web analytics

32 GB iPhone 7 ir 8x lēnāka atmiņa par 128 GB un 256 GB modeļos atrodamo

Jaunākie raksti

Īlons Masks samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš piedāvās labāko CO2 savākšanas tehnoloģiju

"Tesla" dibinātājs un vadītājs, kā arī pasaulē bagātākais cilvēks Īlons Masks (Elon Musk) saviem sekotājiem "Twitter" izteicis piedāvājumu -...

Serviss Beeper ļaus izmantot Apple iMessage servisu Android ierīcēs

Tieši šajā nedēļā aizdomājos par to, ka šobrīd ar mūsu mākoņservisiem varam ērti piekļūt dažāda veida informācijai vairākās ierīcēs,...

Apple samazina iPhone 12 mini ražošanas apjomus, lai ražotu vairāk Pro modeļus

Oktobrī, kad tika prezentēti četri jauni Apple iPhone 12 modeļi, tika prognozēts, ka tieši parastais iPhone 12 un mazais...

Jaunais 28 collu Philips 4K UHD monitors 288E2UAE ir gatavs pārsteigt ar krāsām un produktivitāti

Jaunais Philips 288E2UAE monitors (28 collas / 71,1 cm) ar tā 4K izšķirtspēju, 10 bitu IPS paneli, USB 3.2...

“Toyota GR Yaris” apskats – rallija mašīna ikkatram

Rallijs ir nodarbe, kas mani ievilka ne tikai autosporta, bet arī vienkārši automašīnu pasaulē. Viss sākās bērnībā ar videospēli...Jauns video apstiprinājis iepriekš izteiktas aizdomas, ka iPhone 7 ar 32 GB atmiņu ir lēnāks par 128 GB un 256 GB iPhone 7 modeļiem. Cik lēnāks? 32 GB iPhone 7 atmiņa ir astoņas reizes lēnāka par lielākas ietilpības iPhone 7 atmiņām.

Zemāk pievienotajā video redzams, ka tiek testēti 32 GB un 256 GB iPhone 7 atmiņu ieraksta ātrumi – 256 GB iPhone 7 modelis veic ierakstu ar 341 MB/s, kamēr 32 GB atmiņas modelis spēj sasniegt tikai 42 MB/s. 4.2 GB video datnes pārnešana aizņēma 2 minūtes un 34 sekundes 256 GB iPhone 7, bet 32 GB modelim šī paša video pārnešana aizņēma 3 minūtes un 40 sekundes.

Apple pagaidām nav nekādu nekādu informāciju sniedzis un, visticamāk, neko tā arī nesagaidīsim. Pastāv vairāki neoficiāli varianti, ka Apple varētu būs izmantojis lētākus un lēnākus eMMC 5.0 atmiņas kontrolierus nVME vietā. Tāpat tiek pieļauts, ka video redzamais iPhone ir daļēji brāķis, jo ne visu elektroniku iespējams saražot vienādu.

31 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
31 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
deni2s

“4.2 GB video datnes pārnešana aizņēma 2 minūtes un 34 sekundes 256 GB iPhone 7, bet 32 GB modelim šī paša video pārnešana aizņēma 3 minūtes un 40 sekundes.”

Realitātē nav pat 2x lēnāka. Zilonis no mušas.

Normunds

mhm. raksts idiotiem, kas nelasa tālāk par virsrakstu.

Uldis M.

Lūk kāpēc ir tik liela cenas atšķirība, starp iPhone modeļiem ar dažādiem atmiņu izmēriem…

Prusljix

Nepietiekami pierādījumi. Redzams, ka mērījumi tika veikti ar phone tālruņiem. Iphone 7 256GB bija ieinteresētā puse un tas varēja viltot Iphone7 32gb rezultātus~ ātrāka laika uzskaite utt… Nepieciešams neatkarīgs hronometrs un tikai tad varam apmētāt Apple ar šādām sūdzībām!

pittalo

Pag, ko? Vienam telefonam arī hronometrs ātrāks?

ProxyFromDeep

Man gan šķiet , ka vajadzēja būt šādi :
čips tāds un čips šitāds , tehnoloģija tāda un šitāda .
viss noslēpums slēpjas iekš atmiņas čipu datasheet`iem .

ko kur , un kā kāds ir kopējis – imho – BS

Lapsinieks

Vispār šitais jūtūberis ir diezgan nikns aifona fans un diez vai tā par 100% tukši irstu. Gan jau, ka nav dūmu bez uguns. (vispār debīls teiciens, jo IR kā reiz kaudze dažādu dūmu, kur uguns i tvumā nestāv)

Mārtiņš

Baigā neraža! :D Daudzi joprojām lieto datorus ar parastajiem HDD, kuru rakstīšanas ātrums ir tikai nedaudz lielāks par minētajiem 42 MB/s, bet diez vai daudzus tas īpaši krata. Tieši tāpat ir arī ar aifonistiem. Liekot bildes Instagramā par to tak nedomā.

Lapsinieks

nu milisekunde te, milisekunde tur… saskaitot gada griezumā varbūt veselu dienu būsi pakāsis liekot instagramā bilžukus…

Mārtiņš

Heh, 21. gs. burvība!

x

milisekundi netaupīsi – gada beigās būs par dažiem komentiem kursorā mazāk

Lapsinieks

ņem vērā, ka datora klaviatūrai ar’ ir savs resurss…

x

neesmu epplbojs, bet ssd ir sakarība – jo mazāks apjoms, jo lēnāks i/o

kontrolieris var vienlaicīgi strādāt ar vairākām atmiņas mikrenēm.
nezinu, vai telefonos visa atmiņa ir 1 čipā vai lielāki apjomi tāpat kā ssd ir no vairākām.

kā teica onkulis Zigmunds, reizēm banāns ir tikai banāns.

Jokman

Es visu to saprotu, ka dārgāks modelis ir ar lielāku atmiņu un tieši par to, ja Tu gribi, Tu maksā. Bet stāsts tieši ir beigu frāzē, cik caurspīdīgi ir Apple risinājumi viņu produktos. Ja tas ir ātrāks un jaudīgāks par lētāko modeli nu tad tā arī pasaki nevis noklusē. Tad cilvēki vairāk pirks dārgos modeļus vai nu dēļ cenas nepirks tos vispār. Šobrīd jau zinu dažus Iphone lietotājus, kas vairs nevēlas maksāt tos 780 EUR (LMT cena). No 4s vai 5 pāriet uz Android telefoniem un ne jau flagmaņiem. Daudziem vajag, lai viņi var lietot savas ierastās aplikācijas un piezvanīt… Read more »

x

kamōn….aplikācijas un zvanītājs darbosies arī uz 200 un pat eur100 telefona kas darbosies ne tikai pirmo gadu, un pasaulē ir tendence ka cilvēki kas atspēlējušies ar augsto plauktu phonēm, pāriet uz lēto galu un starpību notērē citās izpriecās, nevis iebāž zeķē.

Bet. Ne jau atmiņas ātrums ir izšķirošais šāda lēmuma pieņemšanā, sak, ja mazajam aifonam atmiņa būtu tikpat ātra kā lielajam, tad pirktu, bet tagad – nē, nepirkšu. Vienkārši ierauga citas, uz to brīdi pievilcīgākas iespējas notērēt naudu.

Lapsinieks

tā ir. pie robežas 1000 eiro var atrast daudz foršākus naudas notralināšanas veidus. Katram agrāk vai vēlāk pienāk apjauta, ka visiem ir pie kājas cik kruts un dārgs tev ir telefons.

Kaspars

“Katram agrāk vai vēlāk pienāk apjauta, ka visiem ir pie kājas cik kruts un dārgs tev ir telefons.”

Diemžēl ne katram atnāk apjauta, ka tie, kuri pērk tos jaunos un “krutos” modeļus, to dara pirmkārt priekš sevis un tikai niecīga daļa tos pērk krutuma pēc.

Lapsinieks

padzīvosi ilgāk – sapratīsi. tas nav uzbrauciens.

Kaspars

Man liekas, ka vienīgais, kuram te jāpaaugas, esi Tu- kompleksos iedzītais un stereotipipiem nomocītais latvietis..

Lapsinieks

ak, zeme atveries… ekonomiskais bēglis. Gadu nodzīvoju Anglijā – šitādus mutes brūķētājus esmu redzējis simtiem. Dzimtene tur, kur pakaļa siltumā.

ps. Un es Tevi brīdināju neuztvert personiski – bet Tu, laikam, uz visu spēj raudzīties tikai caur savu aizvainoto ego.

Kaspars

haha, es domāju, ka jebkurš šī bloga komentāru pārlapotājs būs pilnībā vienprātībā ar mani, ka vienīgais mutes brūķētājs šeit esi Tu- nepalaid garām nevienu tēmu neiecepot kaut ko negatīvu. Tev acīmredzot ir bijusi ārkārtīgi smaga bērnba, vai arī tagad viss ir pilnīgā di…, jo nu vesels un saprātīgs cilvēks šitādu lažu visās malās nedzītu.

Lapsinieks

Tev nevajag domāt, nepadodas. Man prieks, ka esi tur un es ceru, ka neatgriezīsies. http://www.cehs.lv/2016/08/dzinca-esnegributeviatpakal/

Kaspars

Tikai apstiprini manis teikto

Lapsinieks

Brīnišķīgi. Pie tā tad arī paliksim.

fake

Lielākā daļai ( 95% ?! hmm … ) cilvēku dārgs telefons ir statusa simbols – pašapliecināšanās, izrādīšanās u.tml.
Kāpēc nosūtītām ziņām ir paraksts “Sent from my iPhone” utt. ?! Tā teikt, lai lieku reizi atgādinātu, kas ir kas :). Bet tas ir tikai viens mazs piemērs.
Pēc analoģijas, abi – Rolex un Maximas pulkstenis pa 5 EUR – rāda laiku
P.S. Ja godīgi, nezinu, vai Maximā var nopirkt pulksteni :D

x

>Kāpēc nosūtītām ziņām ir paraksts “Sent from my iPhone”

vnk nevienam nebija ienācis prātā laist epastu caur epla serveri, kur tam piekabinātu ciparu signatūri, kas apliecina ka sūtīts tiešām no aifona, nevis budžeta andra, kam īpašnieks uzlicis parakstu.

Kaspars

Tas paraksts ir vairāk ar domu, lai saņēmējs nekrīt panikā par typos vai to, ka atbilde ir sturpa utt, parasti atrodoties ceļā sanāk pasteigties un atbildes ne vienmēr ir detalizētas utt, tāpēc ir tas parakstiņš tur. Saņēmējam skaidrs- īss un kodolīgs reply jo sūtīts no telefona. Tā kā angliski runājošajās zemēs ir ierasts miljons pieklājības frāžu sākumā un beigās, tad tas ir aktuāli, lai neaizvainoto saņēmēju.

x

Nebiju iedomājies, izklausās ticami.

Kaspars

Nu un no kurienes Tev tāda informācija par to, ka lielākajai daļai (95%) iPhone ir statusa simbols? Vienīgais statusu apliecinošs telefons ir Vertu, bet ne jau iPhone… ļoti lieli kompleksi Tev un tiem piedziedātājiem šeit. Atgādināšu, ka valstīs, kuras reāli ietekmē kompāniju dzīvtospēju, tas ir- pirktspējīgajās valstīs, stipri lielākā daļa tos telefona aparātus paņem klāt pieslēgumam- un tur naudas ziņā ir pilnīgi vienalga, ņemt iPhone, Samsung, Sony vai da jebko citu, visi top modeļi maksā vienādi un tas ir tikai pieraduma un/vai personīgās patikas jautājums, kuru modeli izvēlēties, nevis kaut kāds statusa vai nezin kāds vēl apliecinājums. Nez no kurienes… Read more »

Edža

Hmmm…. Manam piektajam veicot testu, ar to pašu appu kas video, cipari ir stipri labāki kā dārgākajam SiFonam…

Žans

Tam jau nav nozīmēs, jo reāli – iPhone kā atmiņu nevar izmantot bez papildus programmām, bet jā ,piemēram, ierakstot tur filmu vai velkot ārā bildes ātrums tāpat diži neatšķirsies, jo iPhone joprojām ir bez USB 3.0 atbalsta, bet USB 2.0 vidēji dod kādus 30 MB/s realitātē.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: