Kārtējo reizi kāds gudrinieks ir ieguvis savās ķetnās divus dažādus iPhone 7 modeļus – vienu ar Qualcomm, bet otru ar Intel modemu. Protams, izrādījies, ka viens no iPhone 7 veic lejupielādi mobilajos tīklos ātrāk par otru. Kāds pārsteigums!

Pagājušā gada iPhone 6s saņēma tikai un vienīgi Qualcomm modemus, tomēr šogad Apple izvēlējies uzstādīt Qualcomm un Intel veidotus modemus. Intel salīdzinoši nesen uzsācis ielauzties šajā lauciņā, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka Qualcomm izdevies izgatavot augstvērtīgāku produktu.

iPhone 7 mobilo sakaru datu lejupielādes testā tika pārbaudīta Intel un Qualcomm modemu darbība gan labā uztveramības vietā, gan arī vājā. Rezultātā tika konstatēts, ka ar Qualcomm modemu aprīkotajiem iPhone 7 ir labāka “zona”, kā arī Qualcomm par aptuveni 30% pārspēja Intel lejupielādes ātrumā. Vājš 4G signāls lika Intel piekāpties par veseliem 75% pret Qualcomm lejupielādes ātrumu.

Kā Kursors noskaidroja no iPhone 7 pircējiem, tad pie LMT iegādājamie iPhone 7 Plus tiek pārdoti ar Intel modemu (ražotāja kods A1784). Par mazā izmēra iPhone 7 pagaidām mums ziņu nav. Ātrais Qualcomm modems atrodams iPhone 7 A1660, iPhone 7 Plus A1661 modeļos.

Protams, vienmēr paliks jautājums, vai šādas 4G lejupielādes ātrumu atšķirības ikdienā ir reāli jūtamas.

[Papildināts] Lasītāji ziņo, ka arī mazā izmēra iPhone 7 pie mums nopērkams ar Intel modemu. Tīmeklis vēsta, ka ātrās Qualcomm versijas Eiropā netiek pārdotas.

iPhone 7 var iegādāties ne tikai pie LMT, bet arī citiem operatoriem – Bites un Tele2.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
33 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

Galīgi vairs nav nekā pozitīva ko rakstīt?

migors

Bet nelasi, tā ir visnotaļ noderīga informācija. Delfos šodien tieši galvenās ziņas par tēmu “krievi nāk”, tev patiks.

Lapsinieks

lokālos jociņus, speciāli Artim, nesaproti. skaidrs, ka noderīga (tikai ko nu?), tāpat, kā tas, ko raksta delfos. ja jau zini.

digitalk

tev bla-bla-bla, a man interesanti.

Kaspars

Šis apgāž tipiskā latvieša sazvērestības sajūtu, ka viss Latvijā tiek piegādāts tāds apdalīts vai pusbrāķītis… Apple veikli apdalījis visu Eiropu.

Mr. Jones

es gan atgādināšu, ka samsungs nav baigi labāks. viņi jau arī uz eiropu sūta telefonus, par piemēru note 4, ar sūdīgāku proci. Note4 gadījumā atšķirība pat ir arhitektūrā procesora – usa x64, eiropā x86

ProxyFromDeep

X86 ir pavisa cita opera. Un pilniigi cit arhitektūra.
Eiropā tirgo n910 ar qualcomm proci snapdragon 805 . 4kores 32biti un ak vai leenais lte 150/50
Citur samsunga exynos 5433 ar 8kodoliem un gandriiz 64 biru proci ( tipa nesuportee aarch64 fiichu lai skaititos true 64biti ) un fiksaaks 300/50 lte.
Realitātē atskiriba esot minimaala
Un ak jaa abiem prochiem taa “arhitektura” ir vienaada , ARM

oldschool zerolemon fan

Atšķirība starp note4 veikstspējām noteikti ir.. kaut vai GPS ziņā. Sliecos domāt, ka snapdragon gps darbība note4 ir daudz labāka par exynos variantu.

ProxyFromDeep

Kaa ir relitaatee gruti spriest.
Līdz shim note4 us versiju esmu redzejis tikai 1x.
Beet draugs par eu notes darbibu gan ir biku sudzejies , meedzot zust tīkla pārklājums ( Rīgā, LMT )

Martins Baumanis

man ir SGS6 ar exynos. GPS atšķirība no qualcomm ļoti maza. Salīdzinot ar mediatek – ļoti laba.
Planšetē (Galaxy Note N8000) exynos GPS vispār ļoti labs.

Jokman

Kur vairāk pārdot tur arī liek labākas detaļas, jo tas atmaksājas. Neviens Apple lietotājs par šādiem sīkumiem neiespringst. Galvenais, ka tas ir pierastais IOS un viss strādā.

Kristaps Skutelis

Tu pats šādai versijai tici?

Jokman

Bet man apkārt ir cilvēki kam ir Iphone viņš pat nezina cik viņam ir atmiņa kur nu vēl par kameras Mega Pikseļiem. Ja bilde uz telefona ir skaista tad kamera ir laba. Tas ir vidējais Iphone lietotājs. Iphone notur savus pircējus ar IOS viņiem tas ir pierasts un patīk, Android viņi nesaprot. Kristap tā ir realitāti Tev kā tehnoloģiju blogeram varbūt ir to grūti saprast, bet tā ir dzīve.

davfreim

Paziņa pēc lietoja iPhone kopš 4. laikiem, tagad tikko pārgāja uz Glaxy jauno, vēl nav pieradusi un daudzas lietas nemāk izdarīt :), bet īpaši nesūdzās, izjautāju un teica, ka jau sāk pierast, bet sākumā neko nemācēja izdarīt, bet kopumā jau labāks paliek andoids.

Lapsinieks

“Paziņa pēc lietoja iPhone kopš 4. laikiem” – vai varētu, lūdzu, šo iztulkāt pa latviski?

davfreim

100% tev skolā bietē deva… brīnos ka vēl nav bans.

Lapsinieks

patups esi :( džīzas…

Kristaps Skutelis

Es jautāju ko citu – vai tici versijai, ka Apple speciāli vienos iPhone liek sliktākas/lētākas detaļas, bet citos tā paša modeļa aifonos labākas/dārgākas detaļas?

P.S. Atbildot uz Tavu komentāru, protams, tas ir tikai normāli, ka 99% telefonu lietotāji nezina cik gigahercu procesori un kādi modemi darbina viņu ierīces. Tā ir tehniska informācija, kas viņiem nav ne saprotama, ne kaut ko būtisku izsakoša.

Lapsinieks

atmiņa, megapikseļi un ekrāna izmērs jau nav tehniskā informācija. cilvēki parastie tiešām nezina šīs lietas, te Jokmanam pilnīga taisnība!

Kristaps Skutelis

Kas tad tas ir? Kāpēc parastam lietotājam tas ir jāzina?

Lapsinieks

tad jau Tims vnk iznāktu un 2 minūšu prezentācijā pateiktu – jaunais ir vēl labāks. un basta,

KKTK

Nu žīdi – ja vēl būtu jācīnās par katru kapeiku tad varētu saprast, bet kompānija ar tādu peļņu reāli smērē Eiropai pakaļdarinājumus.

Jokman

Es tam ticu, ka ir dažādas detaļas dažādiem reģioniem. Arī Samsung ASV ir Snapdragon, bet pārējiem viņu pašu exonys. Varbūt tas ir saistīts ar likumdošanu vai citām tehniskām problēmām. Žēl, ka tas ietekmē arī gala produkta veiktspēju.

Kristaps Skutelis

Cik esmu lasījis, tad tā čipu dažādība ir dažādo atbalstāmo tīklu dēļ. Proti, dažādos reģionos ir dažādas tīklu frekvences vai pat tehnoloģijas un tāpēc īsti neder viens tehniskais variants visiem.

Skābene

Atkal paņēma un uzmeta Latvijas iezemiešus!

Artis

Wylsacom YouTubē šo problēmu apskatīja un notestēja. Patiesībā dzīvē viss nav tik traki- precīzāk sakot, ir pat otrādi. https://youtu.be/sPrugusAqrE

Kaspars

Jautājums man tāds: vai tas lenākais ir ātrāks par iepriekšējās paaudzes produktiem?

Dairis Jankovskis

Mactrackers šodien atjaunināts

davfreim

Tātad nomainam virsrakstu, ka EU tiek pārdots “lēnais” nevis atkal tikai nabaga LV apdalīta un šeit viss ir slikti.

Realitātē gan jau ietekmi nejutīs, jo tāpat 4G nav pat tuvu savam up/down limitam.

Bet tas jau nav 1. gadījums, cik atceros tad iepriekš Ābolam tie bija procesori un Samsungam arī kaut kas bija, ka ASV tirgoja švakākus nekā Āzijā.

Būtu interesanti redzēt reālos testus LV vidē ar abiem.

Man patīk viss

Brīnums, ka tā nav pasniegta kā fīča par kuru jāpiemaksā!

Artis

Vispār jau raksta autors Artis varēja paņemt abas iPhone versijas un salīdzināt un tad cept augšā šo rakstu… Citādi atkal kārtējais “kaut kur dzirdēju, izlasīju… iekakāšu Kursorā es arī” raksts…

Lapsinieks

tad, ka kļūsi par kursora akcionāru, varēsi diktēt kam, kur un kā kakāt.

Lapsinieks