Reklāma

Nintendo parāda jauno spēļu konsoli Switch

Jaunākie raksti

Volvo investēs 1,25 miljardus eiro elektroauto rūpnīcā Slovākijā

Slovākijas ekonomikas ministrs Ričards Suliks pavēstījis, ka zviedru autoražotājs Volvo valsts austrumdaļā plāno būvēt jaunu elektroauto rūpnīcu. Kopējās investīcijas...

Huawei pēc šķiršanās no Leica izziņo XMAGE

Huawei paziņojis, ka turpmāk pie viedtālruņu kameru tehnoloģijām strādā ar XMAGE zīmolu. Šāds paziņojums nāk neilgi pēc Huawei un...

Jaguar ap 2025. gadu iepazīstinās ar trim elektriskiem SUV

Britu sporta auto ražotājs Jaguar 2025. gadā iepazīstinās ar trim pilnībā elektriskiem SUV, ziņo Autocar. Tas nozīmē, ka vismaz pagaidām...

Apple Watch 7 izturības reklāma varētu būt priekšvēstnesis izturīgāka modeļa iznākšanai

Iesākot jūliju, Apple izlaidis sava stila košu un produktus slavinošu reklāmu, šajā reizē norādot uz Apple Watch Series 7...

Samsung Galaxy S22 Ultra pārdošana pārsniedz jebkuru Note sērijas modeli

Samsung, iespējams, paši bija vainīgi pie zemiem Galaxy Note sēriju pārdošanas apjomiem, jo Galaxy Note bija lielāka izmēra viedtālruņi,...

Nintendo ir tikko izziņojis jaunu spēļu konsoli Nintendo Switch, kas nav ierastā spēļu kaste ar nepieciešamību meklēt televizora ekrānu. Diemžēl sīkāku informāciju Nintendo nav sniedzis, tāpēc tehniskā specifikācija ir baumu un minējumu kopsumma.

Nintendo Switch varētu būt saņēmis 6 vai 7 collu ekrānu, spēļu konsole ir pieslēdzama pie ekrāna vai televizora, izmantojot speciālu dokstaciju. Bet Nintendo Switch ir izmantojama divu spēlētāju režīmā arī bez televizora.

Abpus Nintendo Switch ekrānam piestiprināti miniatūri spēļu kontrolieri, lai ar Nintendo Switch varētu rotaļāties uzreiz divi cilvēki. Nintendo sola, ka jaunā konsole tirgū nonāks 2017. gada martā, Nintendo Switch būs uzreiz pieejamas 50 spēles.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Menestrels
24.10.2016 12:16

Nvidia jau apstiprināja, ka Switch puncī slēpjas Tegra procesora modifikācija.
https://blogs.nvidia.com/blog/2016/10/20/nintendo-switch/

Šobrīd visvairāk esmu ieinteresēts uzzināt vairāk par dokstaciju. Vēl kad izplatījās pirmās baumas par jauno Nintendo konsuli, viena no pirmajām bija, ka Nintendo pēta vairāku procesoru pielietojumu konsulē. Varbūt kaut kas no tā ir aizķēries galaproduktā un dokstacija dara mazliet vairāk par vienkāršu attēla mērogošanu.

digitalk
25.10.2016 02:12
Reply to  Menestrels

domā, ka būs specrenderis lielajām TV izšķirtspējām? gribētos jau, bet tad cena no debesskrāpja jumta pārvērtīsies par stratosfēru… koncepcija aparātam gan laba, atšķirībā no Nvidia Shield. ja vēl strādās kā vajag, nevis kā sanāk atceroties Wii hype.

[meklē губозакатывающую машинку]

Menestrels
28.10.2016 12:11
Reply to  digitalk

Kaut kas uz to pusi. Jau labu laiku virmoja gaisā baumas par modulāru sistēmu. Tās arī lielā mērā ir patiesas. Personīgi šaubos, ka dokstacijā ir kaut kas īpašs.

Iemetot aci google, paliek skaidrs, ka nekā īpašu tur nebūs. Nintendo pārstāvji skaidri un gaiši saka, tā ir tikai dokstacija. Visa maģija notiek pašā aparātā. Par skārienjūtīga ekrāna klātesamību gan vēl visi klusē.

digitalk
28.10.2016 12:34
Reply to  Menestrels

pag, ja ir fiziskas pogas, tad priekš kam tačekrāns? varam paraudzīties uz Sony Vita ar backtouchpad – pāris tehnodemo, nekāda izaugsme portatīvajā geimingā. domāju, ka Nintendo nevajag sadārdzināt savu produktu ar bezjēgu. man pietiktu ar divām pultīm un lielu ekrānu, kas arī ir Switch :)

Menestrels
28.10.2016 12:45
Reply to  digitalk

Piekritīšu, ka konsulei nav akūtas vajadzības pēc skārienjūtīga ekrāna. No otras puses šo to tas varētu padarīt ērtāku – teksta ievadi, navigāciju internetā. Lietotāji kā tādi jau ir pārāk pieraduši pie skārienjūtīga ekrāna, tā iztrūkums radītu neizpratni. Planšete bez skārienjūtīga ekrāna.

digitalk
28.10.2016 13:12
Reply to  Menestrels

tu speciāli raksti konsoli par ‘konsuli’? :)
par tēmu – jā, es palaidu garām, ka portatīva spēļmašīna mūsdienās ir pārvērtusies arī par ineta brauzētāju ar jūtūbēm un citām izklaidēm. it kā jau ir tlf, bet vvz. protams, ka ērtāk no viena aparāta, bet ja Nintendo pieliks vēl kādu sotaku pie cenas… krupis žņaudz un čukst ausī ‘cena, cena’ un ‘pofig Mario un Donkey Kong’…

Reklāma