Jau vairākas nedēļas tika baumots, ka Twitter pagarinās mikrobloga ieraksta zīmju skaitu, un, visticamāk, tas tik tiešām notiks jau nākamajā pirmdienā. Ierobežojumu atcelšana gan būs tikai daļēja, jo Twitter neuzskaitīs dažādas emocijikonas un citātus, bet pārējie noteikumi netiks mainīti.

Vēl maijā Twitter pārstāvji ziņoja, ka mikroblogošanas vietne neuzskaitīs 140 zīmju ierobežojumā fotogrāfijas, video un saites, bet standarta nosacījumi paliks spēkā. Šobrīd zināms, ka tas pats attieksies uz citātiem, citātos ietvertajiem lietotājvārdiem un pāris citām niansēm.

Var uzskatīt, ka šī būs pirmā reize, kad Twitter ar oficiāliem rīkiem atvieglos lietotāju ikdienu. Iepriekš 140 zīmju ierobežojumu nācās apiet ar dažādiem trešo pušu servisiem, kas ne vienmēr darbojās ideāli. Janvārī Twitter vadītājs Jack Dorsey minēja, ka mikroblogu vietne varētu atteikties no 140 zīmēm, tomēr pēcāk šī ideja tika atmesta.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
digitalkLapsinieksdeni2s Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

if it works – don’t touch it.

deni2s
Viesis
deni2s

“Iepriekš 140 zīmju ierobežojumu nācās apiet ar dažādiem trešo pušu servisiem, kas ne vienmēr darbojās ideāli.”

Kas liedz lietot FB, WP un miljons citus platformu, kur nav šādu ierobežojumu? No sākuma visi skrien lietot Twitteri, kurš atšķirās no citām platformām tieši ar šiem ierobežojumiem, un tad čīkst par tiem :D

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

tāpēc, ka ir cilvēki, kam rokas aug no pakaļas: gribi ielikt linku, bet links ir palags uz pusi lapas.

digitalk
Viesis
digitalk

abās postēs iekļāvies zem 140 zīmēm :)

bet, patiesībā, tas takš stulbi – viņi nopietni plānoja savu soctīkla biznesu balstoties uz SMS standartiem? (140+dienesta info=256)