedzirdēšana.

Susurs

Te viss ir atkarīgs no tīkla. Pašam ir bijusi arī pretēja pieredze. Tā kā uzturēt nākas visus sakaru līdzekļus :)

Putnis

Nu es pa Whatsup zvanu uz Itāliju kolēģiem, sakari ideāli, dzirdamība perfekta, man patīk. Skaipu lietoju tikai darbā, kas ir for business corporatīvi, mājā laikam vairs nē.

Artis Abols

Man arī šķiet, ka Skype pāriet pie biznesa lietotājiem.

LOOK

Facebook arī nodrošina video zvanus, pat pie samērā lēna interneta.

Ieva

Bet Facebook nav pašiem savs serviss. Tas ir tas pats Skype.

Kristaps Skutelis

No kurienes šāda informācija?

Lapsinieks

varbūt tas tā – tīri sievišķīgi. Kā kserokopija… “uzskaipo man feisītī…”
džeki varētu izpausties žilešu lauciņā…

Ieva

Veicot video zvanus Facebook apakšā parādās Skype ūdenszīme. Bet neesmu ilgāku laiku to izmantojusi un tagad meklējot info izrādās, ka kādu gadu atpakaļ feisbuks atkratījās no skaipa un tagad pašiem ir savs video zvanu serviss. Tā kā mans apgalvojums ir novecojis. Jautājumi liek meklēt atbildes, kas savukārt veicina izzināšanu :)

as

Līdz šim, cik esmu pats zvanījis un man zvanījuši pa whatsapp, skaņa ir dikti metāliska un zvani nesavienojas/pārtrūkst vairāk kā skype app. Skype ir lietots, kad telefonu ieliek auto telefona turētājā un video zvans tiek veikts braucot. Tāds jancīgs handsfree, kur vari sarunas biedram rādīt savu seju vai ceļu, pa kuru pārvietojies:D
Biznesa skype gan vēl nesaprotu, tur sarežgīti viss ar pieejām serveriem etc