Baumas baumām galā! Iepriekš tika runāts, ka Apple grasās sadarbībā ar Vācijas inženieriem līdz 2020. gadam izstrādāt un uzsākt pārdot pašbraucošas automašīnas. Apple Car automašīnas izstrādes komandā Vācijā esot 15 līdz 20 progresīvi domātāji – inženieri, programmatūras izstrādātāji, dizaineri un pārdošanas vadītāji.

Jaunākā informācija no Bloomberg norāda, ka Apple ir pārdomājis par Apple Car izveidi, esot uzsākta divīzijas restrukturizācija. No Apple Car komandas tiekot atlaisti vairāki simti darbinieku, šāds negāciju pilns process nevar nepalikt nepamanīts – kādam vienmēr būs uz sirsniņas kas sakrājies, to vajadzēs izlikt “uz āru”.

Apple vadība esot nolēmusi, ka Apple Car būs tikai programmatūra, varbūt arī pāris jaunas tehnoloģijas, bet ne mašīnbūve. Līdzīgu ceļu iet arī Google un Uber – paši mašīnas neražo, vien strādā pie programmatūras izveides.

Apple Car projekts uzņēmuma iekšienē tiekot dēvēts par Project Titan. Tiek izskatīts, ka projekts tika uzsākts 2014. gada septembrī. Apple nekad nav atzinis, ka uzņēmums strādātu pie automašīnas projekta.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.

Nu vot! Un kā tad paliek ar Hardware and software designed together? :)
Kā viņi paši raksta: Something really special happens when hardware and software are made for each other. Everything just works. Incredibly well.

deni2s

Būs “Something really special happens when you focus on just one thing. Everything just works. Incredibly well.”

Lapsinieks

b*āviens… Ābols izvērisi kautkādu histērisku pret apple kampaņu, kamēr Kristaps pa Ķīnu dzīvojās…

Kristaps Skutelis

Viss kārtībā! Esmu atpakaļ un turpināšu šeit aizstāvēt Apple godu :)